320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Xavi has played an average of 66 games a year since Euro 2008.
    tubli on, kuid ma ei üritanudki selle tähelepanekuga guinnessi rekordite raamatusse kannet tekitada.

    (mis puutub konkreetselt Xavisse, siis teda vahetatakse ka oluliselt rohkem sisse-välja. see muidugi ei tee teda vähem vingeks mängijaks.)
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
      lootsite, et saate tiitli kuigi kaotasite Cityle 7-1? Paras teile, teie ei v22ri tiitlit
      -tuletan meelde, et City võitis oma eelmise tiitli aastal 1968- Chelsea´st ma ei hakka üldse rääkimagi, 6. koht kokkuvõttes: häbi!
      Manchester United Forever

      Kommentaar


        Ferdinand: "We'll bounce back" Seda lauset oleme see hooaeg kahjuks liigagi palju kuulma pidanud, ei jäänud ka täna tulemata.
        Aga kui tuleviku vaadata, siis on seis päris positiivne ju. Vigastuste osas äkki nii hullu hooaega enam ei tule, noored mängijad said kõvasti kogemusi ning kuuldatavasti tuuakse keskväljale mõni teravam vend juurde.

        Kommentaar


          Eilne triller kulmineerus mõnele järgneva stseenina.

          Tegevuspaik: autos kuskil Harjumaal, teel tallinna poole. Rändom lämin.
          Fitti (roolis): Aa kle, vaata korra beebsist, täna oli premmi viimane voor. Et mitu kotti city lõi siis ka.
          Billy (klõbistab): Netti pole siin metsa vahel. Aa. Näe. Kuule qpr juhib 2-1!
          Auto vänderdab ohtlikult.
          Fitti: Päriselt vä!? oota mäng läbi ei ole juba?
          Billy (klõbistab): ei tea, nett läks ära.
          Ärev vaikus.
          Billy (klõbistab): Pagan, ühe on tagasi löönud.
          Auto vänderdab ohtlikult.
          Billy (klõbistab): Kohe peaks läbi saama. Manku on igatahes võitnud.
          Heliseb telefon.
          Fitti: Nonii, siit vist tuleb mingeid uudiseid.
          Billy ja Vincent (telefonis, mõlemad enamvähem korraga): FAAK
          Auto vänderdab ohtlikult.
          Raidur (telefonis taustal): AGA ARSENAL TULI KOLMANDAKS! (laulab tundmatul viisil lalalala)
          Lalalala muutub vaikselt klaveripalaks, mida esitab Ott Lepland. Auto vänderdab loojuvasse päikesesse. Lõputiitrid.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Emb-kumb, kas need Manchesteri punased on ühed kuradima matuursed vennad või alles purupurjus, et pärast sellist puänti on vaid ühe lehekülje jagu uusi postitusi. Respekt, pange sama kõvalt edasi!
            BBC-s oli väga hea tsitaat,mis sobib antud olukorda. "As a Man Utd fan that hurt. As a football fan that was amazing. City deserved it. We'll be back next year."

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Emb-kumb, kas need Manchesteri punased on ühed kuradima matuursed vennad või alles purupurjus, et pärast sellist puänti on vaid ühe lehekülje jagu uusi postitusi. Respekt, pange sama kõvalt edasi!
              Egas ei olegi midagi heietada, sest enamus sai välja öeldud inimestel siis, kui Wiganilt ploome saadi või Evertonile mäng ära anti või üldse mõlemal korral, kui linnanaaber võidud võttis. Eks ta üks "mis sitasti, see uuesti" situatsioon ole...
              Aga tõdema peab, et Guinness ei maitsenud eile päris õige.
              Last edited by Reintz; 14.05.12, 11:55. Põhjus: lisa
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Nüüd kus hooaeg läbi, võite aidata mu blogis valida 2011/2012 parimat ManU mängijat

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ehk siis - tähtsuse järjekorras läheb tarvis väga head keskpoolikut, vasakkaitsesse katet ja vajadusel neljandat ründajat. Mitte midagi hullu ühesõnaga.
                  Mina vaataks seda asja palju küünilisemalt.

                  Mankul on lõppenud hooaja põhjal kaks mängijat maailmaklassist:

                  * Vidic, Rooney.
                  Need on n-ö unsellable, klubi nurgakivid. Ja mis mehena ja millal Vidic vigastusest naaseb on igaühe oletada.

