320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Kas teil toodetakse kuskil linnupojasid juurde?
    Ühest on enamgi kui küll
    #jesuisLinnupoja

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      minu jaoks on meganaljakas kui pärast kaotust CITYLE siuke negatiivne lahmakas tuleb.

      Maguire on olnud ikka väga hea meie eest, mingite statside järgi oli parim liigas, mitte et see midagi näitaks, aga õhus on ta võimas.

      cityle üks selline lasta kus lindelöf raskest pallist jalga mööda lööb on ikka väga lamp, hea tsenderdus oli. ründaja saaks seal pallile pihta kiidetaks teda taevani, kui mööda lööks siis kedagi ei huvitaks. Isegi stones sai läbi õnne palli väravasse. cityl oli 0 head võimalust kogu mäng, hea kaitse oli.
      Ma võib-olla ootan siis liiga palju keskkaitsjalt. Mu enda läbi aegade lemmikjalgpallur on Vidic, võib-olla lööb selle venna igatsus välja ja elan minevikus liiga palju Baillys kohati midagi sarnast on, aga ma ootaks seda, et keskkaitsja mängiks enesekindlalt ja ei kardaks- see on kõige alus minu arvates.

      Ja ma nüüd targem ka selles osas, et peab valima, millal oma mõtteid jagada võib, thx for da reminder

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Just, juba pärast oma esimest hooaega, kui jõudis kogemata liigakarika finaali, kus oli vastaseks ei keegi muu kui Manchester.
        jah, pidasin käesolevat hooaega silmas. eelmistel aastatel sain mankust ja eriti moureenist karikate asjus aru - et noh, peab panema, isegi kui lõpuks ikkagi perse läheb -, sest isegi mikihiire karikas on kopsik, millega intekates vastu rinda taguda.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Seda enam, kui sul postitus enne mängu valmis oli. Kas sul häbi pole oma klubi kaotust oodata?
          Ja kuidas sa mu sulaselgest sarkasmist aru ei saanud, kui VDB-st rääkisin.
          Mitte miski, mis mu postituse esimeses lõigus puudutas minu probleeme Ole'ga, ei olnud sõltuvuses vs City mängu tulemusest. Ja pealegi, kas siis oleks olnud sinu vastus teistsugune kui ma oleks selle enne mängu postitanud?
          Mis oli seoses viimase mänguga, oli kirjutatud lõigus, mis algas: "Mis puudutab tänast mängu".

          Häbi hakkab vaikselt selle pärast küll, et viitsin veel jaurata sellel teemal. Ja kahju on veidi sellest, et Pellistril on korontsu. Lootsin natuke teda homme vähemalt pingil näha.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            No see mäng oli lihtsalt kole, ja igav. McT ja Bailly korduvad valesöödud otse vastasele jalga olid... jah. Lingard võiks saada sama nagu Phil, miks ta lepingut pikendati? Kes ostaks sellist 28 aastast mängumeest? Mata mulle meeldis. Tegelt tegi Dan James ka kohati päris vahvaid liigutusi. Ma ei tea, Brandon tundus ka ok. Rohkem eriti nagu silma ei jäänudki midagi muud peale selle, et mäng oli igav ja täiesti katkine. Koguaeg audis, valesööt või mingi selline kamm. Raiskasin enda elust 90 minutit. Aga, vähemalt said poisid kerget mängupraktikat ja raskekahurvägi puhkust. Järgmine voor ja nägemist Watford.

            Kommentaar


              Eilne mängupilt oli jah päris kohutav. Võiks arvata, et kui võimalus antakse pingimeestele, siis tekiks mingi enesenäitamise soov või muud sellist. Vedas, et Watford teravam ei olnud, muidu oleks jama majas olnud.
              McT tegi hea mängu, kaitsefaasis väga hea tegutsemine. Telles oli mõnusalt rünnaku suunas vaatamas ja tema cornerid on kõige paremad Manu satsis. Mata mängis oma taseme välja. VDB andis ühe cheeky söödu Matale, rohkem selles mängus midagi head polnud.
              Lingard on täis kaigas, see arvatavasti oli tema viimane Unitedi mäng ka sellel hooajal vähemalt. Jamesil duhhi ja kiirust on, aga jookseb selle kiirusega vastasele sisse või lööb/söödab lõpus täiega vänta.

              Rashford ja Martial, driblamine ja pallivaldamine on mega. Rünnaku lõpetamise vorm aga suht saast. Rashford on ka kõvasti isetsema hakanud viimasel ajal.

              Kuuldavasti Pogba, Shaw ja Lindelof vigased. Eilne Bailly pauk ka ilus polnud.

              Kommentaar


                Bailly twitteris vähemalt kinnitas, et temaga on kõik ok.

                Minu jaoks peamine, et Bruno sai puhkust ning me saime edasi. Samas oli see ka pilk õudsasse paralleelreaalsusesse, kus meil ei oleks Brunot. Nüüd aga tagasi liigasse ning ülioluline mäng Burnley vastu.
                Van Der Sar saved it, United again!

                Kommentaar


                  meil oli tegelikult väljakul 1 põhimängija. võitsime, kõik said puhkust. super.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Küsimus, mida esitasin vist viimati ca kümme aastat tagasi, aga asjaolud on seekord lihtsalt sellised: kas keegi mõnda head striimi oskaks pakkuda?

                    Kommentaar


                      https://bingsport.com/live-sport/bur...ited-2726.html - ei ole just hea, aga vaesel ajal ajab asja ära

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Küsimus, mida esitasin vist viimati ca kümme aastat tagasi, aga asjaolud on seekord lihtsalt sellised: kas keegi mõnda head striimi oskaks pakkuda?
                        https://reedit.soccerstreams.net salvesta see ära tulevikuks

                        Kommentaar


                          Lagi käes
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            poisid. tehke screenshot, pange taustapildiks, saatke emale, jagage sõpradega watsappi grupis, kus tavaliselt ainult mingeid mahasaetud käte ja vile vahelt pürotehnikat laskvate daamide pilte jagate. ilmselt peab järgmist korda jälle 9 aastat ootama.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Me peame hakkama mingi valemiga oma tipuründaja(te)le rohkem võimalusi tekitama. That being said, Martial võiks vaikselt jalad alla saada. Isegi kui me talle ülemäära palju võimalusi ei tekita, on kaks väravat 13 mänguga tema võimalusi arvesse võttes kehv näitaja. Hädasti läheks vaja väga heas vormis ründajat.
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                fy faen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X