320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi ma tahaks, et Real ostaks Pogba ära, siiski mul on küsimus mida on tõestanud Pogba, et tema eest 200M peaks maksma?
    Tegi tõesti hea hooaja enda kohta, aga kõik ei ole ainult statistikas kinni ja kui üks mäng teed täiesti uskumatu performance ja siis järgmine mäng täielikult underperformid siis ju ei saa öelda, et sa midagi tõestanud oled. Ja ka eelmisel suvel MM-IL ta säras nendes mängudes kus oli Prantsusmaa peajagu üle vastastest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      See on kõige mõttetum statistika, mis üldse olla saab. See näitab ainult seda, et Pogba on parem kui Phil Jones, Mike Smalling, Antonio Valencia või Dively Young. Ja kesiganes seal väikeklubis veel on.
      Ei, see statistika ei ole kõige mõttetum statistika. See statistika on lihtsalt näide, et ta on terve meeskonna kõige tähtsam lüli. Ehk kui mingid lambioinad tulevad siia kirjutama, et ta ei ole keegi on see väikenegi tõestus.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Keegi polegi vaielnud, et ta manu parim mängija pole.
        Lihtsalt kui palju on väärt oma tiimi 6. Tassinud aeg ajalt laisk penaltitega statse hoorav mees?

        Täitsa õiges kohas on praegu selles suhtes, keskpärane wannabe staar keskpärases wannabi klubis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Ei, see statistika ei ole kõige mõttetum statistika. See statistika on lihtsalt näide, et ta on terve meeskonna kõige tähtsam lüli. Ehk kui mingid lambioinad tulevad siia kirjutama, et ta ei ole keegi on see väikenegi tõestus.
          Sa rebid nii rõvedalt asju kontekstist välja, et paha hakkab. Keegi ei ütle, et ta ei ole keegi vaid seda, et sinu kahe miljardine hinnalipik on ainult sinu ja manu juhtkonna kinnisidee.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Sa rebid nii rõvedalt asju kontekstist välja, et paha hakkab. Keegi ei ütle, et ta ei ole keegi vaid seda, et sinu kahe miljardine hinnalipik on ainult sinu ja manu juhtkonna kinnisidee.
            Eee see hinnalipik on selline just et anda kindel sõnum - ei soovi teda müüa. Kui keegi aga on valmis sellist absurdset summat tasuma, siis on seis teine - vaata Ousmane Dembele, Coutinho, Neymar*, Joao Felix*

            * release clause, aga väga absurdselt suur.

            Kommentaar


              Naine ütleb ühel hommikul: tead, tegelikult oleks mul aeg leida uus mees suurema maja, suurema aia, suurema auto, suurema... noh. Samas kui ei leia, võin ju ka sinuga jätkata, ega midagi hullu pole. Kas annad põsele musi ja lähed kontorisse või otsid kabinetis sahtlist abieluvaralepingu üles?

              Sest Paul on ju rikka mehe Mario. Talenti kuhjaga. Kui viitsib, mängib nagu kulda. Kui ei viitsi, on kümnekesi mõttekam peale minna, sest keegi ei riku vähemalt midagi ära. Ehk ka mina tahaks seda lolli näha, kes kolmekohalise välja viskaks. Küsimus pole ju skilli väärtuses, vaid muudes omadustes.

              Ja üldplaanis muidugi sügavalt ükskõik, palju keegi tema eest maksaks, sest see on ju manku, ostes taotakse niikuinii alati üle ja müük käib alati räige kahjumiga. Mis vahet seal on, kas 50 või 250, küll Ed ja kannupoisid selle vahe tasa triigivad. Aga mida kuskil just GNev ütles: kui meeskonna tuumiku moodustavad mehed, kelle töössesuhtumisega asjad korras pole, keerab see hoobilt perse kogu satsi. Ja enne see pask ei haju, kui pogbad klubist läinud ei ole. Munadega juht oleks selle käigu ammu ära teinud; kahjuks pole niisugust mankus enam aastaid nähtud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Naine ütleb ühel hommikul: tead, tegelikult oleks mul aeg leida uus mees suurema maja, suurema aia, suurema auto, suurema... noh. Samas kui ei leia, võin ju ka sinuga jätkata, ega midagi hullu pole. Kas annad põsele musi ja lähed kontorisse või otsid kabinetis sahtlist abieluvaralepingu üles?

