320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole küll mängu jälginud, aga oleme Evertoni vastu skoorist 0:2 3:2 teinud.

    Kommentaar


      ja olete väga lähedal tiitli8le, kuna meie ei suutnud pensionääride vastu enamat 2-2 viigist:S

      Kommentaar


        Õnnitlused tiitlivõidu puhul

        Kommentaar


          Chrissy, Chrissy!

          Kommentaar


            Plussss Viiiis!!!

            Kommentaar


              milline see omavärav oli? Ei näinud enam sest lülitasin Chelsea mängu peale

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Õnnitlused tiitlivõidu puhul
                Vara veel.. Siiski on nüüd tõesti tiitel ainult Unitedi kaotada, mitte Chelsea võita. Viimasest kolmest mängust on vaja võtta 4 punkti.

                Aga kuradi sügav lootusetus ründas peale Fernandese kolli ja kuradi kena on jälle olla, kui Eagles nõnda kaunilt neljanda naela evertoni kirstu lõi. Ja no tänud muidugi Philile. Väga kena nüke temalt.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  VÕIMAAAAASSS..........ja õde Neville tuli ikka raskel ajal omadele appi!
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    The Eagles has landed! Ja thnx, Pip, et meeles pidasid. Ei saa kurta, et hetkel just kehv tuju oleks .
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      ja olete väga lähedal tiitli8le, kuna meie ei suutnud pensionääride vastu enamat 2-2 viigist:S
                      kui tahate meistriks tulla peate suutma ka penskaritest jagu saada aga ei saanud.palju õnne manule
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Niisugust kammbäkki ikka igapäev ei näe.
                        Tõenäoliselt on tiitel võidetud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          milline see omavärav oli? Ei näinud enam sest lülitasin Chelsea mängu peale
                          suht proovis joone pealt pühtaks lüüa aga üle jala ja läks väravasse hoopis, pärast ferguson muidugi tänas ka ilusasti

                          Kommentaar


                            Kui ma olen viimasel ajal vigastuste tõttu väga negatiivselt meelestatud olnud siis enam ei ole. Olen kindel, et manu suudab 4 punkti viimasest 3 mängust noppida ja selleks ei pruugi isegi vajadust olla, kuna Chelsea võib vabalt veel vääratada, näiteks Arsenali vastu. Järgmine laupäev võib Manu juba tiitli põhimõtteliselt kindlustada ja selle tõenäosus pole mitte väike. Kaitse paistis kah täna vaatamata 2-le väravale suht hea mulje. Heinze on eriti hea.

                            Nüüd siis vaja AC Milan CL-ist välja lülitada ja see ei ole ületamatu raskus Manchesteri jaoks, kuna isegi kui kaitse ei pea suudavad nad enamasti lüüa rohkem väravaid kui vastased

                            Saaks nüüd veel mõned vigastatud mängijad kah tagasi.

                            6 mängu kõigil rinnetel jäänud see hooaeg, arvestades sellega, et Manu jõuab CL finaali. Selle hooaja lõpp tundub ülihuvitav tulevat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                              Mis see Chris Eagles ikka veel Unitedis teeb on minu jaoks küll täielik müstika.
                              Ilusaid väravaid lööb Loodetavasti näeb teda veel Premiershipis platsil, eriti kui tiitel juba kindlustatud on Äkki saab tast veel asja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ilusaid väravaid lööb Loodetavasti näeb teda veel Premiershipis platsil, eriti kui tiitel juba kindlustatud on Äkki saab tast veel asja
                                Touche

                                Siiski, kuigi värav oli ilus, sellest poisist nii kõrgel tasemel tõenäoliselt asja ei saa. Tahaks pigem platsil näha näiteks Kieran Leed või Darron Gibsonit, kes on reservides ikka oluliselt rohkem tähelepanu äratanud ja on Eagles'ist ka tiba nooremad veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X