320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu sõber Lukaku jälle platsil. Saab näha, kuidas see Burnley buss lahti võetakse. Perreira'l võimalus jälle näidata end, see on hea. Martial'i pole üldse meeskonnaski seekord.

    Põnevad vahetused. Peaks siiski võitma.
    Van Der Sar saved it, United again!

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      PSG Home UCL
      Cheslea Away FA cup
      Liverpool Home PL
      Kui veel kuu aja eest oleks öelnud selle kalendri kohta ülimalt hirmutav, siis nüüd saab öelda väga põnev. Samas mitte üheski neis ei saa end seni favoriidiks pidada, kuniks Jones ja Young on regulaarsed alustajad.

      Kommentaar


        Huvitav kas moss on manu vastu mingi betti teinyd

        Kommentaar


          ma olen ManU poolt. Mis mul viga on?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            ma olen ManU poolt. Mis mul viga on?
            Ei tea jah... aga ilus mäng, Burnley tõi tagasi reaalsusesse

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Ei tea jah... aga ilus mäng, Burnley tõi tagasi reaalsusesse
              ime ketsi kui liiga vara postitad.

              Kohtunikud võiksid erapooletud olla muidu. Lemmik koht oli esimene mitte penalti, kohtunik arvas, et selja taga olev ääre kohtunik näeb paremini kas oli kastis või mitte!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                Ei tea jah... aga ilus mäng, Burnley tõi tagasi reaalsusesse
                Et me võitleme viimase sekundini, ok?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Et me võitleme viimase sekundini, ok?
                  Selles, et te peate kodus Burnleyga viimase sekundini viigi eesti võitlema

                  Kommentaar


                    Kurat, ei teagi, kas nutta või naerda. Siin oleks pidanud siiski 3 puntki ära tooma selleks, et top4 võitlusel hoida kätt pulsil. Aga no ei ole veel sellel rindel midagi otsustatud. Kahju Perreira'st, et nüüd ühte tema vähestest startidest selline käkk jäi meelde. Või äkki polegi piisavalt hea mängija klubile? Palun ärge näkku lööge aga no mina ei saa Lukakuga sina peale mitte kuidagi. Koos Mataga tundusid kuidagi nagu..teistest maas? Ei tea. Mata't on raske kritiseerida.

                    Rõõm selle üle, et suudeti taaskord näidata textbook Manchester United'i lõpupressi. Lindelof lõi oma viimase aja tugevate esituste krooniks nüüd värava ka veel.

                    Aga kohtunik - wtf? 5 lisaaja minutit määratud ja selle jooksul oli veel ajaraiskamist. Tulemuseks see, et lõpuvile tuli enne kui 5 minutit täis sai
                    Van Der Sar saved it, United again!

                    Kommentaar


                      Ole on olnud imeline, aga selle kahe punkti kaotuse veeretaksin ikkagi tema kapsaaeda. Astus ta selle reha otsa, millest ta rääkis tagasivaatavalt Cardiffi ajale, kus nimetas oma suurimaks veaks liigset rotateerimist. Saan aru, et tahtis mõnele mehele võimalust anda, kuid seda oli korraga liiga mitmele. Rom jah arusaadav, Arsenali vastu motm ja Martiali polnud valikus. Aga üks neist Matast või Pereirast oleks võinud ära jääda. Herrera on kirkalt säranud ja Lingardi tantsuhoolgi oleks olnud hea pooleli jäänult noodilt jätkata.
                      Muide olen nõus, et Pereira tasemes võib juleta kahelda. Teatud arvu võimalusi on saanud ja härjalt sarvist pole seni haaranud. Laenudki polnud kõige veenvamad. Samas eks suvel näha ole, kes kuhu liigub. Las nad praegu McMajoneesiga jääda, Fellakas tundub, et on vähemalt lõpuks läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Et me võitleme viimase sekundini, ok?
                        Sorri, ma arvasin, et läksite Burnley vastu rohkemat kui viiki välja võitlema, aga vastasel juhul - tubli töö, kutid!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Ole on olnud imeline, aga selle kahe punkti kaotuse veeretaksin ikkagi tema kapsaaeda. Astus ta selle reha otsa, millest ta rääkis tagasivaatavalt Cardiffi ajale, kus nimetas oma suurimaks veaks liigset rotateerimist. Saan aru, et tahtis mõnele mehele võimalust anda, kuid seda oli korraga liiga mitmele. Rom jah arusaadav, Arsenali vastu motm ja Martiali polnud valikus. Aga üks neist Matast või Pereirast oleks võinud ära jääda. Herrera on kirkalt säranud ja Lingardi tantsuhoolgi oleks olnud hea pooleli jäänult noodilt jätkata.
                          Muide olen nõus, et Pereira tasemes võib juleta kahelda. Teatud arvu võimalusi on saanud ja härjalt sarvist pole seni haaranud. Laenudki polnud kõige veenvamad. Samas eks suvel näha ole, kes kuhu liigub. Las nad praegu McMajoneesiga jääda, Fellakas tundub, et on vähemalt lõpuks läinud.
                          Herrera jooksis end sodiks Arsenali vastu ja vajas puhkust, seega oli valida kas Fred või Pereira tema kohale. McTominay pigem Pogba varu.