                Sest Paul on ju rikka mehe Mario. Talenti kuhjaga. Kui viitsib, mängib nagu kulda. Kui ei viitsi, on kümnekesi mõttekam peale minna, sest keegi ei riku vähemalt midagi ära. Ehk ka mina tahaks seda lolli näha, kes kolmekohalise välja viskaks. Küsimus pole ju skilli väärtuses, vaid muudes omadustes.

                Ja üldplaanis muidugi sügavalt ükskõik, palju keegi tema eest maksaks, sest see on ju manku, ostes taotakse niikuinii alati üle ja müük käib alati räige kahjumiga. Mis vahet seal on, kas 50 või 250, küll Ed ja kannupoisid selle vahe tasa triigivad. Aga mida kuskil just GNev ütles: kui meeskonna tuumiku moodustavad mehed, kelle töössesuhtumisega asjad korras pole, keerab see hoobilt perse kogu satsi. Ja enne see pask ei haju, kui pogbad klubist läinud ei ole. Munadega juht oleks selle käigu ammu ära teinud, kahjuks pole niisugust mankus enam aastaid nähtud.
                Aga kas see ikka nii täpselt Pogba kohta käib, seda on võimatu öelda. Kindlasti on ta väga mõjuvõimas figuur riietusruumis, mitte selline liider nagu omal ajal olid "tõelised liidrid", aga mängija kellele kindlasti palju otsa vaadatakse. Seda trennis mitte viitsimise juttu ega ka nüüd liiga palju pole olnud, kõikvõimalikud kehakeele eksperdid on erinevate mänguvormide pealt üritanud teda lahti mõttestada, aga kindlat diagnoosi on raske panna.

                Kindlasti on ta väga harjumatu figuur enamustele "Vana kooli" jalka sõpradele, kõiksugused brändi asjad ja sots meedia profiili upitamine ja muud. Ja ta ei ole mängija, kes suudaks väga kehva satsi üksi vedada, vähemalt veel mitte - kas kunagi mentaalselt selliseks saab, väga vähe usutav. Küll aga ma ei kujuta ette, et ta ka selline kohutavalt halb eeskuju oleks.

                Kommentaar


                  Ajad muutunud, väärtused teised, autoriteedid teised - okei, võib nõustuda, mingi piirini muidugi. Aga ma ei näe eriti varianti, kuidas "tahan kõrgemale liikuda, aga võin ka siin mängida, kui paremat ei leia" jutt saaks tulla mingilgi moel mehelt, kes pühendub täielikult sellele, et endast siin ja praegu parim anda. Seejuures kui ta mängiks sellest hoolimata kõik mängud nii hästi nagu suudab, ma võiks isegi uskuda. Ja ei huvitaks sõnad, vaid teod. Aga ta ei mängi ju?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Imo on Pogba ehe näide staarmängijast väikeses klubis. Kuskil suuremas klubis, kus meeskonnakaaslased pole Smellingud ja Youngid võtab ka Pogba oma asjad kokku ja hakkab stabiilselt hästi mängima.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kas Pogba puhul pole siiani probleem, et miskipärast nähakse temas ikka mänguloojat, kuigi pigem on tegu lihtsalt maailmaklassilise rollimängijaga või õigemini maailmaklassilise box-to-box keskpoolkaitsjaga. Mees on säranud pigem siis, kui ta kõrval on korralik lõhkuja ja korralik mängulooja (vt nt Vidal-Pirlo Juventuses või Kante-Griezmann koondises) ning siis ta saab rahus ruumi oma asjade tegemiseks, milles ta on ka üsna tugev. Vähe on selline tunne, et see toonane hinnalipik ajas ikkagi kõigi ootused natuke nihkesse. Umbes sama*, et ostad maailmaklassilise lõhkuva pooliku 100 milli eest ja otsustad, et kuna mängija maksis 100m, siis peaks ta hakkama ka alt Pirlolilkult mängu ehitama ja kui ta ei saa sellega hakkama (kuigi mees oleks parim sööduandja ja väravavõimalustelooja, sest palli topitakse koguaeg talle), siis on kõik kurjad, et hea 100 milline tont ikka. Või ma olen millestki valesti aru saanud?

