320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma nüüd nii ka ei hõiskaks. Manu on ka varem Ole käe all näidanud, et kui vastane jätab ruumi, siis ollakse kontratel kuradi head. Kui vastane mängib kaitsest lähtudes, siis Manu kõrbeb. Chelsea paneb end sügavale istuma ja ongi jama majas.
    chelsea istub endale midagi muud sügavale sisse!
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
      Ma ei vihka Pogbat aga viimastes mängudes on ta olnud väga nõrk ning pigem kantava rollis ning selles mängus ei olnud kohta talle.
      Ma olen nõus, et Pogba ei väärinud kohta algkoosseisus, kuid tema mängutulek oli võti meie rünnaku avamisel.
      Eeldan, et enamik meie ohtlikest rünnakutest sündis ikkagi pärast Pogba mängutulekut. Muidugi tuleb siin tänada ka Ole Gunnarit, kes taktikaga täppi pani nii mängu eel kui mängu ajal. Pogba sai ka väravasöödu, kuigi raske töö tegi tõesti ära Rashford.

      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Enne hooaja algust virisesid kõik transferite puudumise üle. Maticil pole ühtegi tõsiseltvõetavat asendust jne. Eilses mängus mctominay ja Fred lihtsalt bossasid keskväljal psg vastu. Kaitses oli tuanzebe kes sai mbappega hakkama. Lindelof oli lihtsalt igalpool...

      Pulli Starsi ka:

      Since the start of the 2018/19 season, Kylian Mbappe has scored two Champions League goals at Parc des Princes. So has Marcus Rashford
      Me oleme premis 15. kohal. Veits vara on siin põrkama hakata.

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        Me oleme premis 15. kohal. Veits vara on siin põrkama hakata.
        Meil on mängud vähem peetud, teoreetiliselt 1punkti kaugusel cityst ja liverpoolist. Minu point oli see, et tehti õige otsus, et kedagi ei toodud. McTominay on loom, punktid punktideks.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma nüüd nii ka ei hõiskaks. Manu on ka varem Ole käe all näidanud, et kui vastane jätab ruumi, siis ollakse kontratel kuradi head. Kui vastane mängib kaitsest lähtudes, siis Manu kõrbeb. Chelsea paneb end sügavale istuma ja ongi jama majas.
          Isegi kogu selle positiivsuse juures, mis mind täna valdab seoses mu lemmikklubiga, pean nõustuma. Madalat blokki üldiselt ei ei ole suudetud efektiivselt lahti muukida tavaliselt. Õnneks see pole vast ka Lämpsi stiil olnud...
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Minu arust oli Pogba tulek see, millest mäng muutus selliseks, et löödi värav.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              chelsea istub endale midagi muud sügavale sisse!
              Nüüd on tulemus selge.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mulle meeldib ka see, mis siin teemas toimub. See kukkumine tuleb ikka ränk.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mulle meeldib ka see, mis siin teemas toimub. See kukkumine tuleb ikka ränk.
                  Ah meil pole kuhugi kukkuda, PSG aga oli halb võrreldes "eelmise hooaja" CL-is mänginud PSG-ga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mulle meeldib ka see, mis siin teemas toimub. See kukkumine tuleb ikka ränk.
                    Kas cli tiitlit kaitsev tiim ei võida tiitlit. Või langetakse 15st kohast 16ks?

                    Tõsiselt rääkides, siis nagu eelmine kommenteerija mainis, et meil ei ole kuhugi langeda enam. Aga kui järgmised 6 mängu kuidagi kotti panna, siis tõusta on päris palju, rasked mängud ees.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Alles nagu oli juttu, kui hea oivik Greenwood on, aga hakkab vaikselt juba ravelmorrisonituma.

                      Kommentaar


                        Loodame, et rohkem sinna wayneroonyestuma kanti ikka, vahel jooki ja sinna vahele kerge papi eest mõni vanem tiss ka kätevahele, elaks vast üle.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Ma ei pannud tähele, kes sai kaptenipaela, kui Bruno PSG vastu välja vahetati?

                          Kommentaar


                            Sama XI mis viimane PL mäng, aga see pink....Cavani, Greenwood, Van de Beek, Pogba, Tuanzebe, Matic, Henderson
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Noh, vähemalt Ole tundus peale mängu küll üpriski õnnelik ja heatujuline olevat...Üks punkt üheksast kodumängudel ei Ole Unitedi vääriline sooritus.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                Oli õnnelik, et kohtunik aitas kõvasti Maguire vs Azpilicueta olukorras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X