320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle 80milli mehe kõrvale on ka kedagi vaja. Arvaks, et plaan oli ikkagi Rojo ja Smalling vähemalt maha lükata (viimane ju läks kah) ja üks kvaliteetne tüüp asemele tuua. Nüüd aga on valik kas Bailly, kes läheb varsti katki jälle, või Lindelof... Nojah. Äkki Tuanzebe saab terveks ja enam katki ei lähe.

    Noortest Pellistri kohta kirjutas James Ducker, et tema visatakse kohe vette. Arvestades, et Traore eest maksti koos lisaklauslitega väidetavalt ligi 40 milli, eeldaks et teda ka niisama U23-s jooksutama ei hakata, kui ta jaanuaris pärale jõuab.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Selle 80milli mehe kõrvale on ka kedagi vaja. Arvaks, et plaan oli ikkagi Rojo ja Smalling vähemalt maha lükata (viimane ju läks kah) ja üks kvaliteetne tüüp asemele tuua. Nüüd aga on valik kas Bailly, kes läheb varsti katki jälle, või Lindelof... Nojah. Äkki Tuanzebe saab terveks ja enam katki ei lähe.

      Noortest Pellistri kohta kirjutas James Ducker, et tema visatakse kohe vette. Arvestades, et Traore eest maksti koos lisaklauslitega väidetavalt ligi 40 milli, eeldaks et teda ka niisama U23-s jooksutama ei hakata, kui ta jaanuaris pärale jõuab.
      Tuanzebe ja ehk ka Teden Mengi saavad kindlasti mingil hetkel keskkaitses proovida.

      Kommentaar


        Iseenesest mehi nagu toodi täitsa mitu, kuid peaaegu mitte ühtegi kohtadesse, kuhu vaja (CDM; CB; RW). Seetõttu jätab see üleminekuaken äraütlemata mõru maigu.

        Kui ründaja iseenesest kulus meile ära, siis veebruaris 34-aastaseks saav Cavani... Premieris on temavanused tippvormis ründajad ikkagi pigem haruldased. Pikas perspektiivis ei lahenda see midagi. . Täielik paanika"ost". Ühtlasi kinnitas, et see Ighalo projekt on olnud täielik läbikukkumine, hoolimata tema nunnudest nooruspõlve mankusärgi piltidest.

        Pellestri ja Traore vastu mul ei saa ju midagi olla. Pikka perspektiivi vaatavad hanked, kuid selles vanuses on tegemist siiski päris suures osas ka lotoga, kas talendikatest noorukitest tegelikult ka Inglise meistriliiga tasemel pallivõlurid tulevad. Arvestades, et Mason on sarnases vanuses, siis oleks pigem just äärele kogemust lootnud. Seda ei tulnud.

        Telles on ilmselt kõige parem tasakaal kohestest vajadusest, kogemusest ja pikaajalisusest, kuid, nagu öeldud, ta paratamatult ei lahenda vähemalt kolme probleemi, mis meid hetkel poob.

        See aken iseloomustab kogu meie praegust seisu ja vibe'i platsil ja väljaspool. Väga palju põhjuseid on sellele hooaja algusele murelikult vastu minna. Kõik võib sel hooajal väga kiiresti pe*se kukkuda.

        Veider, et umbes neli kuud tagasi oli põhjust seda hooaega ülima optimismiga oodata.

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          Iseenesest mehi nagu toodi täitsa mitu, kuid peaaegu mitte ühtegi kohtadesse, kuhu vaja (CDM; CB; RW). Seetõttu jätab see üleminekuaken äraütlemata mõru maigu.

          Kui ründaja iseenesest kulus meile ära, siis veebruaris 34-aastaseks saav Cavani... Premieris on temavanused tippvormis ründajad ikkagi pigem haruldased. Pikas perspektiivis ei lahenda see midagi. . Täielik paanika"ost". Ühtlasi kinnitas, et see Ighalo projekt on olnud täielik läbikukkumine, hoolimata tema nunnudest nooruspõlve mankusärgi piltidest.

