320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa ikka suht ladna vend, rainis007. Loed igalt poolt välja mingid rünnakud enda või su lemmikute pihta ning tood lõpuks emad mängu. Edu sulle selle maailma parimate pingerea kokku vorpimisel ja vaata, et kedagi ei unusta.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      81 > 77
      mm, sitaks tagapool 1. või 2. kohast. Mitte ei võrreldnud siin kahte konkreetset klubi. ManU palgafond on ikka terve liigaga võrreldes olud I või II. Mitu aastat pärast SAFi lahkumist esimesel või teisel kohal lõpetatud on ka?

      Ja see teine oli lihtsalt lampi kirjeldus, ei pidanud silmas et mingi kahe klubi võrdluses nii oleks . Et noh, Olerex ei maksa ka kõrgemat palka kui Circle K kui tahtlikult üle võlli keeratud näite mõni teine sõna kelleltki ööune röövis

      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Sa ikka suht ladna vend, rainis007. Loed igalt poolt välja mingid rünnakud enda või su lemmikute pihta ning tood lõpuks emad mängu. Edu sulle selle maailma parimate pingerea kokku vorpimisel ja vaata, et kedagi ei unusta.
      Sorry, aga mida viiulit?
      Ise tuled täiesti konkreetselt välja absoluutselt teemasse mitte puutuva jutuga "...sest spursi teemas läheb igavaks monolooge pidades.." ; "...pahane, et spurs ei maksa oma töötajatele vastavalt, kui nad..." ja siis pärast räägid, et keegi teine loeb mingeid asju välja? Prooviks ikka ise järge pidada mis teemal jauranud oled ehk ?

      Kommentaar


        vabandan, pasamerest lillekese lõhna äratundmine on vahel keeruline. esimesed paar korda lugedes jäi mulje, et läks tavaliseks "me oleme mitu korda peaaegu midagi võitnud" mõõtmiseks.

        kogu see palgateema on muidugi üleüldse täielik lamp, niikuinii on nad kõik räigelt ülemakstud tolgused mingi palli tagaajamise eest. seda naljakam, kui kellelgi kikki ajab, et keegi kuskil maksab oma töötajale oma teenitud rahast justkui "liiga palju" palka. umbes nagu selle arvamuse avaldamisegagi - igas teemas on oma poistel oma prillid peas niikuinii, igapäevase "wut lol u serious" doosiga seda ei ravi ilmselt.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          mm, sitaks tagapool 1. või 2. kohast. Mitte ei võrreldnud siin kahte konkreetset klubi. ManU palgafond on ikka terve liigaga võrreldes olud I või II. Mitu aastat pärast SAFi lahkumist esimesel või teisel kohal lõpetatud on ka?

          Ja see teine oli lihtsalt lampi kirjeldus, ei pidanud silmas et mingi kahe klubi võrdluses nii oleks . Et noh, Olerex ei maksa ka kõrgemat palka kui Circle K kui tahtlikult üle võlli keeratud näite mõni teine sõna kellweltki ööune röövis



          Sorry, aga mida viiulit?
          Ise tuled täiesti konkreetselt välja absoluutselt teemasse mitte puutuva jutuga "...sest spursi teemas läheb igavaks monolooge pidades.." ; "...pahane, et spurs ei maksa oma töötajatele vastavalt, kui nad..." ja siis pärast räägid, et keegi teine loeb mingeid asju välja? Prooviks ikka ise järge pidada mis teemal jauranud oled ehk ?
          Tra, viimane kord, kui vastan: ma küsisin küsimuse, et mis ajendab sind tulemast siia jauru ajama unitedi mängijate palkadest ja pakkusin puusalt paar varianti. Sa vastasid, et sulle meeldib finants teema üleüldse jalgpallis, kuidas kõik ülejäänud vasakkaitsjad on paremad kui Shaw ning kui keegi unitedi lits (mitte halvustavalt) kiidab oma ptsi, siis sa ei saa kõrvalt vaadata ning reageerid sellele, aga midagi läks ikkagi nii hinge (k.a. minu pakutud küsimused/variadid, et miks on vaja tulla seletama), et ala exceli tabelid ja ema naljad oli vaja ära teha. Ma ütlesin selle peale, et korras poiss oled ja jätka oma Messi > Ronaldo või vastupidi pingerea ehitamisega. Tsaupakaa

          Ma nüüd kiidaks Shaw'd viimaste esituste eest kui tohib. Ja Martiali. Ja Moud, et ta pressikatel nõnda ilusti suutis käituda.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Ma saan aru, et Jose on vana killuvana ja nii edasi aga kas ta kunagi naeratab ka või? Press Conf on nii masendav nägu peas, et kohe on tunne, et liitrine viin ja nöör oleks hea combo.

