320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    haha, oota, Sa nüüd usud, et ManU võidab EPLi sel hooajal ?
    Usun, et see võimalus on olemas jah.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      parasjagu ehitan maja ja kolin ning polnud lihtsalt aega siin nutta CLi kaotust. Liigas oleme siiski top2 hetkel ,nii et mis fucking "ränk kukkumine" siin toimunud siis on?

      2 puntki lahutab meid premi esimesest kohast.

      United võtab liigas 5st mängust 4 võitu ja cityga viik = lol ole on pask, ahahah manu on sitt
      chelsea viimastest mängudest kaotanud 8 punkti
      spurs 4 + pooliga mäng täna.
      pool 6 + spursiga mäng täna ehk üks neist kahest saab siin kaotust juurde.
      city 7 punkti kaotanud.
      arsenal 14 punkti kaotanud.

      premi tiitel on kaugel? jah, aga mitte liiga kaugel, et lootust poleks. võtame nüüd järgmised 5 mängu ära ja vaatame mis te siis nutate siin.

      CLi kohta veel niipalju, et meil oli KINDLASTI kõige raskem grupp ning kaotasime selle mängu mitte RB ja PSG vastu vaid basakshesiri vastu.
      Ma ei tea mis müstilised numbrid siin hetkel paistavad aga minu teada on Manu liigas 9-s ja 5 punkti lahutab neid esimesest kohast.
      Võib-olla ei tasuks nii äksi täis minna enne kui Sheffieldi vastu vöörsil mängima minnakse. Olen kuulnud mingit juttu paksust naisest ja laulmisest enne kui sündmused on läbi saanud.

      CList rääkides ei saa ma aru miks Basakshesiri vastu kaotamine nüüd mingi asi on mille üle uhkustada ning teadaolevalt kaotas manu mängud ka RB-le ning PSG-le. Üsna punaste prillide läbi näeb siin mõni mees asju.

      Kommentaar


        Algselt postitas plain Vaata postitust
        Ma ei tea mis müstilised numbrid siin hetkel paistavad aga minu teada on Manu liigas 9-s ja 5 punkti lahutab neid esimesest kohast.
        Võib-olla ei tasuks nii äksi täis minna enne kui Sheffieldi vastu vöörsil mängima minnakse. Olen kuulnud mingit juttu paksust naisest ja laulmisest enne kui sündmused on läbi saanud.

        CList rääkides ei saa ma aru miks Basakshesiri vastu kaotamine nüüd mingi asi on mille üle uhkustada ning teadaolevalt kaotas manu mängud ka RB-le ning PSG-le. Üsna punaste prillide läbi näeb siin mõni mees asju.
        1. Numbrid ei ole müstilised vaid on otse premi tabelist.

        2. Ei uhkustanud vaid nentisin fakti. Ilmselt teeb see väljalangemise just haledakals.

        Istuge endale see pime heitimine sisse ja postitamisele eelnev minut proovige mõelda.

        "Ei tasu võõrsil Sheffieldi vastu äksi täis olla"
        Sheffieldil 12st mängust 1 punkt. United on võõrsil hetkel parim tiim liigas.

        Ennustan, et 1. Mai võib päris huvitav tulla.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          1. Numbrid ei ole müstilised vaid on otse premi tabelist.

          2. Ei uhkustanud vaid nentisin fakti. Ilmselt teeb see väljalangemise just haledakals.

          Istuge endale see pime heitimine sisse ja postitamisele eelnev minut proovige mõelda.

          "Ei tasu võõrsil Sheffieldi vastu äksi täis olla"
          Sheffieldil 12st mängust 1 punkt. United on võõrsil hetkel parim tiim liigas.

          Ennustan, et 1. Mai võib päris huvitav tulla.
          Teeme nii, et mängime enne kõigiga 1. ringi ära ja siis hakkame tiitleid jagama eks? Hetkel ikka maru vara ja võimatu veel aru saada, kes võiks see hooaeg midagi saada.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Teeme nii, et mängime enne kõigiga 1. ringi ära ja siis hakkame tiitleid jagama eks? Hetkel ikka maru vara ja võimatu veel aru saada, kes võiks see hooaeg midagi saada.
            Sa oled lihtsalt juhm. Linduril kõik selge juba. Ta pole kunagi oma väidetega siin foorumis eksinud!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Sa oled lihtsalt juhm. Linduril kõik selge juba. Ta pole kunagi oma väidetega siin foorumis eksinud!
              Sa oled nii rumal ja arrogantne. Vanust võiks juba olla.

