320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ManU võidab CLi!

    Kommentaar


      Paistab, et Suur Rom luges mu postitust ja näeb endas potensiaali assist-king'ina. Mulle sobib.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
        Mulle teeks väga head meelt kui Lukaku tõestab, et ma eksin. Võtaksin selle L'i hea meelega, sest ma tahan, et klubi võidaks, mitte minu arvamus.

        Ma ei süüdistagi Lukakut selles, et meie mäng on ära vajunud. Ma räägin sellest, kuidas tal puudub selline all-around work rate nagu on näiteks Rashfordil. Lukaku on see mees, kellele tuleb tekitada võimalusi, et ta need ära lööks (kui esimene puude alt ei vea või palli peale ei astu juhuslikult). Rashford on selline, kes suudab teha miskit ei millestki. Väga erinevad mängijad ja minu meelest antud hetkel Lukaku lihtsalt ei sobi selle stiiliga, mida Ole üritab viljeleda.

        Elame-näeme.
        Ruud van Nistelrooij oli mõttetu mees ka?

        Kommentaar


          Üllatavalt lihtne oli vahelduseks. Kõikide nende "Ole-le kohe leping" karjete juures loodan, et tal (+abilistel) on rohkem kui kaks taktikat.

          Kommentaar


            Hetkel tundub, et võib-olla oleks kõige mõistlikum Ole ikkagi kohe lahti lasta. Muidu võib juhtuda see, et hakkad Unitedi mängu taas nautima või isegi mitte kõige parema mänguga tekib tagasi usk, et küll kuidagi ikka võetakse ära.

            Samas tuleb ju tunnistada, et on päris naljakas kui Arsenali võidetakse sama taktikaga mida Tottenhami vastu on demonstreeritud. Kujutan ette et Ole & co kihistasid naerda a la "krt, keegi ei usuks et me sama asja proovime". Phelan kogenuma mehena üritas ilmselt vahele segada, et päris nii lihtsalt asjad ka ei käi, aga Ole veenis, et kui paneb Lukaku Rashfordi asemele siis raudselt Arsenal ei usu, et sama nalja tehakse.

            Aga kokkuvõttes tore mäng + krt, Lacazette'le tuleb propsi anda hoolimata sellest, et Arsenali mees. Krt see vend tahtis ja töötas. Ji-sung Park kiidaks.

            Kommentaar


              Emiratesil alati tore Arsenali võita - eriti raskeks seda nüüd ei tehtud ka. Hea meel, et Alexis lõi värava; Pogba on jätkuvalt loom; Lukaku assisteeris ja võitis ka ühe õhuvõitluse; H-e-r-r-e-r-a; Romero on väga hea (varu)väravavaht (üks kehv lahtilöök, muud ei mäleta, et vusserdanud oleks)

              Elame veel!

              8/8 O L E

              Kommentaar


                Palusin Lukakut äärel, sain. OLE AITÄH, ET SA OLEMAS OLED.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Palusin Lukakut äärel, sain. OLE AITÄH, ET SA OLEMAS OLED.
                  Mängu vaadates mõtlesin täpselt sama asja peale. Hästi palutud.
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    FA kopsikus Chelsea Stamfordil.

                    PSG Home UCL
                    Cheslea Away FA cup
                    Liverpool Home PL

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      FA kopsikus Chelsea Stamfordil.

                      PSG Home UCL
                      Cheslea Away FA cup
                      Liverpool Home PL
                      Ole saab ikka korralikud väljakutsed oma katseajal. Katseajal, kuna klubil on Molde'ga kokkulepe ka summas, mis makstaks siis kui Ole't tahetakse permanentseks peatreeneriks. Ja see oli oluliselt väiksem kui Poch'i väljaostmine (ühekohaline äkki vist isegi).

                      Aga eks sedasi selgubki tõde ja hajutab kahtlusi. Meeldiks väga peale kodust Liverpooli mängu öelda positiivselt - "it's only Liverpool".
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Hoidkem nüüd käsi pulsil: hiinlased jutustavad Unitediga Fellaini asjus.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                          Ole saab ikka korralikud väljakutsed oma katseajal. Katseajal, kuna klubil on Molde'ga kokkulepe ka summas, mis makstaks siis kui Ole't tahetakse permanentseks peatreeneriks. Ja see oli oluliselt väiksem kui Poch'i väljaostmine (ühekohaline äkki vist isegi).
                          Jättes kuulsa nime ja muud jutud välja, siis see on muidugi huvitav, et kuskilt Norra liigast peatreeneri toomiseks tuleb välja käia kokku üheksa miljonit kohalikku raha (10.4m eurot).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Tee oma valuuta konverter korda

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Tee oma valuuta konverter korda
                              Guuglit ei saa usaldada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Guuglit ei saa usaldada?

                                Norra ja kohalik raha olid ühes lauses my bad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X