320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga väga väga halb mäng.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Teine mäng järjest sama line up, meeldiv. Mou viimased 40+ mängu olid vist jutti nii, et ükski kord polnud sama line uppi?

      Peab mainima, et täitsa meeldib see "uus united", premi noorim ja kuhi mehi akadeemiast.

      Aeg oleks üks kübaratrikk teha, viimasest juba liiga mitu aastat möödas.
      😁😁😁😁😁😁

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        ������������
        Suht hea, aga üllataval kombel ei huvita üldse see tulemus ja 0 punkti, aga asi mis häirib on premi kohtunike tase.

        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mulle meeldis, et see james saab ilusti aru kus ta on. Lõi 1-1 crystal palace vastu ja jooksis tähistama. Sest ikkagi väärt punkt oleks ja kui kiirustada lahti mängima siis pärast palace lööb veel ära ka. ... oih

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mulle meeldis, et see james saab ilusti aru kus ta on. Lõi 1-1 crystal palace vastu ja jooksis tähistama. Sest ikkagi väärt punkt oleks ja kui kiirustada lahti mängima siis pärast palace lööb veel ära ka. ... oih
            kui sa kohe ei tähista, siis 1:2 ajal enam ei saa ju.


            Naljakas, et esimeses väravas oli süüdi Maguire ja teises AWB.wohooo
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Nii õhku täis juba hooaja avakohtumisest, kus skoor ei peegeldanud reaalsust. Varsti on silmad pisaraid täis ja pöidlad pihus, et kuidagi EL koht ära tuleks.
              Mis ma siis nüüd ikkagi nii valesti ütlesin/ennustasin???

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Mis ma siis nüüd ikkagi nii valesti ütlesin/ennustasin???
                Kõike. Proovi uuesti.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Mina ei kurda. Erinevalt Mou ajast ei ole deprekas peal mängu vaadates ja tuleviku peale mõeldes. Mehed on noored ja tulevik on hele. Küll varsti tulevad tulemused ka järgi.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kõike. Proovi uuesti.
                    Pühi pisarad ära sepik ja õpi tunnistama, et mina olen Eesti parim selgeltnägija.

                    Kommentaar


                      Ma isegi ei viitsinud eile midagi kirjutada, see oli niivõrd müstiline mäng ja tulemus. Pmst reegleid tundva kohtunikuga oleks saanud äkki 3 penaltit ja no vähemalt 2 oleks nendest ikka ära löönud. Martiali vigastus on suht meh, nagu meil neid ründajaid nüüd tohutult palju oleks eks..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Palace, Soton, Leicester ja West Ham. Kõlab nagu 12 punkti aga eks näeb
                        Tahtsin juba siis küsida, et kas tahad kihla vedada
                        Kahjuks olin laisk ega viitsinud sõnasabast hakata..

                        Kommentaar


                          Ikka samad jamad - mida vastase väravale lähemale mäng jõuab, seda suurem ajukramp lööb sisse. Viimane kolmandik endiselt nüri. Shots on target - 3 Ja seda Old Traffordil. Tsiisas...

                          AWB vist oli ka mingis kompleksis eelmise koduklubi vastu ja tegi siiani nõrgeima esituse.
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Mõlemad meile löödud väravad olid pigem meie enda ajupeerud kui vastase osavus või meie kaitse lahtimuukimine. Praaki on lihtsalt liiga palju, ei tea, kas see on keskendumisraskused või liigne agarus, mis viib kaine mõtlemise.
                            Kuid rünnakul tuleks olla kindlasti otsustavam. Üle 20 pealelöögi, millest raami läheb kolm: selgelt nüri. Seda hoolimata asjaolust, et mängu lõpus oli korraga 4 ründavat mängijat platsil. Ja võib öelda küll, et mööda löödud penaltitega on läinud juba 5p. Siin ei hakka tagantjärele tarkuseid tootma.

                            Selle kohtumise mõju on kõige karmim mentaalselt. Võimalik on nüüd sarnasesse auku kukkuda, nagu eelmine hooaeg.

                            Kuid usun endiselt, et ka selles kohtumises, kuigi see oli ülimalt frustreeriv, oli olemas positiivseid elemente, mida kaasa võtta ning kui mingid hõõrdumistest hammasratastes lahti saada, on võimalik toota ka ilusat mängupilti.

                            Aga, kus Fred on? Mitte, et mul tema oskustesse endiselt erilist usku oleks, kuid tema kasutamine keskväljal vabastaks ilmselt Pogbat nõnda, et prantslase saaks liikuda Lingardi rolli. Sorri, aga Lingard on täiesti kasutu keha seal platsil ning tema CMide arvelt platsil hoidmine muudab keskvälja läbikäiguhooviks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Aga, kus Fred on?
                              Fred on ju täpselt nii tõsine spordimees, et ta jõudis hooaja ettevalmistusele teistest nädala võrra hiljem, kuna oli vaja pulmi pidada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                                Fred on ju täpselt nii tõsine spordimees, et ta jõudis hooaja ettevalmistusele teistest nädala võrra hiljem, kuna oli vaja pulmi pidada.
                                Ole võtab seda kui otsest vihkamist klubi vastu. Ei usu, et ta see hooaeg palju võimalusi saab kui enda vähestes võimalustes ei leia enda sisemist ronaldot üles.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X