320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Phelan klubisse tagasi oleks üks parimaid asju mis juhtuda saaks. Tunneb ja teab klubi läbi ja lõhki, CLi finaalides mänginud ManUtdit treeninud, rääkimata PL tiitlitest.

    Kommentaar


      SAF tagasi nagu Jupp Carlo paska rookis Bayernis.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Ainult (rikas) psühho cunt elaks 2+ aastat hotellis selle asemel, et ma ei tea rentida/osta maja või äärmisel juhul korterit.
        Ilmselgelt muidugi Mourinhoga teil asi ei töötanud enam juba eelmine hooaeg.

        Kommentaar


          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
          Tunneb ja teab klubi läbi ja lõhki

          samast loogikast lähtub nähtavasti ka Ince, kui pakub välja nimed Hughes ja Bruce
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            samast loogikast lähtub nähtavasti ka Ince, kui pakub välja nimed Hughes ja Bruce
            ei mäleta Ince'i nüüd just nii tugeva peamängijana, kuid tuleb välja, et ikka oli.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Parlour Vaata postitust
              Ainult (rikas) psühho cunt elaks 2+ aastat hotellis selle asemel, et ma ei tea rentida/osta maja või äärmisel juhul korterit.
              Ilmselgelt muidugi Mourinhoga teil asi ei töötanud enam juba eelmine hooaeg.
              oleks mul raha elaks ma meeleldi hotellis. Kõik olme tehakse eest ära ju.

              Kommentaar


                A majahoidja ning koristaja palkamine ei ole kodu puhul võimalikud variandid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  ei näe eriti põhjust juubeldamiseks kui probleemi tuum ei ole manageris ja 6 aastaga 3 ebaõnnestunud erineva kaliibriga treenerit toetab seda mõtet üsna selgelt.
                  Just. Siin kuskil paari nädala eest tuli välja dokumentaal “Too good to go down”, mis jutustab, kuidas kaardimajake pärast Sir Busbyt kokku kukkus ja liigast 1974. aastal välja langeti. Ma filmiga nii kaugele ei jõudnudki, sest pool tundi sisse ja see 70ndatel pidev treenerite vahetamine ning kõik muu meenutas üks ühele tänast postfergie aega ning õudus ei ole mu lemmik žanr.

                  Kommentaar


                    klubi kodulehelt: https://imgur.com/a/TjXySwA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Lihtne ju. Panete kaks sotti milkut uugama ja toote totsist Pochi, Kristjani ja Tobi. Vastu annate...näiteks kuuenda koha tabelis. Jalkas asjade tegemine on lihtne - Jose lihtsalt on selle unustanud.
                      Või äkki Kloppi, VVD ja Salahi ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                        A majahoidja ning koristaja palkamine ei ole kodu puhul võimalikud variandid?
                        on võimalikud, aga lisa jant võrreldes hotelliga, kus sa ei pea ka teenijate palkamise pärast muretsema, sest ka selle korraldab majutusasutus. Ma isiklikult sajaga naudin heades hotellides elamist võimalusel. Seega saan Jose valikust aru küll.

                        Kommentaar


                          Goal.com:

                          Manchester United have accidentally confirmed the appointment of Ole Gunnar Solskjaer as the club's interim manager

                          After Jose Mourinho was sacked on Tuesday, the club's former striker was widely speculated to be United's choice to take over on a temporary basis.

                          And, in a quickly-deleted post on the club's website, United confirmed the Norwegian's appointment as caretaker boss.

                          "Solskjaer becomes our interim manager, 20 years after clinching the Treble with THAT goal at Camp Nou," the caption read,

                          Kommentaar


                            Olin eile juba arvamusel, et Ole võiks üle võtta hooaja lõpuni (Carrickul see kuramuse lõpuboss badge veel tegemata).
                            Jumala õige lüke klubi poolt, et ei võeta suvalist troppi (loe: Conte, Hughes, Bruce etc), vaid lasevad oma klemmil asja rahustada ning suveks ehk suudavad suurema plaani ka ellu viia DoFi näol.
                            Kui kõlakad Phelani kohta ka paika peavad, siis oleks eriline dream team ja ma ülirahul.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Või äkki Kloppi, VVD ja Salahi ?
                              Mis sa nendega ikka teed...Räägid, et on sinuaasta aga lõpuks oled ikka neljas vennas.

                              Kommentaar


                                No ma ka ülirahul, juhul, kui Phelan on see vend, kes sinna kõrvale tuleb. See vend on olnud aegadel, kui OShead, Fletcherid, Welbeckid, Cleverleyd jne olid jalgpallurid(nüüd hiljem mõtled, et kuidas see võimalik üldse oli). Ei näe, et poole hooaja pealt oleks miskit paremat võimalik välja mõelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X