Lehekülg 1954, kokku 1961 EsimeneEsimene ... 9541454185419041944195019511952195319541955195619571958 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 39 061 kuni 39 080, kokku 39216
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Summa on muidugi suur, kuid võttes arvesse, et tal on siiski mingid oskused (lisaks tundub, et ta on veel arenemisjärgus) ning kogemata on tegemist inglasega, siis sellesse aparaati võib münte kallata küll.

e: ehk nuh, Longstaffi (nope, tegemist pole Rocco Siffrediga) eest 50-nd millionit kilo, oleks päris hea kino.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Summa on muidugi suur, kuid võttes arvesse, et tal on siiski mingid oskused (lisaks tundub, et ta on veel arenemisjärgus) ning kogemata on tegemist inglasega, siis sellesse aparaati võib münte kallata küll.

e: ehk nuh, Longstaffi (nope, tegemist pole Rocco Siffrediga) eest 50-nd millionit kilo, oleks päris hea kino.
    See läheks jh sinna hobusesaba kategooriasse :/
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Liverpooli poisid võiksid mõista, et kui seda 80 milkut Maguire'i eest välja ei käida, siis kandivad trajuudidglazerid päeva lõpuks selle raha niisama endale taskusse (ja mitte võla tagasimaksmise eesmärgil, oh ei). Kumb sitem variant on?
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Või läheb Maguire'i pahade juurde mängima. Ai teem, ma olen ka Liverpooli poiss ju.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Maguire'i kuulujutud koguvad korralikult tuure.

80 (60+20) milli on ilmselgelt debiilne, aga isiklikult on mul on vaikselt pohui juba nendest summadest. Mulle tundub, et päris paljud fännid tunnevad end sama moodi.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Maguirw. 80m. Ok. Irw. Kes on longstaff 50m. Gigalol. Megairw. Hydrowtf.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tofoa, see pole Sinu, minu ega mancu fännide raha. See on ametliku traktoripartneri, ametliku hambapastatootja ja ametliku seinavaibapuhastaja raha. Kõik teavad, et ManUtd on hädas ja siis küsitakse, mis esimesena pähe kargab ja pärast veel kahetsevad, et kurat, miks ma nii vähe küsisin? Ainult et sellist rahaga ahju kütmist olen ma justkui näinud ja see ei andnud sooja.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma täpselt ei saagi aru, et palju see "olen sündinud briti saartel" mängija hinnale tänapäeval juurde paneb? Hind muutub kahekordseks? Või on see koefitsient natuke väiksem?

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma täpselt ei saagi aru, et palju see "olen sündinud briti saartel" mängija hinnale tänapäeval juurde paneb? Hind muutub kahekordseks? Või on see koefitsient natuke väiksem?
    Mida lähemale BoJo ja no-deal tulevad, seda suuremaks ilmselt paisub?
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Oleneb, eks mõned kuni mõned kümned miljonid ikka lisab. Lisaks kui klubi tegelased/peatreener on välja tulnud sloganiga, et tahaks noori kodumaised talente värvata - siis kindlasti keevitatakse hinnale sealt ka juba oma protsent.

Samas 60 milkut tänapäeval pole Maguire eest nii kohutavalt palju, seega jääme official announcementi ootama.

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Oleneb, eks mõned kuni mõned kümned miljonid ikka lisab. Lisaks kui klubi tegelased/peatreener on välja tulnud sloganiga, et tahaks noori kodumaised talente värvata - siis kindlasti keevitatakse hinnale sealt ka juba oma protsent.

Samas 60 milkut tänapäeval pole Maguire eest nii kohutavalt palju, seega jääme official announcementi ootama.
    Maguire on juba 26, et tema noore talendi kategooriasse pidamine oleks ikka väga vaba tõlgendus.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Maguire on juba 26, et tema noore talendi kategooriasse pidamine oleks ikka väga vaba tõlgendus.
    Muidugi, aga noorem kui oleks Koulibaly või Alderweireld olnud. De Ligt oleks unelm, aga noh. Eks see 26* ole veidi tärniga, eriti kuna kaitsjaga tegemist.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Maguire'i hinna üle vingumine jääb mulle arusaamatuks. Tegemist on koondise põhikaitsjaga, kelle hankimine Inglismaal ka mainekujunduslikult klubi jaoks hea märk. Pealegi: kui meest on vaja ja ta ise tahab tulla, siis üldine poliitika on tänapäeval maksta niipalju kui küsitakse. Rikkuritele see niikuinii probleemi ei valmista - kui ei toimi ja suur osa rahast tuleb korstnasse kirjutada, siis nii on. Väiksemad klubid võivad nii käitudes alt minna, aga keda need huvitavad.
    no overall control

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Muidugi, aga noorem kui oleks Koulibaly või Alderweireld olnud. De Ligt oleks unelm, aga noh. Eks see 26* ole veidi tärniga, eriti kuna kaitsjaga tegemist.
    Koulibaly on ka kõvema klassiga + vaid 2a vanem, kellel võiks vabalt 3-4 aastat tipptasemel ees olla. Aga noh, Spursi fännina ei kurvasta. 🙂

Professionaal
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Minu poolest võiks United Maguire' eest ka 100m ka välja käia. Selge on see, et keskkaitsesse on kvaliteeti vaja ning seda teavad ka kõik teised, plus hinnastamine on üldse lolliks läinud. Ehk sundolukord + teiste teadmine sellest + üldine hinnastamine (eriti inglaste puhul) = ilmselge üle maksmine. Kahtlustan, et tegelikkuses tuleb seda teha (ideaalvariandis) järgmised 1-2 hooaega, enne kui tekib päriselt ka lootus, et mängijate värbamine lihtsam saab olema. Ja see on ideaalvariandis.

Aga isiklikult on südant soojendav näha, et isegi Liverpooli ja Tottenhami toetajad tahavad, et ManU saaks asjaliku keskkaitsja. Samas see ka ootuspärane, hoolimata mistahes vastasseisust ilmselt ühel hetkel pidi ka teil hakkama meist kahju, kui mõtlete, et hooajast hooaega elame me teadmisega et rohkem kui korra peame nägema keskkaitse paari Smalling-Jones või veel parem, Rojo-Jones.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
    isegi Liverpooli ja Tottenhami toetajad tahavad, et ManU saaks asjaliku keskkaitsja
    Ei.

Tsitaat Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
    ilmselt ühel hetkel pidi ka teil hakkama meist kahju
    Ei.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma ei ole öelnud, et Maguire'i liitumine mulle headmeelt teeb, juttu oli lihtsalt reaalsest turuolukorrast: rikkurid maksavad nii palju kui vaesemad nõuavad.
    no overall control

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Harry Maguire: premmis kanda kinnitanud, inglane, kindel koondise alg11, aastaid kõvasti veel ees, mankul vesi ahjus, leicester ei ole sunnitud müüma - kõik see kokku annab ju korraliku summa.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

See hooaeg juba korda läinud.

20 LEGEND

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid