320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Vaese Raheemi pistis ta küll varakult taskupõhja ära ja välja ei lasknudki. Nii ei tohi kiusata!

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Hea uudis. Loodan, et läheb laenule..eelistatult Champinship'i. United'i esimeses meeskonnas ei ole liiga palju sädet näitanud. Sama stsenaariumit loodaks Santi Gomes'ele ka.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        No LASK sai korraliku lasuga maha võetud. Mason 7 mänguga 5 võrku sahistanud EL-is see hooaeg siis, vägev. Premmi selle nv voor võiks ka toimuda veel, hea run meil käsil hetkel ja spurs väga haavatav.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Selline tulemus, mida olekski sealt tahtnud. Well done (Y)

          Spursile kott pähe tõmmata peaks olema igati reaalne ootus mõlema meeskonna vormi seisukohalt.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Odioni puude on suure mehe kohta ikka väga siidine ja Pereira on seda lööki 10000 korda proovinud. Pea alati on ka parem lahendus olnud, aga nüüd siis teame, et ootas, millal lõpuks väravavaht eksib.

            Kommentaar


              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Bruno United

                Kommentaar


                  Kas nad ei leia, et valemis on mingi tüpo, kui üks sats on SPI-le vaatamata järgmisest 40+ protsenti... efektiivsem, tulemuslikum?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas nad ei leia, et valemis on mingi tüpo, kui üks sats on SPI-le vaatamata järgmisest 40+ protsenti... efektiivsem, tulemuslikum?
                    a proovi lugeda tabelit ka järgmine kord
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Mis tabelit?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Mis tabelit?
                        Liverpool have only been better than Man City, via advanced metrics, for a short span. Rather, detailed analytics highlight that Klopp's men have massively overachieved in the Premier League this season.



                        lihtsalt statistikat siis, (cityl 1 mäng vähem)
                        pool city
                        löödud: 66 68
                        lastud: 21 31

                        ilmselt tabel tahab öelda, et city on väga palju mänge kaotanud mis tegelikult oleks pidanud võidud olema ning liverpoolil, siis mõned võidud mis oleks võinud ehk viigid olla.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Ja minu küsimus oli?

                          E: pigem näitab see graafik, et nad võiksid enda algoritmis muutujaid sügavamalt uurima, sest nuh... 40%.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ja minu küsimus oli?
                            a ok, veel lihtsamat tõlgendust vaja.

                            Liverpool võitis palju mänge läbi ussimunni 1:0 sai kirja 3 punkti.
                            City kaotas palju mänge kus lõi väga palju võimalusi, aga ei suutnud tühja väravasse palli lükata ja kaotasid teoreetilised 3 punkti.

                            SPI järgi on tiimid võrdsed, aga õnne pärast on punkti vahe väga suur.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              40% pole õnn.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                40% pole õnn.
                                Okei,

                                Mina ostsin bingo loto, võitsin nurkade mängu - sain 70 eurot.
                                Sõber ostis bingo loto, võitis diagonaalid - sai 100 euri.

                                Sõber on must u 40% parem - järeldame, et õnn see pole, sest 40% parem olla ei saa puhtalt õnnega.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X