                          Kommentaar


                            Annttss, tutvu mängijate nimedega.

                            Mulle jäi tunne, et Burnley pikkade pallide littimine sõidutas Unitedil veidi katuse ära. Kogu kohtumine üritati ise ka jubedalt tsenderdusi ja 50m sööte õhust vajutada nii, nagu oleks Fellaini neid ootamas.
                            Rashfordi enesekindlus sai kohe rämeda põntsu, Pereira meenutas Cleverley Tommi, kes mingite ohutute tagasi- ja kõrvale söötudega üritas puhtalt mänguga lihtsalt hakkama saada ja üleüldse oleks härrased julgemalt pidanud kasti tagant päästikule vajutama, mitte pidevalt edasi sussutama. Õnneks on siiski olemas nii boss vend nagu Lindelöf.

                            Ja tramaeivõi kui kaugele on ikka asi arenenud, et city peksa saamine njuuka käest veel rohkem rahulolematuks teeb. Kasutud naabrid.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Ashley Young. Tõsiselt loodan, et 30. juuni 2019 on päev, kui koos Valenciaga astute viimast korda Carringtoni väravast välja. Aitäh ja head aega.

                              Aga seni, kui mängida saab võiks crossimise (hahahaha) asemel hoopis peale uhama hakata. Annaks meestele vähemalt võimaluse kaitseformatsioon sisse võtta. Hetkel lõppevad enamus ta tsendersusi vastase kontratega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Sorri, ma arvasin, et läksite Burnley vastu rohkemat kui viiki välja võitlema, aga vastasel juhul - tubli töö, kutid!
                                Mitu nädalat su mälu kestab? Vaata natuke enda klubi viimaste kuude fixtuure enne kui siia shitpostima tuled.

                                Aga mängust:

                                1. Liigne rotatsioon sai saatuslikuks.
                                2. Perreira pole lihtsalt piisavalt tasemel. Kui 23 aastaselt pole endiselt teada, mis positsioonil sa mängid, siis on midagi valesti. Eile ei võitnud ta keskväljal ühtegi palli. Ei teinud ühtegi söötu, mis meid kuhugi edasi viiks ning sisuliselt tema tõttu me need punktid kaotasimegi.
                                3. Rashfordilt paraku kehv sooritus. Näis, et esimese poolaja möödalöök värava eest jäigi teda kummitama. Aga anname andeks.
                                4. Pealelöögid 28-6, pallivaldamine 74-26. Ütleme nii, et ka õnn/saatus ei soosinud.
                                5. Heaton muutub iga kord meie vastu mängides De Geaks.
                                6. Kaitse on niiiii rabe, kuid Lindelofi üle on mul tõesti hea meel.
                                7. Miks Young endiselt tsenderdada ei oska?
                                8. Lukaku välja ning seejärel äärtel tsenderdustega ründamine ei tundu just eriti mõistlik taktika.
                                9. Kohtunikult kehv sooritus. Lisaajal oli vähemalt minuti jagu viivitusi ning vile tuli enne lõppu Unitedi surve/rünnaku ajal. Wtf?
                                10. Selliseid mänge, kus kõik jupid ei klapi, õnn ei soosi ning mehed teevad ka ise vigu, tuleb paraku ette kõigil. Neid mänge ei saa lõputult vältida. Ei olnudki mõeldav, et Ole jääbki võitma aegade lõpuni.
                                11. Tagasitulek kaheväravalisest kaotusseisust lõpuminutitega andis viigile siiski emotsionaalselt hea laengu edaspidisteks kohtumisteks. Punktidest on kahju, aga midagi katastroofilist või arusaamatut see tulemus ka ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X