            Kommentaar


              Mis seal pressikatel ikka edvistada, tema jaoks maha visatud aeg ju.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma saan aru, et Jose on vana killuvana ja nii edasi aga kas ta kunagi naeratab ka või? Press Conf on nii masendav nägu peas, et kohe on tunne, et liitrine viin ja nöör oleks hea combo.
                Sorry aga need küsimused olid ikka täiskohaga retakad..

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Sorry aga need küsimused olid ikka täiskohaga retakad..
                  Olidki, sellest pole see küsimus. Moule ei tohiks see üllatuseks tulla aniway. Kehekeele eksperdid väidaks pigem, et käärib ja sitaks käärib. Riietusruumi jutud jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Tra, viimane kord, kui vastan: ma küsisin küsimuse, et mis ajendab sind tulemast siia jauru ajama unitedi mängijate palkadest ja pakkusin puusalt paar varianti. Sa vastasid, et sulle meeldib finants teema üleüldse jalgpallis, kuidas kõik ülejäänud vasakkaitsjad on paremad kui Shaw ning kui keegi unitedi lits (mitte halvustavalt) kiidab oma ptsi, siis sa ei saa kõrvalt vaadata ning reageerid sellele, aga midagi läks ikkagi nii hinge (k.a. minu pakutud küsimused/variadid, et miks on vaja tulla seletama), et ala exceli tabelid ja ema naljad oli vaja ära teha. Ma ütlesin selle peale, et korras poiss oled ja jätka oma Messi > Ronaldo või vastupidi pingerea ehitamisega. Tsaupakaa

                    Ma nüüd kiidaks Shaw'd viimaste esituste eest kui tohib. Ja Martiali. Ja Moud, et ta pressikatel nõnda ilusti suutis käituda.
                    On see tema puhul midagi uut muidu?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ma saan aru, et Jose on vana killuvana ja nii edasi aga kas ta kunagi naeratab ka või? Press Conf on nii masendav nägu peas, et kohe on tunne, et liitrine viin ja nöör oleks hea combo.
                      krt ma vaatasin alguses et mees on Real Madridi särgi selga unustanud
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma saan aru, et Jose on vana killuvana ja nii edasi aga kas ta kunagi naeratab ka või? Press Conf on nii masendav nägu peas, et kohe on tunne, et liitrine viin ja nöör oleks hea combo.
                        Need pressikad on tõenäoliselt kõige ebameeldivam asi tema töö juures. Arusaadav kah..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Need pressikad on tõenäoliselt kõige ebameeldivam asi tema töö juures. Arusaadav kah..
                          Huvitav kas reaalses elus siis ei tule kõne alla see, " let assistant handle press conferences" nagu FMis.

                          Kommentaar


                            Lukaku on suht kaigas hetkel ikka, Matic on ilmselgelt liiga aeglane. Karjuv vajadus Fredi järele keskväljakul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                              Esiteks, ei öeldud, et paremat ei saa, vaid et paremat talenti ei saa. Hui keegi teab, kas see nii ka on, sest talenti on maailmas igal pool, iseasi, kas neist alati ka mängumees tuleb. Shaw on mängumees ja talendikas ning kui sellega nüüd mingi teise klubi toetaja ei taha nõustuda, siis noh - haters gonna hate.
                              Oot. Ma korra tulen selle lause juurde tagasi. Et Shaw'le tuleb maksta maailma kõrgeimat palka vasakkaitsjate positsioonil, sest temast suuremat talenti pole olemas? Olgugi, et temast saavad vähem palka selgelt kvaliteetsemad mängijad? Ok. Et kui kusagi Brasiilias mingisugune 16-aastane imelaps hakkab pead tõstma, siis tõmbate ta talle €300k patakaga näkku?

                              Kas te muidu oletegi terve see 5 aastat nii sitad olnud nagu täna või on see mingi new level low? Nagu Chievo vs Juventus või Napoli vs Udinese mängu vaataks.

                              E: Laduge see Shaw klots parem De Gea palgale juurde. See mees teeb küll nelja mehe eest tööd teil seal platsil. Väga hea väravavaht.

                              E2: Teine poolaeg olite muidugi tublid, kuid Juventus lükkas ka oma fookuse selgelt rünnakult kaitsele.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Shaw ei saanud 4 aastat tagasi maailma kõrgeimat palka vasakkaitsjate positsioonil ja ei saa ka nüüd. Äkki lõpetaks selle pasa ära juba?
                                Lindelof oli üllatavalt hea täna, vähemalt teine poolaeg. Esimene poolaeg ei saanud aru, kes see sitta korraldas, kas tema või Matic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X