320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei Hei! Ei ole väga suur soccerneti foorumi külastaja, aga küsimus järgmine - kuidas ja kas siin saaks mingi polli teha ?

    Kommentaar


      Lukus.

      20 LEGEND

      Kommentaar


        Nüüd lõpuks United ise ka ametlikult kinnitas.
        Kiirust ja powerit on, loodame, et saab asja.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Nüüd lõpuks United ise ka ametlikult kinnitas.
          Swansea City and Wales international winger Daniel James is poised to become Man United's first signing of the summer transfer window.

          Jep aga ega enne ei saagi ju kui aken avaneb alles järgmisel nädalal

          Kommentaar


            Ma juba mõtlesin, et hankisite James Rodriguezi aga ei, mingi lambi-James hoopis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              See lambi James on õigem suund kui Woodwardi kombel ainult galacticoid taga ajada, et särgid müüks. See on üks neid põhjuseid, miks nii suures augus oleme.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ma juba mõtlesin, et hankisite James Rodriguezi aga ei, mingi lambi-James hoopis.
                See tuletas meelde, et kui ma lapsena raadiost kuulsin, et Manchester United sõlmis lepingu Ronaldoga, siis ma olin väga rõõmus. Veidi hiljem sain teada, et tegemist on lambi Ronaldoga ja siis oli pettumus suur. Veidi veel hiljem sain teada, et täitsa hea tehing oli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Varsti juba kuu aega aken tuulutusasendis olnud.
                  Nii paljud arvasid sedasi, aga tegelikult on asi tiba keerulisem..

                  The transfer of players from another national association may take place once the FIFA Transfer Matching System (TMS) opens on 11 June.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Aga Swansea mängib ju Inglise liigas? Ah poogen
                    Jah ;D Aga on registreeritud Walesi FA alla.. Kogu Reddit/Twitter/RedCafe pmst sai selle üllatuse kui Daniel Jamesi uudis kodukale tuli. Mingi keeruline vana kooli paberimajanduse asi.

                    Kommentaar


                      No ja lõppkokkuvõttes on sisu-vorm/muna-kana küsimus.
                      Kui kokkulepe klubiga ja mehega on olemas, siis pole ju ometigi oluline, millal bürokraadid selle täpselt kinnitavad (v.a kui asi puudutab üleminekuakna lõppu juba, vt ka "Adrien Silva ja 14-sekundit")

                      de facto on üleminekute aken ikka juba üsna pärani.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        See tuletas meelde, et kui ma lapsena raadiost kuulsin, et Manchester United sõlmis lepingu Ronaldoga, siis ma olin väga rõõmus. Veidi hiljem sain teada, et tegemist on lambi Ronaldoga ja siis oli pettumus suur. Veidi veel hiljem sain teada, et täitsa hea tehing oli.
                        Seda artiklit lugedes tuli ülalolev postitus meelde. James näe ollagi uus Ronaldo (see päris niisiis).
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Detsembri alguses on Totts ja City järjest aga muus osas ei saa vist väga kurta. Lõpp tundub paberil täitsa mängitav.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Võib kujuneda tegelikult ikka korralik surmakuu sellest detsembrist,eelmine hooaeg keerasid need nn.väiksed mutrid kohati ikka päris ilusti
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                              Võib kujuneda tegelikult ikka korralik surmakuu sellest detsembrist,eelmine hooaeg keerasid need nn.väiksed mutrid kohati ikka päris ilusti
                              Niikuinii polda selleks ajaks tiitlikonkurentsis

                              Kommentaar


                                Detsember? Kohe augustis läheb kibedaks: Chelsea, Wolves & Palace.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X