          Pellestri ja Traore vastu mul ei saa ju midagi olla. Pikka perspektiivi vaatavad hanked, kuid selles vanuses on tegemist siiski päris suures osas ka lotoga, kas talendikatest noorukitest tegelikult ka Inglise meistriliiga tasemel pallivõlurid tulevad. Arvestades, et Mason on sarnases vanuses, siis oleks pigem just äärele kogemust lootnud. Seda ei tulnud.

          Telles on ilmselt kõige parem tasakaal kohestest vajadusest, kogemusest ja pikaajalisusest, kuid, nagu öeldud, ta paratamatult ei lahenda vähemalt kolme probleemi, mis meid hetkel poob.

          See aken iseloomustab kogu meie praegust seisu ja vibe'i platsil ja väljaspool. Väga palju põhjuseid on sellele hooaja algusele murelikult vastu minna. Kõik võib sel hooajal väga kiiresti pe*se kukkuda.

          Veider, et umbes neli kuud tagasi oli põhjust seda hooaega ülima optimismiga oodata.

          Miks nii negatiivne?

          Spursil on keskkaitses Dier. Liverpoolil pole varu väravavahti siiamaani.
          City ja Liverpool hävisid kaitses nagu meie, meie tegime seda muidugi 10kesi spursi vastu mida ma sama laksu alla ei paneks, koroona on üle käinud, meeskondadel puudub korralik preseason, eelmine hooaeg oli waaay pikem kui tavaline, mängijad ei olegi veel oma päris tasemel.

          Ma ei kannaks Maguire/Bailly/Linfelöf kambast mitte kedagi veel maha, pole mõtet osta mingit sama/halvema tasemega venda nende kõrvale.

          Ighalo läheb jaanuaris ilmselt ära, tema asemele toodigi Cavani mis on kindel upgrade. Äärekaitse toodi samamoodi ära mis oli murekoht. Ainukene koht mida nüüd rahaga lappima ei hakatud ongi RW, kaks noort toodi sinna, üks muidugi kahjuks tööloa tõttu saabub alles jaanuaris.

          Dortmundile ei makstud koroona ajal üle Sancho eest.
          Tellese hinna bluffimine nähti läbi, saadi väga palju odavamalt.
          Ighalole/Martialile asendus pingile toodud.
          Noortesse talentidesse korralikult panustatud.
          CDMid on meil fantastilised, Matic ja McTominay.

          Ma ei saa absoluutselt aru sellest negatiivsusest absoluutselt igalpool kuhu vaatan. Ma saaks sellest aru kui city ja pool oleks tuimalt kõrval kõik enda mängud 3:0 võitnud, sest siis oleks põhjust muretsemiseks kuna ilmselgelt pole koroona+preseasoni puudumine tegelikult midagi tähendanud "õigetele" meeskondadele.

          Mina olen sitaks optimistlik, Cavani ja Tellese tulek on fucking awesome ja väga palju mänge on veel ees.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Miks nii negatiivne?

            Spursil on keskkaitses Dier. Liverpoolil pole varu väravavahti siiamaani.
            City ja Liverpool hävisid kaitses nagu meie, meie tegime seda muidugi 10kesi spursi vastu mida ma sama laksu alla ei paneks, koroona on üle käinud, meeskondadel puudub korralik preseason, eelmine hooaeg oli waaay pikem kui tavaline, mängijad ei olegi veel oma päris tasemel.

            Ma ei kannaks Maguire/Bailly/Linfelöf kambast mitte kedagi veel maha, pole mõtet osta mingit sama/halvema tasemega venda nende kõrvale.

            Ighalo läheb jaanuaris ilmselt ära, tema asemele toodigi Cavani mis on kindel upgrade. Äärekaitse toodi samamoodi ära mis oli murekoht. Ainukene koht mida nüüd rahaga lappima ei hakatud ongi RW, kaks noort toodi sinna, üks muidugi kahjuks tööloa tõttu saabub alles jaanuaris.

            Dortmundile ei makstud koroona ajal üle Sancho eest.
            Tellese hinna bluffimine nähti läbi, saadi väga palju odavamalt.
            Ighalole/Martialile asendus pingile toodud.
            Noortesse talentidesse korralikult panustatud.
            CDMid on meil fantastilised, Matic ja McTominay.

