320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Completely outplayed. Linn on sinine juba aastaid, paistab et ka siis kui United on heas hoos ja City on kehvas hoos.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Completely outplayed. Linn on sinine juba aastaid, paistab et ka siis kui United on heas hoos ja City on kehvas hoos.
      Cityl põld ühtegi head võimalust. Outplayed my ass.

      Ole tulekust: city 3w manu 3w ja üks viik.

      Kusjuures enne seda mängu oli viimasest kolmest kohtumisest city võitnud ümmargused 0 korda. Kao kuhugi mujale teemasse ja tule tagasi kui proovid rohkem.

      Premi järgi on hetkel linn punane.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Noh ega mina räägingi ainult vahtu ja jalkastuudiotes täiesti teist juttu...

        Kommentaar


          ESPN ja Craig Burley? Leiad sa ka vastavad punditid ja kanali üldse. Mis järgmiseks, tsiteerime Michael Owenit? Kes Oweni naljast aru ei saa, siis selle omaaegse Ballon d’Ori tsitaadid tulevad guuglis enne kui väravad. Ühesõnaga hiilgus jalgpallurina ja soe koht stuudios ei võrdu tingimata kirkusega. Lisaks stuudios tööandija eeldab eksperdilt ülepingutamist, mis tooks klikke.

          Kommentaar


            Kõigepealt, milline ennast austav inimene kuulab ja jagab ESPNi talking headide mõla?

            Teiseks, see on Craig Burley - vennal läheb iga Unitedi kaotuse peale kõvaks. Umbes nagu sul.

            Aga... heas vormis City on liiga tugevaim meeskond ja siin ei ole küsimustki. Eile olid ka pisut paremad. See completely outplayed istu omale sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Noh ega mina räägingi ainult vahtu ja jalkastuudiotes täiesti teist juttu...
              Mine proovi nüüd natuke kauem mõelda comebacki, seekord läks jälle natuke pahasti. Aga parem katse kui esimene.. vist.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                City mängis paremini. Rünnak oli hambutu ja kui rünnak ei toida siis mänge ei võida, sest kaitsest pole väga mõtet rääkida, Härri ja co küpsetavad ühe kohustusliku endale ikka ära. Dias hoidis City poolelt kaitse ikka väga kõvana, paikas vasakule paremale. Meitel Martial,Bruno alla igasugust arvestust. Mina isiklikult väga kurb ei olnud, vaadatavam mäng kui eelmine Manchesteri derby igal juhul. Üleüldiselt , kui Ole ei taha Cavanit,kes küll eile oli mängukeelu all , nädalast nädalasse mängitada, tunduks tuleviku mõttes sinna panna Greenwood. See prantsuse poiss ei tundu toitvat.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Ka mul oli hala enne mängu valmis kirjutatud, otsustasin siiski end "välja magada" enne postitamist. Lühidalt võttes, mis seal ikka - City on jätkuvalt Manchesteri parem tiim. Kurb, aga tõsi. Sellegipoolest on neil ca. 18(?) tiitlit enne "Manchester on sinine" lahmimist minna.

                  ------ Vahepala-----
                  Eriti naljakas on see lahmimine L'pooli fännide poolt, kas tõesti see vahepealne periood siiani kipitab? Ma küll tundsin kaasa kui Gerrard libastus või Suarez hambaid näitas, varsti tunnen jälle kaasa kui Klopp nahad teeb ja lähete sinna kuhu kuulute - tabeli keskele. Enne kui paugutama hakkate, pakun 20 aastast betti 2 tuhande euro peale (ei tee nalja, võtke ühendust). Kui United lõpetab Liverpoolist kõrgemal, 1 punkt mulle ja kui Liverpool... üks punkt sulle. 20 aasta pärast loeme punktid kokku ja vaatame kuhu jõuame. Alustada võiks järgmisest hooajast - mu point on see, et küll ka teie kukute, ja valusalt. Väga pikk bet, aga no pensionit kogume ju me kõik?
                  ------

                  Minu arust on olulisem see, et erinevalt siin mingitest 6-1 suhkamitest ja värkidest, ei olnud pilt lootusetu. Kahe meeskonna vahe on tunduvalt väiksem kui oli umbes 2 aastat tagasi. See on minu arvamus, ärge hakake, ka trollid (võite endale sisse istuda).

                  Otseselt ei oskagi öelda, et kas tegemist on mängu joonise või mängijate klassi vahega. Teps vist mõlemat. Pange need kaks meeskonda perspektiivi: põhikoosseisu keskmine meeskonnas veedetud aeg, mängijate vanus ja kogemus,FIFA reiting, sisekliima, kaua treener pukis on olnud, mis olukorrast meeskond üle võeti... mõni targem vend vist oskaks natuke rohkem aspekte välja tuua kui minusugune kapifänn.

