320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    vist peab hakkama viina jooma.
    ee, miks. "hetkeseisuga liidriga sama arv punkte ju".

    Kommentaar


      ta teeb ilusaks

      Kommentaar


        Trust the process.

        Kommentaar


          Trust the process. #2

          45DA941A-C70D-4B50-88B8-A6A4A7A46CEF.jpg

          Kommentaar


            Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
            Trust the process. #2

            [ATTACH=CONFIG]7239[/ATTACH]
            see on ehtne ekre fänni postitus, pane biden, koroona ja mingi naermine vms

            eelmine hooaeg city algust mäletate? igas tiimis on mõõna perioode, ma naudin pigem sellist mõõna vs mis me tavaliselt post fergie ajal kogesime. liidritest 3p maas, elame üle, hooaeg on maraton mitte sprint.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Shaw kindlasti tark jalgpallur ja siin ka mõtlevaid inimesi palju. Palun selgitage mulle, kuhu ja miks ta täpselt seal värava olukorras jooksis? Ma ise nagu mõelnud, et palluritel on mingid positsioonid ja asjad, mida katta võiks ja päris 4kesi ühe ründaja peale jooksma ei pea kui pool väljakut seetõttu katmata jääb. Aga ilmselt ma eksin ja seepärast küsin.
              Kui saad pane gif vms, hetkel ei oska öelda mis sa mõtled.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                see on ehtne ekre fänni postitus, pane biden, koroona ja mingi naermine vms

                eelmine hooaeg city algust mäletate? igas tiimis on mõõna perioode, ma naudin pigem sellist mõõna vs mis me tavaliselt post fergie ajal kogesime. liidritest 3p maas, elame üle, hooaeg on maraton mitte sprint.
                Tule selle postituse juurde pärast 14. vooru tagasi. Pärast seda, kui me oleme mänginud Leicesteri, Liverpooli, Spursi, City, Chelsea ja Arsenaliga.

                Kommentaar


                  Fredil oli 2 varianti see rünnak maha võtta, selle asemel lasi seal Grayl aerutada ja küljejoonel tehti ta päris enda libuks.
                  Iseasi on muidugi see kuidas nädalast nädalasse suudetakse ennast sellisesse olukorda mängida kus taga põleb lahtise leegiga kui ise juhitakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Kui saad pane gif vms, hetkel ei oska öelda mis sa mõtled.
                    ma mõtlen konkreetset vastaste väravat. Shaw poolt kõik ok?

                    https://streamwo.com/ILhprtD

                    Üleüldse vittu küll, City oleks seal jõudnud 3 taktikalist viga selle ajaga teha, aga meil tunduvad suht tainad mängijad selle koha pealt.

                    Kommentaar


                      Manchester United’s next seven PL games:

                      Leicester (A)
                      Liverpool (H)
                      Spurs (A)
                      Man City (H)
                      Watford (A)
                      Chelsea (A)
                      Arsenal (H)

                      21'st võimalikust punktist Watfordi vastu 3 ikka ära võetakse.

                      Kommentaar


                        Siin peab jah mängijatele otsa vaatama. Sul on ees täielik ilutulestik, mis pauku ei tee: Cavani, Mason, Martial, Ronaldo, Sancho, Bruno ja Pogba. Kõik said korralikult proovida. 72% pallivaldamist ja sadu rohkem sööte. Vahetused kiired ja konkreetsed, et mäng tappa, aga taga ei osata distsipliini hoida. Nurgalöök ja vastane kiiresse, kui massi vähem, võta kollasega maha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          ma mõtlen konkreetset vastaste väravat. Shaw poolt kõik ok?

                          https://streamwo.com/ILhprtD

                          Üleüldse vittu küll, City oleks seal jõudnud 3 taktikalist viga selle ajaga teha, aga meil tunduvad suht tainad mängijad selle koha pealt.
                          Ma olen küll viimane inimene, kes siin peaks kaitsma, aga see oli ikka kuradi ilusalt Evertoni poolt mängitud ka. Korra Manu mängija pani õlad kõrvuti ja teised korrad, kus vea tegemise koht tekkis, siis Evertoni mängijad ennetasid seda päris ilusti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Manchester United’s next seven PL games:

                            Leicester (A)
                            Liverpool (H)
                            Spurs (A)
                            Man City (H)
                            Watford (A)
                            Chelsea (A)
                            Arsenal (H)

                            21'st võimalikust punktist Watfordi vastu 3 ikka ära võetakse.
                            need meil lihtsamad mängud + 4 mängu 7st away, me seal tugevamad jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              ma mõtlen konkreetset vastaste väravat. Shaw poolt kõik ok?



                              Üleüldse vittu küll, City oleks seal jõudnud 3 taktikalist viga selle ajaga teha, aga meil tunduvad suht tainad mängijad selle koha pealt.
                              Kloppi tiimis selline vend istuks mitu nädalat pingil. Mis mõttes sa lampi sörgid tagasi kaitsesse kuni olukorda juba puhta punases.

                              Kommentaar


                                karu ei saa püüda juustuga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X