320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Palju soolaseid Twitteri pisaraid

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Mis seal soolast, õigustatud ju.
      Avapoolaja Stephensi käsi oli ikka selge penalti. Ok vale teema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
        Ma ei salga , et ma kritiseerin kui on põhjust aga ka kiidan kui on põhjust. Sellest johtuvalt ei ole olnud ka suurt midagi kritiseerida ning olen kiitnud.

        Kaotusi tuleb kindlasti, pole tarvis karta. Kõik sõltub sellest, mis iseloomuga need kaotused on.
        Asi pole kiitmises ja kritiseerimises. Sa olid üks neid, kes tahtis mõne tagasilöögi tõttu peatreenerit vallandada. See on vähe radikaalsem. Sada korda öeldud, et laseks nüüd ühel mehel vähe sättida, enne kui sama reha otsa astume ja järgmise seksika nime pukki “otsime”. Tuchel?
        Pealegi meil on siiani marunoor tiim ja enamus peaksid vähemalt passi põhjal “peakima” alles mõne aasta pärast.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Palju soolaseid Twitteri pisaraid
          Ära jama, need pisarad voolavad kohe-kohe siia foorumisse ka ju. Peab väikse pausi tegema.

          3...2...1...
          20 LEGEND

          Kommentaar


            paari raundi pärast olete ikkagi manchesteri tagumine klubi. siis kajakapoja ja ta parema käe, vembuvello, pisarad alles hakkavad voolama kui hooajalõpuks võidetakse vaid EL play-off koht southamptoni järel
            kadestusväärselt põnev lugeda manu foorumit siin. ülehinnatud klubi wannabe gloorihunterid (mitte kõik!) kargamas siin et kelle iphone taustapildil on parem portugaallane.. ronaldo või see 2020/21 wonderkid. aga kajaka jm suguste pärast isegi liverpuul tundub päris viisakas sats olevat. good luck seagulls and a happy EL year

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Asi pole kiitmises ja kritiseerimises. Sa olid üks neid, kes tahtis mõne tagasilöögi tõttu peatreenerit vallandada. See on vähe radikaalsem. Sada korda öeldud, et laseks nüüd ühel mehel vähe sättida, enne kui sama reha otsa astume ja järgmise seksika nime pukki “otsime”. Tuchel?
              Pealegi meil on siiani marunoor tiim ja enamus peaksid vähemalt passi põhjal “peakima” alles mõne aasta pärast.
              Ma ei jõua hetkel hakata lehti lappama siin aga minu mälu järgi ma ei ole kirjutanud "Ole out". Kindlasti olen kirjutanud "Ole doubt" ehk siis et ma ei ole olnud kindel, et ta on ikkagi õige mees seda klubi juhtima. Hetkel tundub, et ta seda siiski on.
              Samuti ei tahtnud ka mina mingit uut seksikat nime ja ma pigem ohkan kergendusega, et Poch on läinud lugu.

              Loodan, et teil on hea uni teadmisega, et teil oli ilmselt õigus ning mina ilmselt eksisin.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                kuigi ilmselt oleks juba selle hooaja teises pooles back-upi vaja RB koha peale, siis ma panustaks pikemas plaanis Dalot peale. Milani eest ma paari mängu nägin, mulle ta tegutsemine meeldis. Aga võib-olla vaatan vähe punasemate prillidega, mulle ta tegutsemine suhteliselt kogu aeg istunud ka ManUtd särgis. Ja veel- mõistliku summa eest vaevalt mehi saadaval on, kes Dalot-st pika puuga üle oleks ja investeeringut väärt. Dalot saab märtsis alles 22 ning mulle tundub, et ta on võimeline katma rohkem positsioone vajaduse korral, kui ainult äärekaitse/wingback.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                  Ma ei jõua hetkel hakata lehti lappama siin aga minu mälu järgi ma ei ole kirjutanud "Ole out". Kindlasti olen kirjutanud "Ole doubt" ehk siis et ma ei ole olnud kindel, et ta on ikkagi õige mees seda klubi juhtima. Hetkel tundub, et ta seda siiski on.
                  Samuti ei tahtnud ka mina mingit uut seksikat nime ja ma pigem ohkan kergendusega, et Poch on läinud lugu.

                  Loodan, et teil on hea uni teadmisega, et teil oli ilmselt õigus ning mina ilmselt eksisin.
                  Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                  Mõtlesin sama. Olin siiamaani "Ole doubt" aga vägisi kisub nüüd "Ole Out"poole... Näiteks - oleks võinud teha vahetusi varem.
                  aga see on okei. ausalt.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                    Ma olen kuskilt lugenud ka natuke ründavama suunitlusega paremkaitse otsingust... ilmselgetel põhjustel.

                    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                    kuigi ilmselt oleks juba selle hooaja teises pooles back-upi vaja RB koha peale, siis ma panustaks pikemas plaanis Dalot peale.

                    mis sellega on? kas ta ei läinud laenule just põhjusel, et positsioon on Wan-B ja Fosu-M näol üle-, mitte alamehitatud?
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      mis sellega on? kas ta ei läinud laenule just põhjusel, et positsioon on Wan-B ja Fosu-M näol üle-, mitte alamehitatud?
                      Minu arvamus- kui omadustelt võrrelda, siis Fosu-M üsna sarnane AWB-ga. Ma eelistaks pigem, et valikus oleks veidi erineva natuuriga äärekaitsjad. Dalot tugevused on pigem rünnakute toetamine, crossing.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        aga see on okei. ausalt.
                        Mis nüüd saab? Fännipolitsei paneb mind vangi?
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                          Mis nüüd saab? Fännipolitsei paneb mind vangi?
                          Nii lihtsalt sa ei pääse
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Nii lihtsalt sa ei pääse
                            Nojah, ma ei saa öelda, et ma nüüd liiga palju und kaotaks selle pärast. Ei viitsi "Mul Oli Õigus FC" ja "Top Reds FC"-ga siin vägikaigast vedada. Loodan aint, et suudetakse nüüd Liverpooli kobinad ära kasutada ningi homme City vastu võit võtta.
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Selguse huvides, et homme on liigakarikas.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Homme jah poolfinaal, enne Liverpooliga premi mangu on meil võimalus Burnley vastu liidriks tõusta.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X