                  Vähemalt on ju suund õige, mänge on lõbus vaadata (ka ilma õlleta), ei mängita antijalgpalli. Tõsi, treener on roheline ja ei teagi kas siit asja saab, aga nahui me siis Unitedit fänname kui mitte romantika pärast? Kiiret edu otsides võiks ju embleemi Chelsea, City, PSG või huiteabmille vastu vahetada. Muidu olen siin enamustega nõus, et paanikaks pole põhjust ja vaatame mis asjast saab. Ärge nüüd oma frustratsiooni Antsu peal ka välja valage, ega ta nüüd midagi nii radikaalset ka ei öelnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Noh ega mina räägingi ainult vahtu ja jalkastuudiotes täiesti teist juttu...
                    Sa leidsid selle Inglise jalgpalli Telegrami.

                    Kommentaar


                      esimene poolaeg jooksid mõlemad nagu vasikad ühest aediku otsast teise, teisel tegi pep korrektuurid ja shity keeras unitedi lukku.
                      statistikat ei viitsi otsida, seega pakun puusalt, et brun tegi teisel poolajal 3 korda vähem pallipuuteid kui esimesel. seda öeldes võiks fa cupile b-tiimiga minna, sest sel aastal karikaid mängida tundub ikka suhteliselt perspektiivitu energia raiskamine. klopp sai sellest vist ainsana kohe aru.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et viimase 5 aasta jooksul on vaatamata jäänud per hooaeg keskmiselt üks mäng liigas või euroopakas. Viimane karikamäng, mida vaatasin, vist oli siis kui mingilt mk donsilt lõgemetesse saadi. Nagu Stok ütles, positiivsust neist raske leida, negatiivsust aga kuhjaga. Olgu siis see vigastatud mängijad või enda emotsioonide ülesse kütmine mingi ebaolulise asja pärast. Lisaks Wengerile tooks siia võrdluseks ka kalkuni, kes siiamaani ilmselt naisele kodus räägib, et võitis fakapi, kuid anti kinga. Oleks siis et cupides lastakse platsile noored või teine koosseis. eriti mingis õllekarikas, mille nimi iga aasta muutub.

                        Kommentaar


                          Kas teil toodetakse kuskil linnupojasid juurde?
                          Ühest on enamgi kui küll
                          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                          lähete sinna kuhu kuulute - tabeli keskele. Enne kui paugutama hakkate, pakun 20 aastast betti 2 tuhande euro peale
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Kas teil toodetakse kuskil linnupojasid juurde?
                            Ühest on enamgi kui küll
                            kanafarmides toimub see patt. kalli kalli
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Minu silmis on suurimaks probleemiks siiski keskkaitse. Kui suuremas osas mängudest lastakse üsna lapsikute eksimuste tõttu väravaid endale lüüa, siis paraku kaotab üsna palju punkte või langetakse sarjadest välja. Kui nüüd vaadata üle Euroopa tipptiime, siis meie keskkaitsjad jäävad tasemelt ikka korralikult alla (jah, on sähvatusi ja häid mänge ka meie omadel, kuid kui vaadata ala hooaja keskmist mängutaset). Muude liinide puhul ma rivaalide/Euroopa tippudega võrreldes sellist kontrasti ei näe. Ja ma reaalselt ei usu, et keegi ManUtdist Maguireit kaptenina tõsiselt suudab võtta. Peab lootma, et lähiajal sinna keskkaitsesse kedagi juurde tuuakse. Selle hooaja kohapealt peab lootma, et Bailly laseb samal tasemel edasi ja terve püsib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                                Minu silmis on suurimaks probleemiks siiski keskkaitse. Kui suuremas osas mängudest lastakse üsna lapsikute eksimuste tõttu väravaid endale lüüa, siis paraku kaotab üsna palju punkte või langetakse sarjadest välja. Kui nüüd vaadata üle Euroopa tipptiime, siis meie keskkaitsjad jäävad tasemelt ikka korralikult alla (jah, on sähvatusi ja häid mänge ka meie omadel, kuid kui vaadata ala hooaja keskmist mängutaset). Muude liinide puhul ma rivaalide/Euroopa tippudega võrreldes sellist kontrasti ei näe. Ja ma reaalselt ei usu, et keegi ManUtdist Maguireit kaptenina tõsiselt suudab võtta. Peab lootma, et lähiajal sinna keskkaitsesse kedagi juurde tuuakse. Selle hooaja kohapealt peab lootma, et Bailly laseb samal tasemel edasi ja terve püsib.
                                minu jaoks on meganaljakas kui pärast kaotust CITYLE siuke negatiivne lahmakas tuleb.

                                Maguire on olnud ikka väga hea meie eest, mingite statside järgi oli parim liigas, mitte et see midagi näitaks, aga õhus on ta võimas.

                                cityle üks selline lasta kus lindelöf raskest pallist jalga mööda lööb on ikka väga lamp, hea tsenderdus oli. ründaja saaks seal pallile pihta kiidetaks teda taevani, kui mööda lööks siis kedagi ei huvitaks. Isegi stones sai läbi õnne palli väravasse. cityl oli 0 head võimalust kogu mäng, hea kaitse oli.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X