                  Siis on punt mängijaid, kes on kindlad valikud oma positsioonile, nimetame neid A-rühmaks:

                  * Rio, Evans, Carrick, Scholes, De Gea, Nani, Evra.
                  Neist võiks tõepoolest maailmaklassiks saada DDG, ja kui tervis lubaks, siis miks mitte ka Nani. Kolm neist on vanad peerud ja vajavad asendamist uute A-listi mängijatega pigem varem, kui hiljem.

                  Siis on punt B-mängijaid, kelle kohta võiks välismaa keeli öelda ka squad players:

                  * Welbeck, Fletch, Giggs, Valencia, Young, Jones, Cleverley, Rafael, Lindegaard, Smalling, Berba, Hernandez.
                  Giggs hääbub, Fletchiga ilmselt tuleval hooajal arvestada ei maksa, Berba müüakse, Rafael on minu arvates jätkuvalt väga ebausaldusväärne kaitsja. Ja klaasist. Clevs on klaasist. Selle klassi most likely to succeed on muidugi Welbeck, aga seda ma ei usu enne, kui ise näen. Youngi esimene hooaeg oli üsna eripalgeline ja tema puhul on kohus veel natuke väljas, Valencia on minu arvates liiga ühedimensiooniline, et kunagi päris A-lsti mängijaks muutuda.

                  Siis on punt mingeid ussripikuid, kes võivad ju olla, aga kellest keegi puudust ka ei oska tunda, kui neid poleks:


                  * Amos, Park, Fabio, Anderson, Owen, Pogba, Bebe (who?), Kiko, De Laet, Matty James.
                  Park on nagu Wigan, kellest lihtsalt ei saa lahti, Ando, oh jumal, ma parem ei hakka. Pogba võiks ilmselt olla hoopis kõrgemas kategoorias, kui ta poleks Juventuse mängija. Või mis seis sellega nüüd oligi?

                  Noored lootused:

                  * Fryers, Cole, Will Keane, Petrucci, King (?).
                  Küllap lähevad kõik laenule.

                  Kas unustasin kellegi?

                  Vaadates seda asja nii, tundub et liha luudel isegi on, aga luud on väga õhukesed ehk klassi on kuidagi väheks jäänud. Seega, kui Vincent arvab, et vaja on ainult kolme mängijat, siis mina leian, et vähemalt seitse:
                  1. Vähemalt üks maailmaklassi mängija. Äärmisel juhul keegi A-rühma lootuses, et temast saab unsellable, mitte järgmine Chicha. Soovitavalt kaitsesse, aga tegelikult polegi oluline. Lihtsalt on vaja klassi lisada.
                  2. Üks, veel parem kaks A-klassi keskväljameest.
                  3. Igaks juhuks üks B-keskväljamees, sest Clevs-Ando ei kesta isegi pingil istudes tervet hooaega.
                  4. Üks A-klassi ründav poolkaitsja-playmaker.
                  5. A-klassi vasakkaitsja.
                  6. B-klassi paremkaitsja
                  7. A-klassi ründaja





                  Aga noh, muidugi, kui seitset mängijat ei saa, siis kolm oleks ka hea!
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Mida Unitedi fännid sellest arvavad, et Berbatovit sel hooajal nii vähe kasutati? Minu arvates võis ManU tiitel osalt ka tema taha puuduliku mänguaja taha jääda. Tegemist on tehnika ja mängulugemise poolest absoluutse maailmaklassi ründajaga. Welbeck ja Hernandez jooksevad ning rabelevad küll, kuid Berba flair'ist ning geniaalsusest jäävad poisid veel väga kaugele. Kui juba selline mängija meeskonnas on (ka kõigi oma miinustega), tuleks üritada tema võimeid maksimaalselt ära kasutada!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ehk siis - tähtsuse järjekorras läheb tarvis väga head keskpoolikut, vasakkaitsesse katet ja vajadusel neljandat ründajat. Mitte midagi hullu ühesõnaga.
                      Siia veel lisaks, et see mees võiks olla suuteline mängida ka paremal pool(nagu Fabio), sest seal on ainult Rafael, kes on rohkem katki kui terve, ja need häda-Smalling-ja-Jones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Mina vaataks seda asja...
                        See on tõesti väga küüniline vaatepunkt. Hämmastav on samas siiski, et sellise nõdra koosseisuga suudeti nii sel kui ka eelmisel hooajal liigas niisugustele kohtadele mängida ja mullu isegi natuke kõrgemaid karikaid sihtida. See muidugi selleks.