                      * jep, eika nihkes võrdluse hetk

                      Kommentaar


                        Selles on ka kindlasti omajagu tõde, jah. Ehkki võib-olla isegi suurem probleem on see, et temalt oodatakse liidrirolli, aga ta ei suuda seda pakkuda, minu arust. See, et Lingardid ja Rashfordid tal nagu kaks aastat vanema klassi poisil sabas jõlguvad, ei tee teda veel väljakul liidriks. Ega neid liidreid muidugi pole mujalt ka kuskilt võtta, nii et pole ka jällegi otseselt ja ainult tema süü. Tavaliselt peaksid selles rollis olema veteranid, aga mankus need on paaril viimasel aastal olnud Smalling, Young ja Valencia, et nojah. Isegi kui näiteks Young ja Mata on töössesuhtumise poolest täisprofid, siis nad ei vea platsil liidrirolli välja. Ja nii edasi.

                        Üldplaanis muidugi endiselt kala, pea, mädanema ehk kordan ammu varem öeldut: kui juhtimisstruktuuris asjad põhimõtteliselt ei muutu, ei korjata siit veel aastaid midagi muud peale viiendate-kuuendate kohtade. Ainus lootus vastupidise tõestamisele on OG õlgadel ja ta on jube tore vana, aga ma ei ole päris kindel, et see olukord oleks tema teetass. Hetkel, kus see kuradi DoF on ikka puudu ja preseason algab vähem kui kolme nädala pärast, ei näe küll mingit põhjust helgemat tulevikku loota. Kuidas sa ehitad edukat kollektiivi? Palkad häid töötajaid, kellele müüd maha kandva idee, mida toetavad omakorda korralik struktuur ja head töötingimused. Siis tehakse ka tööd isuga, eksole. Mankul pole hetkel neist kompnentidest ainsatki, kus poleks räigeid puudujääke. Niimoodi ei sõida kuskile.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Imo on Pogba ehe näide staarmängijast väikeses klubis. Kuskil suuremas klubis, kus meeskonnakaaslased pole Smellingud ja Youngid võtab ka Pogba oma asjad kokku ja hakkab stabiilselt hästi mängima.
                          jep.
                          juve ja real pakuvad järgmist:
                          - real on igal aastal vähemalt jaanuarini tiitlirallis sees, juve mehed valivad sel ajal juba hooaja lõpupeo tarvis kingi välja
                          - CLi koht on nagu aamen kirikus
                          - nii torino kui madrid on kõvasti lahedamad kui mingi vana tekstiilivabriku-linn koledate briti luudadega

                          ma ei saa aru, mida ta üldse tagasi ronis (jaa, raha. aga no kamoon). inimene võiks ju iseennast nii palju tunda ja tunnistada, et tegelt ma ei viitsi liiga palju vaeva näha ja pigem flexiks (olen kuulnud, et see on mingi uus moe-sõna. loodetavasti kasutan õigesti) igasuguse läikiva sitaga kuskil instagramis.




                          muus asjus: fuck ed, fuck glazers. hea, et norwich tagasi on - saab uuesti salle laenata.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Pogba eest üle 50 milli maksaksid ainult idioodid (loe: PSG).
                            liiga palju goal.com tarbimist
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                              liiga palju goal.com tarbimist
                              Ma ei tea, millele sa viitad, sest seda portaali ei loe, aga minu meelest on PSG ikka üks kõige jaburama ostu-müügipoliitikaga tiime olnud. Neymari eest hull raha, pensionieelikust Buffoni palkamine, see vend, kes 10cm pealt palli seisma pani jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Ma ei tea, millele sa viitad, sest seda portaali ei loe, aga minu meelest on PSG ikka üks kõige jaburama ostu-müügipoliitikaga tiime olnud. Neymari eest hull raha, pensionieelikust Buffoni palkamine, see vend, kes 10cm pealt palli seisma pani jne.
                                Neymar jah maksti üle. Teise kahe eest ei makstud ju sentigi, kuna vabaagendid olid.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X