320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Vähemalt hea et Jonesile anti leping. Alati meeltlahutav vaatepilt
    Reaalselt ei tea miks kõigi arust Lovren ja Matip on paremad pingil kui Jones ja Smalling..

    Tulevikule mõeldes, siis Linfelöfi kõrvale tuuakse eeldatavalt upgrade. Vigastuste, tiheda mängugraafiku jaoks paremaid kaitsjaid ei oskaks tahta. Smallingu viimaseid esitusi arvesse võttes on tal võimalust ka starting line upile lootused.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Reaalselt ei tea miks kõigi arust Lovren ja Matip on paremad pingil kui Jones ja Smalling..
      See lause lihtsalt näitab, kui vähe sa päriselt jalgpallist aru saad.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        See lause lihtsalt näitab, kui vähe sa päriselt jalgpallist aru saad.
        Või äkki on vastupidi?

        Blind oli vist eile MVP ajaxi eest

        Siuke mulje nagu oleksin võrrelnud van Dijkiga neid hetkel.

        Võin julgelt öelda, et Smalling on see hooaeg Lovrenist üle olnud, kas see on tingitud Lovreni kehvast vormist või vigastustest jääb igaühe enda otsustada. Aga see, et sinu arvamus on parem kui minu oma, sest muidu sa ei tea jalgpallist midagi on ikka väga mage.

        Mitte seda hetkelist teemat puudutades, siis see, et minua arvamus ei ühine alati suurema enamusega ei tähenda, et ma oleksin halvem või parem kellestki/millestki.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Või äkki on vastupidi?
          Jah, ma olen nõus. See ei ole see lause, mis seda näitab.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            See lause lihtsalt näitab, kui vähe sa päriselt jalgpallist aru saad.
            Ma võtaks iga kell Smallingu Lovreni ja Matipi asemele. Ainuke positiivne omadus mis Matipil on see, et vahest tormab palliga ise keskelt läbi.

            Kommentaar


              Smalling sobib oma vana kooli limiteeritud kaitsja omadustega meie 3. numbriks ideaalselt, nagu seda Inglise Liigas vaja on. Küll aga oleks Lindelöfi kõrvale vaja ühte tõeliselt virtuoosest ja modernset keskkaitsjat. De Ligt oleks unistus, aga eks näeb.

              Kommentaar


                Soovitan lugeda Nõmme kalju foorumi teemast roosa särgi kohta ja siis mõelda Ott Järvela lõppsõnade õigsusele!

                Kommentaar


                  Tea, kas ma ainuke, kes arvab, et see käed seljataga kaitsmine on debiilne? Messi esimese värava puhul Smalling näiteks: elusees ei jõua nii pallile ette ju. Ma saaks aru, kui Sterling nii kaitses seisaks, sest tal laperdavad need jäsemed nagu vigasel tuuleveskil, aga no nahhui?!
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Tea, kas ma ainuke, kes arvab, et see käed seljataga kaitsmine on debiilne? Messi esimese värava puhul Smalling näiteks: elusees ei jõua nii pallile ette ju. Ma saaks aru, kui Sterling nii kaitses seisaks, sest tal laperdavad need jäsemed nagu vigasel tuuleveskil, aga no nahhui?!
                    Kahe otsaga asi, kui see muidu pole mind häirinud, siis barca mängu ajal tundus küll, et see hea mõte pole..

                    Väga õigel hetkel ilmselt hea, aga muidu lihtsalt annad vastasele suure eelise kuna enda tasakaaluga probleeme järskudeks suuna muutusteks..
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar




                      Kommentaar


                        Goodisonil..

                        Kommentaar


                          Ole asemel laseks neljas viimases Chongidel ja Greenwoodidel mängida. Need ehk vähemalt tahavad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ole asemel laseks viimases neljas mängus ntks Carrickul juhendada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ole asemel laseks neljas viimases Chongidel ja Greenwoodidel mängida. Need ehk vähemalt tahavad.
                              Tuleb vist jah nii teha, täiesti masendavad reisijad hetkel väljakul.. Lukaku, Martial, Matic, Smalling, Jones.. Mingi Swansea vms ootab teid.

                              Kommentaar


                                Kuidas need Smalling ja Jones sulle ette nüüd jäid? Sa üks neist kes esimest korda näeb keskkaitsjat palli auti löömas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X