320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Nagu peale iga mängu küsin:

    Saab see tola nüüd lõpuks kinga või ei?
    Ilmselt mitte. Väga tugeva (nimega) asenduse olemasolu oleks ette vaja kindlasti. Läheb ta niikuinii, siit enam tagasiteed ei ole ma arvan, kahtlen lihtsalt et veel praegu. Chelsea ja Juve ja asjade vastu oleks honeymoon periodi peal hea minna muidugi, kasvõi mingi ajutise lahendusega.

    PS. Huvitav, mis Moust edasi saaks?

    Kommentaar


      Tsau linnukas!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Tsau linnukas!
        Oota, millest ma ilma olen jäänud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Oota, millest ma ilma olen jäänud?
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          4 manu võitu = puhkad foorumist 4 nädalat
          4st mängust 10 punkti = viik
          Alla 10 punkti = puhkan foorumist 8 nädalat

          vs watford/wolves/westham/newcastle

          diil?
          + 4 nädalat Katkuga.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            See oli kõik VARi (puudumise) ja Martiali süü.

            7st mängust 10 punkti väravatevahega -2

            Fuck off!

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              + 4 nädalat Katkuga.
              Ehk ootame linnuka järgmist posti juba 29.12.2018.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                stiilis, et "manu kaotas. foorum võitis."

                kui mou säkki ei saa, siis ed, istu enda see maailma-suurim-klubi jutt põigiti sisse, sest ma majandad asja nagu pärnu vaprust. idioot.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  siin võib olla see ,et mou säkkimine on 26 milkut liiga kallis tegevus edi jaoks. mind see muidugi ei koti nii et saadku nihhi, pangu kasvõi carrick mckenna pukki hooaja lõpuni , enam sitemaks küll minna ei saa.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    See oli küll nüüd pull. Eks paista, on Linnupoja aus vend või hakkab teise kontoga majandama.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Mou'le kuluks jalgpallist pikem puhkus ära üldse but jejee, keep him, keep him
                        Mängijad on ka kaikad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          kui MU finantsidest in total aru ei saa, siis no nah mingit ühte kuluallikat tervikust välja tuua üldse?

                          Kommentaar


                            Seitsmest mängust 10 sanga on Moyese rekordi kordamine. Eriti kurvaks teeb asja veel see, kellega mängitud on.

                            Tundub, et ta peaks jalgpallist puhkama tõesti, McTomi keskkaitses ja 0-2 tagaajaja rollis Pogba ja Martial välja ja ääretult teravad Mata ja Fred sisse tekitab küsimusi küll. Tundub selline tüüpiline Mou muster kui riietusruum haiseb. Ja need intekad peale mängu on ka korralik meelelahutus.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Eilse mängupildi põhjal on selge, et mängijad pole enam Mou selja taga. Sellises olukorras pole mingit mõtet treenerit kauem paigal hoida. Woodwardil pole enam eriti valikut selles osas, Mou vallandamata jätmine praeguses seisus näitaks teda ennast nõrga ja otsustusvõimetu juhina.

                              Isegi kui praegused abitreenerid ei ole mingid teab mis taktikageeniused, siis Mou minema saatmine vähemasti puhastaks atmosfääri riietusruumis ja annaks nii mõnelegi mängijale uuesti motivatsiooni tõsiselt pingutama ning võimaluse mängu jälle nautima hakkamiseks. Nii säilib vähemasti võimalus Meistrite Liiga koha eest võidelda. Moud pikemalt edasi hoides on relekavõitlus hoopis tõenäolisem stsenaarium.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas diver Vaata postitust
                                Eilse mängupildi põhjal on selge, et mängijad pole enam Mou selja taga. Sellises olukorras pole mingit mõtet treenerit kauem paigal hoida. Woodwardil pole enam eriti valikut selles osas, Mou vallandamata jätmine praeguses seisus näitaks teda ennast nõrga ja otsustusvõimetu juhina.

                                Isegi kui praegused abitreenerid ei ole mingid teab mis taktikageeniused, siis Mou minema saatmine vähemasti puhastaks atmosfääri riietusruumis ja annaks nii mõnelegi mängijale uuesti motivatsiooni tõsiselt pingutama ning võimaluse mängu jälle nautima hakkamiseks. Nii säilib vähemasti võimalus Meistrite Liiga koha eest võidelda. Moud pikemalt edasi hoides on relekavõitlus hoopis tõenäolisem stsenaarium.
                                Nõus. Ma ei ole üdini "Zidane in" aga ma kujutan ette, et tema tulek oleks mängijatele väga suur motivatsioonipauk. Hetkel tundub enamus mängijatel nii usk endasse kui üldine tahe platsil midagi korda saata võrdväärne nulliga. Ehk see tõstaks meie paremate mängijate eneseusku ja moraali. Ja et ei oodataks hooaja lõppu, et hakata uuel hooajal nullist ehitama euroopa liigaga. Olen kindel, et õigete otsuste puhul on veel esinelik reaalne.

                                Aga hetkel ma ei usaldaks Ed'i ja klubijuhtkonda oma koeraga ka jalutama.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X