320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ronaldo väärib tugevamat meeskonda.

    Võistkonnal ei ole häda midagi. Paneks Fredi asemele mingi kõva CDM-i ja Ronaldol oleks väga tugev võistkond ümber. Aga ainult fucking Ole on sihuke kusik, kes suudab 2:20 pealelöögid välja võluda.

    Meil on vaja treenerit.

    Edit:
    Ma kadestan a’la Chelsea’t, et neil Tuchel on. Päris ausalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas linnupoja Vaata postitust
      huehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehue

      Kommentaar


        Mis lõpp see nüüd siis oli ah?! Aga on mille nimel pingutada rohkem jälle teinekord.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          “Manchester Utd created 0.00(xG) against Young Boys after Aaron Wan-Bissaka’s red card in the 35th minute.”

          Kusik.

          Kommentaar


            Okei, mis lasteaed siin nüüd lahti läks. Äkki ei käituks nagu 12 aastased koolikiusajad ehk? Õppige end talitsema.

            Me nägime kahte täiesti maailma klassist väravasöötu täna, kahjuks see teine oli vales suunas.

            Kommentaar


              Wan-Bissaka goes in hard on Young Boys and was sent to the showers at Wankdorf Stadium. Back to the studio.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Eelmine aasta algas nii hästi aga lõppes halvasti. Ma loodan, et see aasta vastupidi. Kahtlen, et enamus teisi tippmeeskondi oleks 10 mehega nii kaitses istunud. See oli ju kõigest young boys. Ja isegi 1-1 seisul tundusid mängijad 1 punktiga nii rahul. Arusaamatu.

                Kommentaar


                  Hakkasin 93. minutil NBA-d mängima. Neetud, vanadus peal, ei pea enam lõpuni vastu...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ronaldo väärib tugevamat meeskonda.
                    No ta pole Euroopa Liiga karikat katsuda saanud ka veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                      Edit:
                      Ma kadestan a’la Chelsea’t, et neil Tuchel on. Päris ausalt.
                      Saan aru, et emotsiooni pealt ja värki kohe peale mängu, aga kadesta kedagi teist vähemalt, vaatasin nende mängu täna, young boys zeniidi asemel oleks neile paar uut auku ihusse juurde teinud lihtsalt ja seda 11 vs 11 ja juutide murul, Ole on selle tuhvli kõrval k(K)ing.

                      Aga tõsisematel teemadel, siis alagrupi kaaslased tagusid viiki üksteist, mis seda meie lõpu ajukokkujooksu vähe leevendab. Tegelikult Wan Bissaka esimese punaseni meie särgis üldse, oli asi timm kõik, see lõi kompuutri sassi ka. Ei tasu märkimata jätta Bruno söötu, see oli lihtsalt wow.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Kuidagi maru valjuks siin läinud jälle üle pika aja. Ei teagi, mis teema on...

                        Lingard - ühest küljest mehest jube kahju, sai lõpuks jalad alla endale West Hamis, lõi just värava ja nüüd siis nii. Aga teisest küljest - mida sa teed kurat küll. 30 sek jäänud, mees vähemuses, mäng olnud hunnik sitta viimased 55 min... lükka krdi tribüünidele kasvõi.

                        Kommentaar


                          Lingardinho tegi oma muuvi ära et saada lisa oksapuute compilationile mida hea ooperi saatel vaadata
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Midagi nii õnnetut pole ammu näinud. Mis siis juhtus? Peale punast kaarti esimene vahetus oli mõistlik: Sancho välja ja äärekaitse sisse Daloti näol. Bruno liigutati keskelt äärele ja polnud viga. Brunol on hea töövõime ja suudab suurt osa platsist katta. Teine variant oleks olnud Ronaldo tipust alla äärele tuua ja ilma tipuründajata mänginud. Siis oleks keskväljal ka meie mehi korralikult ja oleks saanud palli vallata, mis on aluseks, et sulle 20 lööki peale ei uhata.

                            Siis poolaeg. VDB (kes tegi okeid mängu) välja ja keskkaitsesse mees juurde Varane näol. Selle käiguga jäi meil ametlikult keskvälja keskele ainult Fred ja Young Boysi mehed hakkasid sealt läbi kütma end. 72.minutil sai Ole ka aru, et keskväli on hõre meie poolt ja tegi vahetused CR7 välja koos Brunoga. Ei tea Ronaldo vormi täna, kas vahetus oli taktikaline või säästeti mehi tulevikuks või oli tõesti kops koos juba. Sisse toodi Lingard ja Matic. Minu arvates väga loogilised vahetused, et tasakaal tagasi tuua.

                            Paraku momentum oli nii Young Boysi käes juba ja me olime alla ära vajunud. Kuldne lõppvaatus oli vahetus Fred välja ja Martial sisse. Mida fakki nagu? Miks? Taktikaliselt täiesti arusaamatu lüke ja lisaks Martiali näol jäime veel rohkem vähemusse...

                            Ühesõnaga, sa oled Manchester United, sa mängid vähemuses. Euroopas on võibolla 10 klubi kelle vastu sa ei suudaks palli vallata vähemuses. Young Boys ei ole üks neist. Poolaja alguses oli näha kuidas palli hoidmine ei ole probleem. Selle asemel otsustati passiivse kaitse kasuks, mis ajalugu meenutades lekib ja sealt tuleb tuppa tavaliselt. Too kuradi Greenwood sisse, kes hoiab YB mehi surve all ja nad peavad oma kaitsesse jooksma mitte meie värava suunas. Ära võtta VDBd, Brunot, Fredi välja. Need mehed suudaksid mängu lõpuni seal kvadraati lükata, ilma et meile 20 lööki tehakse.

                            Kommentaar


                              Mul on selle mängu peale ainult üks link teile, https://m.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Ma ütleks ka omalt poolt, et kuni punase kaardini oli ju tegelikult mäng väga ilusti kontrolli all, kuna teised grupis mängisid viiki siis pole hullu midagi veel lahti. Samas..(eriti 10kesi mängides tuli välja mu arust), et kas ma olen siit ainus kes McTominayst praegu suurt puudust tunneb, ja on infi kellegil kaua tal see opist taastumine veel aega võtab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X