                        Tõepoolest, liigavõitja meeskonda mahuksid praegusest koosseisust umbes paar-kolm meest. Samas, so what? Millisest teisest meeskonnast mahuks? Kas see on näitaja, et ropu raha eest kokku ostetud superstaarid on mees-mehele võrdluses ühtsest tiimist paremad? Seda soovitud klassi ostaks Unitedisse praegu kümnete miljonitega. Ütlen ausalt, et ma vaatan parema meelega, kas noortest poistest saab asja või ei.

                        Muide, huvi pärast - millisesse rühma sa oleksid liigitanud eelmise hooaja järel Evansi? Või omal ajal Fletcheri?

                        Päris paar asja panevad veel kulmu kergitama. Aasta aega klubis olnud 26-aastase Youngi osas on kohus väljas, aga samamoodi ühe aasta mööda erinevaid positsioone rännanud 20-aastane Jones on squad player? Põhimõtteliselt sama käib Smallingu kohta. Cleverley on klaasist ühe hooaja põhjal? Chicharito on ühe väsimuse ja vigastuste baasilt mängitud hooaja tõttu squad player? Või oli ta seda oma ülioluliste väravatega juba eelmisel aastal? Ma ei nori, pigem ma lihtsalt ei mõista, millest nii põhjapanevad järeldused. Lõppenud hooaja kohta, okei, aga tulevikku vaadates...

                        Parki osas ma samuti ei taipa jätkuvalt, millest selline järjepidev ilkumine, aastast aastasse. Jah, ta ei ole mingi särav pallivõlur. Samas otsi arhiivist välja aastatagune ülioluline madin kodus Chelseaga ja vaata, mida ta seal korraldas. Ma ei taha öelda, et ta oleks tänavu hea hooaja teinud, kaugel sellest, aga pimesi tampida pole ka nagu mõtet.

                        Aga noh, võime siin muidugi paugutada nii palju kui kulub, eks järgmine hooaeg näitab, kellest saab asja ja kellest mitte.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Artur Vaata postitust
                          Mida Unitedi fännid sellest arvavad, et Berbatovit sel hooajal nii vähe kasutati?
                          enda isiklikku seisukohta jalgpalli Dali mitte-mängitamise kohta olen korduvalt maininud, aga et endale sitta vabatahtlikult ventikasse mitte loopima hakata, siis ütlen, et kuradi kurb. nii mängimatus kui müük. ilmselt poetan tol saatuslikul päeval ka heldimuspisara.

                          aga hooajast. kui väga mõrudalt kaotatud tiitli - mitte niivõrd qpri poolt sisse imetud kaks üleaja väravat, kuivõrd 8p edu maha mängimne - kõrvale midagi positiivset panna, siis kindlasti on selleks taaskord Fergie laveerimisoskus, seda eelkõige paljuräägitud meeskonna sügavuse loomisel.

                          pole lihtne mängida hooaega, kus kapten ja maailma üks parimaid keskkaitsjaid liigas 6 mängu teha saab. müts maani maha rio ja evansi ees, kes sellise sergeibubkaliku hüppega üle omaeneste varjude panid, et vaata ja imesta, eriti jonny, sest rio oli ju ise kunagi kõikide ründajate hirm, JE oli enne seda hooaega lihtsalt mingi valus kloun, kellel tuli veits keha anda ja oligi tehtud.

                          paremkaitsja kepp, kus kräsupea vigastuse korral tuli ette võtta jones, valencia ja isegi smalling, oli kohati üpris nukker vaatepilt, aga kahele noorele samuti kõvasti propsi, et sellise hooaja tegid. kindlasti kulusid saadud kogemused tulevikus korralikeks keskkaitsjateks saamisel ära. (jah, keskkaitsjateks, mitte DM'iks. onju, saf!)

                          keskväli oli see õnnetu, nagu ka karta. peale community shieldi oli vist kõigil siuke tunne, et andokas-clevs duo on parem kui mistahes jahu, mida gossipi-veskid suvel jahvatasid, aga andokas on siiski andokas ja tom...ma ei taha midagi ära sõnuda. lisaks veel flechi haigus ja polnudki midagi teha, kui et alguses poolsitta kärrikut mängitada - siinkohal aitähh tallegi väga ilusa ca 20 mängu eest -, kelle kõrval pidi dr. Giggs keskväljurit etendama.

