320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi mäng vist oli, mcdominaator pani 45 pealt ka ühe, nojah.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mc iluvärav lõpus oli väga vinge, aga see Fernandesi sööt oli midagi sellist mida sada miljonit eurot vigastust ei suudaks kunagi anda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mc iluvärav lõpus oli väga vinge, aga see Fernandesi sööt oli midagi sellist mida sada miljonit eurot vigastust ei suudaks kunagi anda.
        Kuskil youtubes on umbes 1000 tunni jagu materjali Pogba söötudest, mine naudi

        Kommentaar


          McSauce värava tähistust vaadates tundub, et meeskonnas on uus paar tekkimas - Bruno & Martial. Mulle sobib.

          Supertulemus. Ma ei ole Ole fänn kaugeltki mitte aga ma ei saa eirata, tulemused vs Pep on tal kaunid. Üldiselt on mul alati meel veidi rahulikum kui me saame esimese värava, sest see toimib Ole "taktika" kasuks. Ja töötas täna ka.

          Ning kodus võita City vastu on alati vahva.

          Roll on!
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Annab elada küll
            Bruno jaoks võiks juba ausammast planeerida

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Bruno jaoks võiks juba ausammast planeerida
              Unitedi järgmine Ballon d'Ori võitja. Kui Greenwood ette ei jõua.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                Ma ei ole Ole fänn kaugeltki mitte aga ma ei saa eirata, tulemused vs Pep on tal kaunid. Üldiselt on mul alati meel veidi rahulikum kui me saame esimese värava, sest see toimib Ole "taktika" kasuks. Ja töötas täna ka.
                Ma isegi ei tiri sind kontektist välja, aga sa Ants69 oled ikka täitsa troll. Mis olid Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager". Võib olla aasta ja kolm kuud ei ole enam kõige uuem peatreener, aga head asjad võtavad aastaid ja siht on 100% õige. Sa mine toeta Chelseat, Reali või Watfordi või kes iganes iga poole aasta tagant peatreenerit vahetab. Just praegu otsustasin, et see on ka viimane kord, kui su provokatsioonile, mis muud see on, allun.
                Mängust - City võis küll palli rohkem vallata, aga taktikaliselt kavaldasime algusest peale üle, k.a. esimesed 15-20 minutit, sest seda oli oodata. Võimalused olid meil ka paremat ehk igati teenitud võit.
                Top4 lahing aga alles nüüd algab. Kõigepealt Spurs ja siis mitte Euroopas mängimise vilju maitsev Sheffield United.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager"

                  see oli küll pigem Moyes, kelle kohta ta seda ütles

                  ja võiks käia ka LvG või Mou kohta, eksole
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Annab elada küll
                    Bruno jaoks võiks juba ausammast planeerida
                    Kas see ausammas, mis Olele pärast esimest kuud püstitati, on veel alles? Või Di Mariale jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      see oli küll pigem Moyes, kelle kohta ta seda ütles

                      ja võiks käia ka LvG või Mou kohta, eksole
                      Point jääb samaks. Seisa oma peatreeneri ja mängijate taga.

                      Kommentaar


                        Kus see Pogba nimeline vend on? Kuskil viiendas liigas laenul, et mängu saada?

                        100mil läinud hästi vähemalt kasutusele.
                        ..ja nii ongi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Ma isegi ei tiri sind kontektist välja, aga sa Ants69 oled ikka täitsa troll. Mis olid Sir Alex Fergusoni viimased sõnad - "Stand behind the new manager". Võib olla aasta ja kolm kuud ei ole enam kõige uuem peatreener, aga head asjad võtavad aastaid ja siht on 100% õige. Sa mine toeta Chelseat, Reali või Watfordi või kes iganes iga poole aasta tagant peatreenerit vahetab. Just praegu otsustasin, et see on ka viimane kord, kui su provokatsioonile, mis muud see on, allun.
                          Mängust - City võis küll palli rohkem vallata, aga taktikaliselt kavaldasime algusest peale üle, k.a. esimesed 15-20 minutit, sest seda oli oodata. Võimalused olid meil ka paremat ehk igati teenitud võit.
                          Top4 lahing aga alles nüüd algab. Kõigepealt Spurs ja siis mitte Euroopas mängimise vilju maitsev Sheffield United.
                          Mäletan neid sõnu väga hästi, vaatasin seda kõnet telekast reaalajas. Chelseat, Reali ega Watfordi ma ka toetada ei saa kuna need klubid jätavad mind külmaks, Manchester United mitte.
                          Moyes'i puhul ma olin esimesest päevast kindel, et seal on jamaga hakkama saadud. Hiljem ka Rio antud intervjuud kinnitasid seda. LVG meeldis mulle suhtumise ja oleku poolest. See, kuidas ta peale esimest karikat peale SAF'i, klubist väljutati, tegi mind kurvaks. Jose suhtes ma lootsin, et asjad võtavad suuna paremuse poole kuigi ka siin oli kahtlus kripeldamas. Lõpuks läkski nii nagu ikka.

                          Üldiselt ma ei viitsi võidelda oma arvamuse eest ning kindlasti ei viitsi ma kedagi provotseerida. Sina arvad nii, mina naa. Kumbki meist teineteist ümber ei hakka veenma. Aeg näitab, kellel on õigus (kui "õiguse" leidmine peaks oluline olema). Tähtsaim sellest on see, et klubi võidaks.
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                            Kus see Pogba nimeline vend on? Kuskil viiendas liigas laenul, et mängu saada?

                            100mil läinud hästi vähemalt kasutusele.
                            @magicm - siin on tõeline troll.
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X