            Ma ei saa absoluutselt aru sellest negatiivsusest absoluutselt igalpool kuhu vaatan. Ma saaks sellest aru kui city ja pool oleks tuimalt kõrval kõik enda mängud 3:0 võitnud, sest siis oleks põhjust muretsemiseks kuna ilmselgelt pole koroona+preseasoni puudumine tegelikult midagi tähendanud "õigetele" meeskondadele.

            Mina olen sitaks optimistlik, Cavani ja Tellese tulek on fucking awesome ja väga palju mänge on veel ees.
            Negatiivsus tuleb pigem välja nendest kaootilistest sõnumitest, mis pmst terve selle ülemineku akna jooksul tulid igaltpoolt - nii klubi poolne meedia briif kui erinevad spekulatsioonid ja info killud. Justkui viimase hetkeni ei teanud keegi mis saama hakkab.

            Kommentaar


              Smalling siiski müüdi Romasse. Ma arvan, et on on igal juhul parem nii Baillyst kui Lindelöfist. VDB on väga ok aga kohta põhis nagu poleks. Cavani osas mina väga optimist ei ole.

              Kommentaar


                RW teemat võib vaadata ka muidugi nii, et kuivõrd kiire lahendus (Sancho) ei olnud kuidagi mõistlik, siis võeti käiku plaan B ja lähenetakse asjale jälle natuke pikaajalisemalt. Ja seda on isegi natuke tore näha. See kogemus on meil juba valusalt olemas, mida on iga hinna eest kiirete lahenduste sisse toomine selle klubiga teinud.

                Ehk siis:
                * Cavani (number 7 seljapeal aka No Sancho) toodi ajutiselt sisse, et 9 kohal oleks Martialile vajadusel vääriline asendus olemas;
                * Ole on öelnud, et Greenwoodist saab lõpuks nii kui nii tipuründaja. Kuna tal on nüüd natukene massi ka, saab hakata teda vaikselt seal harjutama;
                * Kui Greenwood puhkab või müttab kesktormajana, saab RW kohta täita kas James, kes hea vormi korral mängib välja küll, või üks kahest noorukist, kelle asi on omavahel selgeks teha, kes seal tulevikus alustama hakkab.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Tuletaks meelde, et ibra lõi umbes sama palju väravaid kui cavani psg eest. Usun, et cavani võib veel korralikult üllatada.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    “CDMid on meil fantastilised, Matic ja McTominay.”

                    No sellega on väga raske nôustuda, môlemal on puudusi ja on väga ebastabiilsed. Ei ole yhe puhul enam tegemist maailmaklassi DM-iga tulenevalt vanusest. Scott aga vast tôstab oma taset ja suudab ka stabiilselt häid esitusi pakkuda, kuna on veel noor. Maailmatasemel CDM aitaks korralikult ka meie keskkaitsjate puudusi peita, seda aga just tihti ei juhtu. Lisaks saaks Bruno,Pogba,Donny vabamas rollis olla.

                    Kui vaadata üldse lähiajal tiitleid vôitnud meeskondi liigades, turniiridel, siis kôigil tiimidel on olnud stabiilselt suurepäraseid esitusi pakkuv CDM (ala Kante, Casemiro, Busquets, Henderson, Fernandinho jne). Meil aga ei ole seal tykk aega stabiilselt head venda olnud, Matici yks hooaeg vast oli yle keskmise.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                      “CDMid on meil fantastilised, Matic ja McTominay.”

                      No sellega on väga raske nôustuda, môlemal on puudusi ja on väga ebastabiilsed. Ei ole yhe puhul enam tegemist maailmaklassi DM-iga tulenevalt vanusest. Scott aga vast tôstab oma taset ja suudab ka stabiilselt häid esitusi pakkuda, kuna on veel noor. Maailmatasemel CDM aitaks korralikult ka meie keskkaitsjate puudusi peita, seda aga just tihti ei juhtu. Lisaks saaks Bruno,Pogba,Donny vabamas rollis olla.