                          lisaks valencia. pole midagi öelda, kui jalg kaheks tükiks käib, aga vana sellise comebacki teeb. ca 10 oligi tema ju manku põhiline toitejaam. nani & ashley...statistiliselt täiesti akseptaabel, eriti teatavaid vigastusi arvestades, aga tihti jäi puudu sellest teen-üksi-maagiat faktorist, mida a la wigani-blackburni vastu oleks vaja läinud. arenguruumi on.

                          davidio DG. nagu vince ütles, siis paari aasta pärast absoluutne tipp. algus oli rabe, aga kokkuvõttes pole kobiseda midagi, asjaolusid arvestades (keeleoskamatus ja vanus, näiteks) täiesti korralik etteaste, teises pooles oli nagu noor jumal.

                          ja jäävadki üle ründajad: roo tegi seda, mida maailma üks täkumaid(, kes veerand milli nädalas saab) tegema peab. fänks, wayno.
                          danny jooksis küll aeg-ajalt nagu peata kana ringi, aga samas üllatas kohati väga kena mõtlemisega erinevate kastis-söötude vallas. minu jaoks tõestas ta enda manu-taset, AGA kas ta ka mankus regular-stateri tase on, peab järgmine 12 kuud selgeks tegema. berbale pole võimalik midagi ette heita, sest pingil olles ei saa suurt muud teha kui järjekordne marlboro ette visata. hernes oli kahvatu, aga sedagi eelmise hooaja tuhinat arvestades. oli ta ju oma pea-jamaga kaua väljas ja ega neid mängegi nii palju kogunenud.

                          jõuan ringiga tagasi safi juurde. kohati päris kõvasti pihta saanud meeskonnast 89p välja imeda on puhas treeneri vilumus. kuigi eks teatavad taktikalised möödalaskmised maksid vb ka tiitli, kasvõi see manshity mäng ning chelskigi vastu tõmmati see üks punkt kuskilt persest välja.sellegi poolest on uute meeste ostmine ja integreerimine käinud valutumalt kui nii mõnelgi teisel tiimil. vahel tuleb teha samm tagasi, et teha kaks edasi ning jääb vaid loota, et see on see keiss ka seekord.

                          neid euroopa-asju ma taha ei nuta, vähemalt sel aastal mitte, seega aitähh noortele ja vanadele kuttidele peaaegu fantastilise hooaja ja emotsioonide eest. suvel läheb paugutamiseks.


                          adjöö!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Emb-kumb, kas need Manchesteri punased on ühed kuradima matuursed vennad või alles purupurjus, et pärast sellist puänti on vaid ühe lehekülje jagu uusi postitusi. Respekt, pange sama kõvalt edasi!


                            teine koht tulnuks ära ka kaotuse korral Sunderlandile
                            ja miks peakski siin City-QPR mängu lahkama? need emotsioonid on ühes teises teemas
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              See on tõesti väga küüniline vaatepunkt. Hämmastav on samas siiski, et sellise nõdra koosseisuga suudeti nii sel kui ka eelmisel hooajal liigas niisugustele kohtadele mängida ja mullu isegi natuke kõrgemaid karikaid sihtida. See muidugi selleks.
                              Iroonia on asjatu. See on tõesti hämmastav.

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ütlen ausalt, et ma vaatan parema meelega, kas noortest poistest saab asja või ei.
                              Olen alati olnud oma noore talendi nunnutamise poolt - ma arvasin omal ajal isegi, et Lee Martinist saab asja ning pidasin Rossit enamvähem messiaks. Kui FFP tõepoolest korralikult tööle hakkab, ongi see ainus tee. Aga kuni veel osta saab, tuleks osta ja kindlustada sellega meeskonnas selgroog järgmiseks mõneks aastaks. Ei maksa arvata, et oled nooblim või õilsam, kui seda ei tee. Konkurendid nagunii ostavad.

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Muide, huvi pärast - millisesse rühma sa oleksid liigitanud eelmise hooaja järel Evansi? Või omal ajal Fletcheri?
                              Evansi kohta ma ei viitsi praegu tsekkida, mida ma arvasin, aga ma usun, et ma olin foorumis omal ajal suurim Fletchi advokaat.