              Nagu mis pind sul perses on, et minu arvamus, et Unitedil on antud hetkel lootust tiitlile mängida on niiiiii vale? Nagu mis otsast?

              Sina ja paljud siin foorumis ilmselt kritiseeriks Olet ka siis kui ta hetkel liigat juhiks 9 punktiga, sest teil on ajud perses ja perse ajus.

              Liiga vara arvamusi hoida? Käige suure kaarega vittu eksole. 11 mängu põhjal on united tiitlipeale mängija. 38 mängu põhjal võivad nad ka 10ks langeda, aga praeguse info põhjal ollakse liigas hea hoos. Kopp ees masendavatest siiamaani puberteedieas mehehakatistest kes ei seedi, et mõnel mehel võib olla erinev arvamus.

              Kui mou mängitas Unitedit nagu praegu spursi, siis nii oli sitt treener ja manu pask. Praegu mõned räägivad, et Spurs on tiitlikonkurent.. no on naljakas. Kas nad seda see hooaeg on? Lootust on kindlasti hetkel, aga isiklikult arvan, et son ja kane ei jaksa lõpuni neid tassida ja lõpetavad 3-6 koha peal.

              Mäletan kui terve foorum itsutas ja itsitas kui ma julgesin väita, et Prem on tugevam kui teised liigad ja CLi eelmised hooajad on fluke ja veel näeme.

              Järgmine finaal oli spurs-liverpool... Oih.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Bernardo silva võrdles enda tiimikaalase pilti mingi imeliku musta tegelasega. isiklikult olen nõus, et selline asi ei vääri bani, aga neid kahte olukorda võrrelda küll ei saa.

                1. tegi nalja mis mõne arust läks üle piiri.
                2. inimene ütles sõbrale aitäh - ilmselt ütleb ta täpselt samamoodi talle igakord kui nad üksteist näevad.
                Bada bing
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Cavani vastab ja siis alles määratakse karistus või mitte. Nii need asjad käivad FAs.

                  Badaboom.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Oled kohanud mõnd karistuseta jäänud juhtumit?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Oled kohanud mõnd karistuseta jäänud juhtumit?
                      Ei ole. Samas ei ole kohanud ka võrreldavat juhtumit. Samas vaadates seda FA otsustajate paneeli hakkan muigama ja ega siin loogikale ja aususele lootma jääda ei saa. Pigem ootaks otsuse ära kui diskuteeriks edasi.

                      https://www.manutd.com/en/news/detail/man-utd-respond-to-edinson-cavani-fa-charge-on-17-december

                      Samas millal niikaua otsustati sellise teema üle? Ma ei tea, küsin.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kõige meeldivam sitasti mängiva mänku juures on see, et lindur on kadunud nagu tuppa sittunud kass.
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Sa oled lihtsalt juhm. Linduril kõik selge juba. Ta pole kunagi oma väidetega siin foorumis eksinud!

                        Kuule roniks äkki sinna urgu ja liigasse tagasi, kus tiitleid saadakse mänge fixides ja kohtunikke ära ostes?

                        Kommentaar


                          Tofoa ongi ju meil siin sellinne klassikaline libe sell, kes käib igal pool näägutamas ja peab ennast teistest paremaks. Oli sellinne 10 aastat tagasi ja on endiselt. Jõudu talle ka edaspidiseks.

                          Kommentaar


                            Me teeme oma endi elu ikka koguaeg maruraskeks. Donny, Telles & Henderson olid täna veidi ansamblist väljas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Me teeme oma endi elu ikka koguaeg maruraskeks. Donny, Telles & Henderson olid täna veidi ansamblist väljas.
                              90+ minuti pantrihüpe parandas esimese poolaja ajupeeru ära õnneks.

                              aga ei midagi uut siin maailmas.

                              1. võõrsil mäng - check
                              2. laseme endale alguses ära lüüa - check
                              3. easy comeback - check
                              4. lõpus veits huiame ka vahest - check
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                90+ minuti pantrihüpe
                                kaugel sellest
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X