                      Kui vaadata üldse lähiajal tiitleid vôitnud meeskondi liigades, turniiridel, siis kôigil tiimidel on olnud stabiilselt suurepäraseid esitusi pakkuv CDM (ala Kante, Casemiro, Busquets, Henderson, Fernandinho jne). Meil aga ei ole seal tykk aega stabiilselt head venda olnud, Matici yks hooaeg vast oli yle keskmise.
                      Mis McTominay puudused on? Et pole ostetud kuskilt 40milli eest? Ja kas Matic sai maagiliselt kolme kuuga liiga vanaks? Eelmise post January seasoni liiga üks parimaid.

                      Ma ei tahakski sinna kedagi teist, täiesti ausalt. Matic hakkab vanaks alles jääma ja McTominay saab täpselt samal ajal loodetavasti areneda, et asendada see lüli. Ainuke sitt seis oleks kui nad mõlemad korraga vigastada saaks.


                      BTW fun fact, fernandinho on 35! Matic on 32. Henderson stabiilne?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Aitäh, Glazerid, Woodward ja Judge. Paanikaostud ja nõrgad kohad siiani täitmata. Hindeks 1, seda 10-pallisüsteemis. Annaksin kahe, kui see oleks esimene kord. Sööge sitta oma jultumuses järjekordne peatreener, mängijad, sest ka nemad ootavad alati paremaid täiendusi ja fännid jälle ja uuesti bussi alla visata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Aitäh, Glazerid, Woodward ja Judge. Paanikaostud ja nõrgad kohad siiani täitmata. Hindeks 1, seda 10-pallisüsteemis. Annaksin kahe, kui see oleks esimene kord. Sööge sitta oma jultumuses järjekordne peatreener, mängijad, sest ka nemad ootavad alati paremaid täiendusi ja fännid jälle ja uuesti bussi alla visata.
                          Ma annaks 7/10st

                          Mis liin peale RW täitmata jäi? Kuhu tegelikult osteti noor lootusx2
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Päriselt ka mõni arvab, et Diallo ja Pellistri tulevad ja hakkavad Premmis kohe ilma tegema? Diallo tuleb muide alles jaanuaris.
                            Esimese kolme mängu põhjal oleks arvanud, et tuuakse korralik CB, näiteks VDB ja Diallo raha eest Upamecano.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                              Päriselt ka mõni arvab, et Diallo ja Pellistri tulevad ja hakkavad Premmis kohe ilma tegema? Diallo tuleb muide alles jaanuaris.
                              Esimese kolme mängu põhjal oleks arvanud, et tuuakse korralik CB, näiteks VDB ja Diallo raha eest Upamecano.
                              Keegi pole väitnud, et RW koht täideti, aga long runis midagi ikka.

                              Kas liverpool ja city peaksid ka uue CB ostma? Täiesti mõttetu on osta järgmise 80 milku eest mingi vend kes on samahea kui Bailly/lindelöf, hooaeg on noor, elame näeme kellel on tagant järele õigus.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Mis McTominay puudused on? Et pole ostetud kuskilt 40milli eest? Ja kas Matic sai maagiliselt kolme kuuga liiga vanaks? Eelmise post January seasoni liiga üks parimaid.

                                Ma ei tahakski sinna kedagi teist, täiesti ausalt. Matic hakkab vanaks alles jääma ja McTominay saab täpselt samal ajal loodetavasti areneda, et asendada see lüli. Ainuke sitt seis oleks kui nad mõlemad korraga vigastada saaks.


                                BTW fun fact, fernandinho on 35! Matic on 32. Henderson stabiilne?
                                Vana hea, vend vôtab isikliku torkena.

                                Vaata kui on Maticil shit päev, siis me saame kolinal tuppa. Ja na ta on aeglasem, kohmetum, vôrdle mis tipptiimi CDM-iga tahes. Fernandinho-Matic vôrdlus? Veel funim fact- Zlatan sai 39, Rooney on 34- môistad?

                                McTominay vast areneb veel, aga ta üldine tase ei ole lihtsalt maailma tipus hetkel. Ma ise loodan ka, et tast tuleb a la uus Keane. Aga ei tasu liiga punaste prillidega asju nâha ainult seetôttu, et kutt oma kasvandik on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X