320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoseee plaksplaksplaks Hoseee plaksplaksplaks. MunA on parim. Vahemalt me ei saanud cskalt 3:0. zzz they see us rollin, they haitin.

    Kommentaar


      Kui keegi siit arvas, et ManU ei peaks Valencias kaotama, oli see indiviid küll roosade prillidega. Tegelikult juba alagrupist edasiminek oli suhtkoht suur saavutus ja minu silmis ka üllatus. Olin kindel, et Juve koos Valenciaga lähevad edasi aga Juve lihtsalt kinkis Unitedile pileti. Jose muidugi kujutas ette, et temal oli Juve võidumängus mingi suur roll, aga reaalsus on selline, et lihtsalt joppas.

      Ma ei heidi Unitedit. Tegelikult tahaks täiega (nagu Arsenali puhul), et te taastaks oma kunagise staatuse maailma jalgpallis. Sama tahaks AC Milani puhul. Pole õige, et nende klubide vastu loodetakse mängida, mitte ei kardeta neid. Ja olen ka kindel, et suurem osa teie mängijatest on suutelised väga head jalgpalli mängima,kui viimaks palgataks päris treener. Pep, Klopp, Poch ja Unai on Premmis ikka tase omaette aga usun, et selliste sellidega pukis oskaks ka Manu rünnata.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        See mängupilt oli nii rõve, et ma ei suutnud seda mängu lihtsalt lõpuni vaadata.

        Juve tahtis grupivõitu meile kandikul kätte mängida, aga me ei soovinud. Tahame pigem PSG või Barcaga madistada. Samal ajal hispaania 15. meeskond käis selgelt üle jõu.

        Tegelt on päris võimatu väljendada seda võimetustunnet ja viha, mis mind valdab, kui ma meie mängupilti vaatan.
        Selgelt on näha, et mingit plaani rünnakul pole ja kaitse on samal ajal täiesti ribadeks.

        Kaua me veel kannatama peame?

        Kommentaar


          Mõni klopsitakse järgmiseks mänguks võib olla kokku ka ,aga tänase seisuga ei mängiks
          Rojo, Scott McTominay, Victor Lindelof, Alexis Sanchez, Luke Shaw, Chris Smalling, Matteo Darmian, Diogo Dalot ja Anthony Martial
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            See mängupilt oli nii rõve, et ma ei suutnud seda mängu lihtsalt lõpuni vaadata.

            Juve tahtis grupivõitu meile kandikul kätte mängida, aga me ei soovinud. Tahame pigem PSG või Barcaga madistada. Samal ajal hispaania 15. meeskond käis selgelt üle jõu.

            Tegelt on päris võimatu väljendada seda võimetustunnet ja viha, mis mind valdab, kui ma meie mängupilti vaatan.
            Selgelt on näha, et mingit plaani rünnakul pole ja kaitse on samal ajal täiesti ribadeks.

            Kaua me veel kannatama peame?
            Puht huvipärast, kas mingi ametlikud fännirühmad või fännininad ei ole mingeid ametlikke seisukohti võtnud seoses Josega? Et kas toetakse lõpuni või pigem on aeg lahkuda Jose?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Puht huvipärast, kas mingi ametlikud fännirühmad või fännininad ei ole mingeid ametlikke seisukohti võtnud seoses Josega? Et kas toetakse lõpuni või pigem on aeg lahkuda Jose?


              Ma loodan, et see Redcafe screenshot annab sulle ammendavad vastused..

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                Ma loodan, et see Redcafe screenshot annab sulle ammendavad vastused..
                Aitäh! Mul hakkab teist vaikselt kahju juba.

                Kommentaar


                  nii tr00lt meelestatud poisse poleks oodand siit foorumist leida. tuleb vist kiita.

                  tottsilt sel hooajal 3-0, shitylt 3-1. chelski ja arse vastu viigid (kobistamispolaarsus peaks nende kahe mängu peale balansis olema).
                  16mänguga top5st maas 8 punkti, liidrist 16.
                  mailis reps sünnitab tihemini kui lukaku väravaid lööb, tony tassib ja rash üritab ka nii kuis jaksab, aga kui meeskond tekitab mängu jooksul umbes 0.8 (meeldevaldne number) clear cut chance'i, siis noh...sitast sepikut ja kivist vett.

