320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    140k eurot per week.

    Inter maksab Lautarole 60k, Atalanta Murielile 40k, Cagliari Joao Pedrole 29k.

    29 väravat löönud Serie A's 19/20 hooajal.

    Kommentaar


      Ära aja mingit vaese inimese juttu.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Tähtsad 3punkti ja loodan, et Burnley kukub välja ja ei tule enam kunagi tagasi..
        Mulle tegelikult meeldib, et liigas on 1-2 sellist shithousery-klubi. Parajad jokkerid ja kaardipaki segajad.
        Van Der Sar saved it, United again!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
          Mulle tegelikult meeldib, et liigas on 1-2 sellist shithousery-klubi. Parajad jokkerid ja kaardipaki segajad.
          Ei? See mis eile toimus oli juba kriminaalselt ohtlik, õnn et keegi raskelt vigastada ei saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust

            140k eurot per week.

            Inter maksab Lautarole 60k, Atalanta Murielile 40k, Cagliari Joao Pedrole 29k.

            29 väravat löönud Serie A's 19/20 hooajal.
            Serie A mingi penskarite liiga ka.
            See muidugi ei õigusta kuidagi selle härra suurepärast aastat. Intervjuudes kartis, et suvel müüakse maha, eelmisel suvel siis. Saab näha, kui samamoodi jätkab, äkki sellel , mis tuleb.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Inter maksab Lautarole 60k, Atalanta Murielile 40k, Cagliari Joao Pedrole 29k.

              29 väravat löönud Serie A's 19/20 hooajal.
              Lingard:
              FA cup
              League cup
              Community shield
              Europa league
              Int champions cup

              Lautaro tuli argentiinast ehk enda esimese lepinguga ei teeni ükski vend tavaliselt rohkem kui 60k

              ahja nende kolme karikad peaks ka üles lugema, oh wait neid pole.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
                Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob

                Kommentaar


                  Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                  Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
                  Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob
                  Haha, 18 milliga? Pidi ju olema maailma parim ründaja ever!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                    Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
                    Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob
                    väljaostuklausel ju?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ma mõtlen pigem seda, et millal meil viimati mõni bargain signing tehti(James võib sinna alla liigituda, vaatab, kuidas hooaja teine pool läheb)? Edi asjaajamine venib nagu tatt ja lôpuks makstakse transfer window lõpus mingi varuvariandi eest tunduvalt rohkem, kui selle venna tegelik normaalne väärtus on.

                      Kommentaar


                        Oota nüüd, kuniks Inter Lingardi ära võtab...Alexise kõrvale jumala armas täiendus.

                        Eilse osas nõus, et 3 sanga olid kõige tähtsamad. Fred, Martial ja Williams saavad kõvasti propsi + James, et need litakad vastu pidas. Rashford suudab muidugi endiselt närvi ajada: otsused platsil on 90% täiesti debiilsed, aga mängu lõpuks on ikka kuidagi statistikas jälle kirjas.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Lingard:
                          FA cup
                          League cup
                          Community shield
                          Europa league
                          Int champions cup

                          Lautaro tuli argentiinast ehk enda esimese lepinguga ei teeni ükski vend tavaliselt rohkem kui 60k

                          ahja nende kolme karikad peaks ka üles lugema, oh wait neid pole.
                          Veits googeldada siis enamus kohti nt 75k naela mitte 120k. Mybad

                          A no , kui EL koht peaks tulema maikuus, miskit ûtleb mulle, et te võtate Lingardi statistika kibestunult ette

                          Kommentaar


                            No Haaland ei tulnud, huvitav kas Manu saatis Raiola pikalt oma sooviga Pogba üleminekut vastu diilina saada?

                            Kommentaar




                              Lisaks, mcbeasti vigastus paistab kergem olevat ja saab ilmselt kuu pärast tagasi!
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Haalandi oleks võinud juba sellepärast ära tuua, et näidata suutelisust siiani kõige kuumemaid nimesid meelitada. 20 milli poleks väga suur risk ka olnud. Samas saan aru, agentide mõju on nii tohutu, et neile oli mõtekam kõigepealt Borussiasse ja siis edasi. Miks teenida korra, kui saab kaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X