320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EII Vaata postitust
    Mis kanalilt sa seda täna öösel-varahommikul vaatasid?
    Lingi sain Myp2p.net vms, MU TV oli.


    E: Kulge,oskate pakkuda mingit soodust.Nimelt käisin sügisel ManUtd vs Blackburni mängu vaatamas Old Traffordil.Oleks tänu mängu külastusele mingit free MUTV'd saad kodukalt ?
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Reservid tegid jälle teerulli, seekord Dunfermline'ile seisuga 5:1 (King, Ajose, King, Possebon, Keane). Arvestades, et vastas oli Šoti esiliiga eelmise hooaja kolmanda meeskonna põhikoosseis, siis üldse mitte paha.

      United: Devlin (Johnstone 46); Wootton, Chester (Tunnicliffe 64), Gill, Dudgeon (Fryers 64); Norwood (Brady 46), Possebon, Eikrem, Morrison (Stewart 46); King (W Keane 46), Ajose (Lingard 64)
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        vbla loll küsimus, aga millal tuleb välja ametlik away kit?

        Kommentaar


          väljas ju see käkerdis
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            kindel ? miks manu kodulehel seda käkerdist pole siis ?

            Kommentaar


              Algselt postitas kardo Vaata postitust
              kindel ? miks manu kodulehel seda käkerdist pole siis ?
              ei ole jah.No eks ta millalgi ilmub.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                aga kui on väljas siis keegi võiks pildi lisada( kui see just see valge punase ja mustaga ei ole nagu Henriolen postitas selle mõni leht tagasi)

                Kommentaar




                  JAH, SEE ON UUS AWAY SÄRK.


                  kas nüüd saab rahu ükskord.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kas kuskil kodulehel ka sellest uudis kirjas on? Muidu ei usu.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      photoshopiga saab ju kõike teha.

                      Kommentaar


                        minu enda poolt aprillis postitatud pilt. võib võrrelda parempoolset nüüd välja tulnud kodukitiga ja teha siis away kohta omad järeldused.

                        aga ei pea ka muidugi.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          türi, seda away särki vaadates tulevad huulilt ainult ühesugused hüüded, stiilis "bring back the black!" või "hey you, where's the blue!" või "new white is shite!" ma võin (esmaspäeva hommiku puhul) igavesti jätkata.
                          best ever oleks muidugi vanahea green&gold särk, aga see oleks juutidele liiga ränk riit, mida alla visata.
                          igatahes avaldan valju noomituse sellele 5aastasele, kes selle kuradi juustu disainis ja veel valjema sellele vanuseta debiilikule, kes selle heaks kiitis.

                          goooooooooo berba!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ainult püksid vahetuses, kui awayl muidugi on valged püksid.

                            Kommentaar


                              midagi pole vahetuses, lihtsalt viimati mängiti mustadega, et Celticu vormiga ei clashiks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Miks üks sokk on lühem kui teine. Mingi täielik revolutsioon jalgpallivormide disainis?
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X