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Päris paar asja panevad veel kulmu kergitama. /--/ Lõppenud hooaja kohta, okei, aga tulevikku vaadates...
                              No nagu sa ütledki, see on selle hooaja jooksul kujunenud hinnang antud mängijatele. Kas sina liigitaks neist kellegi hetkel nö. A-listi mängijate hulka? Teoreetiliselt muidugi võib tulevikus mõni neist end selleks nn A-klassi meheks mängida. Aga kui kauges tulevikus?

                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Parki osas ma samuti ei taipa jätkuvalt, millest selline järjepidev ilkumine, aastast aastasse. Jah, ta ei ole mingi särav pallivõlur. Samas otsi arhiivist välja aastatagune ülioluline madin kodus Chelseaga ja vaata, mida ta seal korraldas. Ma ei taha öelda, et ta oleks tänavu hea hooaja teinud, kaugel sellest, aga pimesi tampida pole ka nagu mõtet.
                              Parki osas mine jätkuvalt perse. See, et ta kunagi mingi ühe mängu hästi mängis, ei tähenda, et ta viimased 7 aastat poleks mõttetu tolvan olnud. Mine müü oma särke staadioni väravas!
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Aga noh, võime siin muidugi paugutada nii palju kui kulub, eks järgmine hooaeg näitab, kellest saab asja ja kellest mitte.
                              Jah, ja jumal tänatud selle eest.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                keskväli oli see õnnetu, nagu ka karta.
                                Lugesin ajaviiteks natuke käesolevat teemat. Õieti panin rõhu märksõnale 'manku keskväli' ehk positsioonidele DM-CM-AM, sest mul oli jäänud mulje, et see on olnud viimased hooajad suurim kitsaskoht. kuna teema algab aastast 2006, siis kaugemale ei viitsinud kaevata.

                                Suvi 2006. Manku on lõpetanud hooaja selge allajäämisega Chelseale, kuid siiski liigas teisel kohal. Foorumlaste kohaselt on keskväli olematu (Fletcher-Fortune-Park ja Scholes, kes parasjagu nägi topelt. Ja noh, Smith.), SAF seniilne ja teeb oma transferpoliitikaga klubile häbi. Põhiküsimus on, miks ei ole Fletchi veel müüdud? Ostetakse ainult Carrick ja võidetakse liiga.

                                Suvi 2007. Manku teatab juba maikuus Hargreavesi, Andersoni ja Nani ostust. Suurem osa suvest arutatakse, kuidas kõik olemasolevad keskväljamehed platsile mahutada ja kelle peaks maha müüma. Enamik arvab, et Fletcheri. Manku võidab liiga ja meistrite liiga.

                                Suvi 2008. Leitakse, et vaatamata tiitlitele oli keskväli eelmisel hooajal sitt. Suurem osa suvest arutatakse, kas Ronaldo läheb Reali. Selle varju jääb ka see, et Everton ja Sunderland tahavad Fletcherit osta. Ei müüda. Kedagi ei osteta ka. Manku võidab liiga, aga kaotab barcale CL finaalis (peamiselt sellepärast, et Fletcher oli vigane).

                                Suvi 2009. Keskväli on üldiselt perses. Carrick on sitt, Hargreaves vigane, Scholes pensionieelik, Giggs mööndustega CM. Jäävad veel Fletch ja Anderson. Ja O'Shea! Keskväljale ei osteta kedagi. Chelsea võidab liiga.

                                Suvi 2010. Keskväli on täiesti perses, selle moodustavad "taklosaurus, alavormis sohipoeg, koondise reject, pontšik, letargikust psühhopaat ja nähtamatu mees" (© vincent). Tottenham ostab 8 milkuga VDV, manku sama rahaga Bebe ja võidab ikka liiga; aga kaotab barcale CL finaalis (peamiselt sellepärast, et keskväli oli hunnik sitta).

                                Suvi 2011. Keskväli on kirjeldamatult perses. Gibson müüakse maha, Fletcherit tabab kõhutõbi, Scholes läheb pensile, Giggs on juba 57, Hargreaves läheb Citysse. Sneijder on terve suve tulemas ja lõpuks ei tule. Kõik lootused pannakse Cleverleyle, kes saab kohe hooaja alguses vigastada. Anderson saab ka vigastada. Jaanuaris naaseb aegade suurimat keskväljakriis lappima pensionär Scholes. Manku võidab peaaegu liiga.

                                Suvi 2012. Keskväli on suhteliselt perses.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X