                  põhivend, kes keskväljal masinisti kombel hoobasid peaks liigutama, ei viitsi isegi joosta - nii harva kui üldse peale saab - ja on treeneriga tülis. mingisugune kuradi 50milline vend, keda skauditi nähtavasti youtubei vahendusel, ei suuda väidetavalt kaitsta ja saab seega ka kord kuus platsile. keskkaitsjad on (vigased ja seetõttu) sitad.

                  lisaks pole ka mingeid aatelisi aspekte sakkida, sest mind isiklikult näiteks ei häiriks kuskil 6-8kohal töllerdamine kui mingeid noori ässasid katsetataks ja avalikult öeldaks, et meil on siin väike ülemineku hooaeg jne. aga ei saa ju ometi lubada, sest noh, börsiettevõte ja nii.

                  tänasest jaanuari lõpuni on 8 premmi mängu + facup readinguga, kus "paberil" peab võitma kõiki v.a pooli ja tottsi, reaalsuses saadakse ilmselt emmalt-kummalt napilt kotti ja teine viigistatakse, aga ülejäänud kuuest mängust ja justkui kohustuslikust 18st punktist võetakse ilmselt tubli 10 (+-1) ning ca märtsi kuus saab selgeks, et CLi on uuel aastal sama palju asja kui artur talvikul riigikokku.

                  jose saab putket ning võetakse keegi uus, kellel on sisuliselt 2020 jaanuarini aega veenda nt de gea'd, et kõik on tsill ja kui viitsid, siis ära mine kuskile kuhuiganes sind võetaks. ja ilmselt võetaks suht avasüli. selleks ajaks on ilmselt ka paul oma kohvrid pakkinud, mis iseeneest on fain, sest ma võiks ise ka sellisteid sooritusi platsil pakkuda, aga tegelikult on tegemist ju ürgandeka poisiga, kellel on lihtsalt isafiguurist ja psühholoogist puudu ja me kõik teama kuidas moureenil nende kahe aspektiga on olnud.

                  või siis hea stsenaarium: ostetakse saja milliga keegi kaitset lappima ning ragistatakse üksnulle ja kaksühtesid. mingi ime läbi jõutakse cli ja elu on jälle lill. ainult, et tegelikult ei ole.

                  ed on munadeta tont, mou on aegunud ja omani...las jääda.

                  kapinufcifänn on ses suhtes hea olla, et paksu mike'i suunal väga palju kahetisi arvamusi kellelgi pole.

                  selle pulli võiks moureen muidugi teha, et kui jaanuaris plekki ei anta, siis öelda, et ma lahkun ametist, sest sellise ülemusega pole liiga palju peale hakata.


                  ps. fair enough. viimati kaotati poolile premmis 2014aasta märtsis. seda võiks hoida küll. aga tramaivõi.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    MunA on parim.
                    Jep
                    +1

                    Kommentaar


                      Rojo, Smalling, Dalot, Shaw, Darmian, Lindelof.
                      Mourinho said: "All of them didn't train yesterday again. Today there will be a little introduction to see the answer and to see if we can increase a little bit tomorrow to have them available for Sunday. I hope some will be available but for sure some will not be."

                      Iga aasta sama värk.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        https://www.bbc.com/sport/football/46578893 Lmao

                        Kommentaar


                          Häid uudiseid ka vahelduseks: Smalling allkirjastas uue 3+1 lepingu. Saaks veel Jonesile, Valenciale ja Youngile ka pikad kontrahtid oleks kohe kindlam. Savi see de Gea ja Martial, raudvara loeb.

                          Kommentaar


                            Äss saab siis ju testimoniali . Saab näha tulevikus, kes tal lineupis on siis.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Smalling on mäekõrguselt Unitedi parim kaitsja ja viimane kes minema peaks. Twitteri ja RedCafe "toetajate" reaktsioon on häbiväärne.

                              Kommentaar


                                Viimastel aastatel on klubis selline bardakk olnud, et mingit vähegi objektiivset hinnangut mängijate taseme kohta on keeruline anda. Eriti nende kohta, kes viimase kahe treeneri ajal ostetud. Alles siis, kui asjalik treener lõpuks palgatakse või mängijad mujale klubisse lähevad, saab midagi põhjapanevat öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X