320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inzpiration Vaata postitust
    ise lootsin et real madrid tuleks.... oleks saand kohe ära kottida.
    Nad võivad ju praegu kriisis olla, aga veebruarini on palju aega ning palju võib muutuda.


    Mina olen igatahes loosiga rahul. Inter on küll võimalikest tugevaim vastane, aga vähemalt ei tohiks mingit vastase alahindamist olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      Läheme Interiga kokku CL -is
      On vähemalt põnev.

      Kommentaar


        enam-vähem, olen üsna enesekindel manu edasi minekus, kuid üleüldse väga head paarid loositi!
        suhteliselt kõik said ju enda klassist vastase, va bayern vbl siis.
        lyonil peab ka kõvasti õnne olema ja benzema ja juninho jalg täpne olema.

        Kommentaar


          ManU ja Reali vastasseis oleks olnud põnev arvestades Ronaldo ümber tiirlevaid kõlakaid. Lihtsalt tema esitusi Reali vastu oleks old põnev jälgida, kas oleks korda saatnud midagi imelist või üle pingutades häbiga platsilt lahkunud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
            Nad võivad ju praegu kriisis olla, aga veebruarini on palju aega ning palju võib muutuda.


            Mina olen igatahes loosiga rahul. Inter on küll võimalikest tugevaim vastane, aga vähemalt ei tohiks mingit vastase alahindamist olla.
            ma pidasin silmas seda et reali skalp oleks kõige magusam olnud. selles faasis võivad praktiliselt kõik meeskonnad ju võita

            Kommentaar


              Keegi teab, kas (ja kui on, siis kes) keegi on ManU vastu Old Traffordil veel hattrickiga hakkama saanud pärast Ronaldot hooajal 02-03?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Pärast Ronaldot ei ole...aga enne on.

                Dennis Bailey
                On 1 January 1992 he scored a hat-trick in a 4–1 win away at Manchester United; one of the last league games to be broadcast live by ITV. He is the last player to have achieved the feat in the league at Old Trafford. The only other player to achieve the same was Real Madrid's Ronaldo in the 2002–03 UEFA Champions League.

                Kommentaar


                  OT-l jah ei ole, võõrsil on nii Tuncay Sanli kui ka Bentley korra hakkama saanud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Pilet Old Traffordile

                    Kas kellelgi on aimu või kogemust kuidas võiks hankida piletit Man United - Everton mängule Old Traffordil 2. veebruaril 2009? Suht keeruline missioon vist aga äkki keegi oskab mingeid juhtnööre või tutvusi sobitada? Tänud!
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greenday Vaata postitust
                      Kas kellelgi on aimu või kogemust kuidas võiks hankida piletit Man United - Everton mängule Old Traffordil 2. veebruaril 2009? Suht keeruline missioon vist aga äkki keegi oskab mingeid juhtnööre või tutvusi sobitada? Tänud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas greenday Vaata postitust
                        Kas kellelgi on aimu või kogemust kuidas võiks hankida piletit Man United - Everton mängule Old Traffordil 2. veebruaril 2009? Suht keeruline missioon vist aga äkki keegi oskab mingeid juhtnööre või tutvusi sobitada? Tänud!
                        Sander sul on plaan minna v? Kui lähed too ManU kummikomme ja muud nänni
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          ''Do you think I would enter into a contract with that mob? No chance. I would not sell them a virus. That is a 'no' by the way."

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas greenday Vaata postitust
                            Kas kellelgi on aimu või kogemust kuidas võiks hankida piletit Man United - Everton mängule Old Traffordil 2. veebruaril 2009? Suht keeruline missioon vist aga äkki keegi oskab mingeid juhtnööre või tutvusi sobitada? Tänud!
                            Krediitkaardiga + manutd.com . Niimoodi käisin mina ära Manu ja Juve mängul. Lubati piletid Eestisse saata, siiamaani pole kohale tulnud kuid sain piletid kätte staadioni kõrval olevalt Ticketing and Membershipi nimelisest majast.

                            Kommentaar


                              Ma ei saanudki aru kumb meeskond vähemuses mängis.

                              Kommentaar


                                Hämmastav publik. 90ndal minutil kuulsin vist esimest publiku ergutust trummipõrina näol, imeline. Jäi mulje nagu vaataks Sillamäe Kalevi Eesti Meistriliiga mängu ... Aga jah, oleme ametlikult nüüd maailma parim klubi, hurraa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X