320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täispauk siis ka lõpuks.

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      ilusaim vorm, mis kunagi tehtud. imeline!
      Algselt postitas rainis007
      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

      Kommentaar


        Tra, särk võiks ju mingitki tugevust, jõulisust välja näidata, kuid see särk on mingi korraliku USA maisipõlduri tööriietus.
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          Keegi ei olnud isegi nõus selles särgis reklaamimiseks poseerima? Ei, tegelikult paistis alguses neid lekkinud pilte vaadates asi palju hullem, enam väga kole ei paistagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
            ilusaim vorm, mis kunagi tehtud. imeline!
            Tõepoolest, üle 10 aasta võib jälle kaaluda särgi ostmist.

            Eelmine iludus on siiani kasutusel http://www.flickr.com/photos/vintage.../4754681329/#/ ja vahepealsed on ausalt öeldes kohutavalt igavad olnud.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas Kristen Vaata postitust
              Keegi ei olnud isegi nõus selles särgis reklaamimiseks poseerima? Ei, tegelikult paistis alguses neid lekkinud pilte vaadates palju hullem, enam väga kole ei paistagi.
              Üks julge oli:


              Nali naljaks, aga tegelikult on ikka tegu päris mannetu särgiga. Nike'i vist väga see disain ja fännide rahulolu ei koti, sest Aasias ostetakse seda sõltumata disainist, raha ju peamine. Eriti imelik tundub olevat särgi materjal.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                (pakun) diil(i)! looduskaunis pilt sinust jõelähtmel 7nda augu juures - see puuraiduri särk seljas - puttamas ning ma võtan sõnad tagasi ja ostan endalegi nimetatud ürbi.

                ps. smalling ei lähe em'ile, sest kube ei luba. winning.
                Kraed pole, seega väljakule ei saa.

                Kommentaar


                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Seda pilti vaadates tekib tõsiselt küsimus, et....which sport is that? Aga pole hullu, selle särgiga saab diskole ka sisse

                    Kommentaar


                      pmtslt Rio garderoobi sobib jah täitsa hästi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          pmtslt Rio garderoobi sobib jah täitsa hästi.
                          õu vahk!!! hoiatus!!!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            isand ferguson täna berliini olümpiastaadionil kagawat vaatamas #transfermuppettime

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              See oleks ikka kustumatu mälestus, kui City täna kodus viigi mängiks ja QPR liigasse püsima jääks! Eks natukene oleks ju hea meel ka ManU võidu üle sellisel juhul :-)
                              Manchester United Forever

                              Kommentaar


                                De Gea; Jones, Ferdinand, Evans, Evra; Valencia, Scholes, Carrick, Giggs, Young; Rooney

                                Subs: Amos, Owen, Berbatov, Park, Chicharito, Nani, Rafael

                                Kommentaar

                                Working...
                                X