320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manu pani julma täna. Aitäh! Ja õnnesoovid Punastele Kuraditele

    Kommentaar


      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
      Aa, unustasin öelda, et iga suvaline treener oleks sellega hakkama saanud...
      keegi on mad
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Paul Ince võib minna ja iseennast endale sisse istuda, las istub veel Mou ka endale sisse.

        Sellise koosseisuga nii targalt mängida ja taoline õlide sats välja lülitada...oeh. Ole, McTominay ja Lukaku lõpetasid eile kiituskirjadega.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          et kui penaltiga oleks läinud 15 minutit, siis oleks otsa veel 15 min?
          Kui sina oleksid praegu PSG fänn, siis kui mitu minutit lisaaega sa oleks eeldanud peale penaltit?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Ega siin ei ole midagi muud lisada kui, et Lukaku on viimases kolmes mängus lüünud 6 väravat ja McTominay pani eile hullu.

            Nüüd astun mina ka sinna paati, et Olele võib lepingut pakkuda.

            Kommentaar


              Uefa enda VARiga tahab lihtsalt näidata et naftarahad peavad jõudma ka nendeni.
              See kohe kindlasti polnud penalti vääriline käegamäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                See kohe kindlasti polnud penalti vääriline käegamäng.
                Oli. Kõik penalti andmise eeldused olid olemas

                Kommentaar


                  Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                  Uefa enda VARiga tahab lihtsalt näidata et naftarahad peavad jõudma ka nendeni.
                  See kohe kindlasti polnud penalti vääriline käegamäng.
                  Nojah, oli vaid aja küsimus, mil mõni spetsialist sellise avaldusega välja tuleb.
                  Olin ka ise algul skeptiline penalti osas, et kas see üldse antakse sellest olukorrast. Mitu korda olukorrast kordust nähes on siiski aru saada, miks penalti on põhjendatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma pean ka seekord bandwagonile hüppama, kuna kanalisatsioonist inimesi alla laskev riik ei tohiks kuhugi jõuda. Ja kui vaadata pinki, siis eriti kummastav edu. Super.
                    OT:
                    Sa vist ajad midagi segamini praegu, või ma ei saa ise aru.
                    Kanalisatsioonist lasid alla ju saudid, mitte katari omad?

                    Kommentaar


                      Usku-fucking-matu. Kõik väravad tulid meite omadele tühja koha pealt. Esimese puhul Lukaku otsustas natukene rohkem endast anda ja peale suruda. Küll leierdatud teema, aga Mou ajal poleks sellist entusiasmi küll oodanud. Ja see tunne mängu lõpus, et nüüd võib veel tulla oli midagi, mida ei mäletanud ammu. Ja see VARi olukord. Isegi selle vaatamise otsuseni jõudmine võttis aega. Emotsioonid olid võimsad.

                      Milline muutus on meeskonnas ikka olnud. Kui loositi, arvasid kõik, et sealt pole midagi loota.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        OT:
                        Sa vist ajad midagi segamini praegu, või ma ei saa ise aru.
                        Kanalisatsioonist lasid alla ju saudid, mitte katari omad?
                        Ah, raisk oligi. Ikkagi mulle need tüübid ei meeldi!

                        Kommentaar


                          Mina küll Olele lepingut kohe ei annaks -
                          1) Null tõenäosust, et ta kuhugi mujale läheb hooaja lõpus, nii et kiiret pole
                          2) las mängijad pingutavad hooaja lõpuni selle nimel, et ta lepingu saaks. Mängijad ju ka tahavad, et Ole bossiks saaks - tasuta lisamotivatsioon neile. Konstruktiivne pinge.
                          3) kui juhtub uskumatu ja hooaja viimased 10 mängu lähevad asjad viltu, siis on klubil ikkagi valik

                          Hämmastav mäng PSG-ga igaljuhul. Kihlveokontorite kasum pidi meeletu olema eile - vaatasin koefitsente eile, PSG edasipääs oli 1.01 coef, usun, et paljud panid selle enda kombodele juurde, alati on see kiusatud coeffi veel imevähe tõsta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RD Vaata postitust
                            vaatasin koefitsente eile, PSG edasipääs oli 1.01 coef.
                            Päriselt? Enne mängu?

                            Kommentaar


                              Kuna mul asukoht hetkel selline, et männu mängis 03 öösel siis kahjuks seda eepikat ei näinud.

                              Küll aga vist võib mängu nägematagi öelda, et Lukaku on vaigistamas vaikselt temas kahtlejaid. Olen ka üks nendest aga mulle sobib kui mul sedasi suu kinni pannakse.

                              Ja kui sümboolne on see, et Rashford (oma klubi kasvandik) lööb sisse vaata et oluliseima post-fergie värava. Okei, võibolla mitte oluliseim aga kindlasti emotsionaalse payload'i koha pealt üks vägevamaid.

                              Selle emotsiooni pealt võiks Londonist nüüd küll tulemust loota ja ehk isegi oodata.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                ManU võit ei ole kunagi kihlveokontoritele hea.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X