320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No Dominick Solanke on samas tabelis. Ei tundu hea.
    sul Solanke kõrval Lingardi nimi ja otsustasid oma mõtte esile toomiseks siiski Solanket kasutada või

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No Dominick Solanke on samas tabelis. Ei tundu hea.
      Kõik mängijad on seal tabelis ja loe ka mis mingi joon tähendab, selles tabelis on Fred ja solanke väga erinevad.

      samas kui trollisid, siis olen ma maun. ma ei tea ei saa enam sellest kiirest maailmast vist aru kuna liigapalju uskumatut sitta toimub igalpool.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kommentaar


          Rashford Belgia ja Islandi vastu Rahvuste Liigas ei mängi vigastuse tõttu. Peab lootma et midagi tõsist ja pikaajaliselt palliplatsilt eemalhoidvat ei ole.

          Goal.com:
          He was forced to sit out England's 3-0 friendly victory over the Republic of Ireland on Thursday night, with Jack Grealish, Dominic Calvert-Lewin and Jadon Sancho making up Southgate's front three in his absence.

          The FA have now revealed that Rashford will also play no part in upcoming UEFA Nations League fixtures against Belgium and Iceland, but were unable to offer any update on his condition.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Mingi jutt, et tal uuesti Covid küljes...(?)
            Van Der Sar saved it, United again!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
              Mingi jutt, et tal uuesti Covid küljes...(?)
              Pidavat mingi lambitest olema, mis näitab varasemalt covidi läbi põdenutel testi positiivselt.

              Eile oli näha, et koondise trennis oli olemas ehk thank the lord, et ta ikka ära napsati.

              "The English translation didn’t read the article. The article literally says he got a positive test due to how recently he had covid and he is no longer able to spread the disease"
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Paul avas suu.
                "Mul pole nii keerulist perioodi karjääri jooksul varem olnud," sõnas ta eile RTL France'ile. "Prantsusmaa koondis on nagu sõõm värsket õhku. Oleme kõik väga õnnelikud, et saame üksteist jälle näha. Klubis nii pole. Me oleme siin kui ühtne löögirusikas, see on maagiline. Kõik on rahul, et saavad koondisesse tulla."
                Päris terav. Oleks treeneriks Mou, oleks ilmselt veel teravam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Paul avas suu.
                  "Mul pole nii keerulist perioodi karjääri jooksul varem olnud," sõnas ta eile RTL France'ile. "Prantsusmaa koondis on nagu sõõm värsket õhku. Oleme kõik väga õnnelikud, et saame üksteist jälle näha. Klubis nii pole. Me oleme siin kui ühtne löögirusikas, see on maagiline. Kõik on rahul, et saavad koondisesse tulla."
                  Päris terav. Oleks treeneriks Mou, oleks ilmselt veel teravam.
                  Päris sitasti välja rebitud see jutt ka typical manu uudiste välja imemine, sest klikke see toodab.

                  United peaks jaanuaris uut lepingut talle pakkuma... Hmmm... Täiega hea kokkusattumus!

                  'It was a period I hadn't experienced in my career. I was used to playing and having rhythm. Now, I'm getting my sensations back, little by little, I am finding myself back. I have to put in performances like that (like the one against Portugal), be consistent. What about playing for the national team? It's a window that opens. I talk with Antoine (Griezmann) and Raphael (Varane), we realize that the group is great. And when we're on the field, we have fun. It's not that in the club, we don't have fun, but here, it's not the same. We laugh. It's really a family. And the group we have, regulars or substitutes, it's really magical. And that's why we're happy to come to the selection. The coach has enormous confidence in us. And we trust him too. That mental strength makes the difference. The substitutes, their seriousness and their professionalism, and their talent...they work hard and they don't complain. They really represent France. Like Adrien (Rabiot) and Kimpembe.'

                  Mainiks ära, et pr koondises on ta põhi mängija, meil hetkel varus. Nomedalt öeldud? Nõus, aga mitte nii nagu seda reportitakse igalpool. Ja meeskonnavaim ning häving fun on klubis kohe kindlasti super ning põhimees seal on ka Pogba ise.


                  Mina näiteks ei pane pahaks kui su koondis on sulle tähtsam kui klubi. Eriti kui klubis oled varus ja ei võitnud viimast CLia vaid hetkel maailma parimas koondises kes võitis MMi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Arvestades kui palju meedia ikka olest trükib ja guardiola koha pealt täitsa null see. Siis võib päris huvitav olla, et tänase päeva lõpuks on city algus halvem kui meil.. aga üks on geenius ja teine on over his head vms. Ainult kaks treenerit on Guardiola vastu h2h rohkem võite saanud, üks on Klopp.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Keegi ühes teises teemas praalis, kui hea vend Mourinho ikka on ja kõigil kriitikutel suud muntsi täis 9 vooru järel. Tundub, et treeneri headus/mitteheadus otsustatakse varakult. Seega Ole on sitt, Pep kah. Samas Mou, Rodgers ja Klopp on ässad.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Keegi ühes teises teemas praalis, kui hea vend Mourinho ikka on ja kõigil kriitikutel suud muntsi täis 9 vooru järel. Tundub, et treeneri headus/mitteheadus otsustatakse varakult. Seega Ole on sitt, Pep kah. Samas Mou, Rodgers ja Klopp on ässad.
                        Mis seal ikka, tuleb tunnistada, et nii ongi ju hetkel. Tänane võit ka läbi ussim...i kuidagi ja pole mingi united way või midagi, kaugel sellest. Klopp ilma VAR-ita on ka tegelikult samas pundis Ole ja Pepiga.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                          Mis seal ikka, tuleb tunnistada, et nii ongi ju hetkel. Tänane võit ka läbi ussim...i kuidagi ja pole mingi united way või midagi, kaugel sellest. Klopp ilma VAR-ita on ka tegelikult samas pundis Ole ja Pepiga.
                          ?? Ma olen küll sel hooajal pigem vähe Liverpooli mänge näinud, aga mul tuleb meelde Pickfordi pääsemine punasest, Hendersoni 3-2 võiduvärava tühistamine ning penalti nende vastu Sheff Utd-i mängus kui mainida sõnu Liverpool ja VAR.

                          Kommentaar


                            Ütleme nii, et ajaloo annaalidesse sellest mängust liiga suurt jälge ei jää. Aga kuna ma olen jõudnud kohta, kus mind huvitab ainult 3p siis asi korras.
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                              Ütleme nii, et ajaloo annaalidesse sellest mängust liiga suurt jälge ei jää. Aga kuna ma olen jõudnud kohta, kus mind huvitab ainult 3p siis asi korras.
                              Vaadates kõiki neid suuri liigasid ja eeldatavaid favoriite - siis selle hooaja tiitlid võidavadki need kes selliseid mänge suudavad võita.

                              Kommentaar


                                Võimalusi ju tekitati, vastane hoiti ka kontrolli all. Selles, et meie tuusad ära ei löö, ei saa Olet süüdistada. 3p on 3p. Kui vahele jäänud mängu võidame oleme vaid 4p liidrist maas. Kui...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X