320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mäletan, et kui ma eelmine hooaeg, vist peale Sevilla mänge, siin kirjutasin, et Mourinho võiks nahhui tõmmata, siis ma sain korraliku pahameele osaks, siis olid enamus veel Mourinho pooldajad. Või siis kuna tal pikk leping, siis tema vallandamine pole mõistlik. Samuti tuli ju liigas lõpuks väga võimsa punktisummaga teine koht. Seega ma hakkasin ka ise mõtlema, et äkki minu soov, näha mängijaid nautimas, ei ole üldsegi tähtis.

    Ma ei suuda enam mänge eriti vaadata, piinlik on. Siin on igasuguseid variante läbi käinud, aga mis oleks õige tee edaspidiseks, sest Iga muutus on suur risk. Mis saab olla halvem kui sellinne piinlemine ja sunnitöö?

    Kommentaar


      Ma isegi ei mäleta enam, et millal ma viimati mängu vaadates roppust kõva häälega pildusin või viimase minuti päästvat väravat ootasin. Nii julm pohhui on peal, kui pahalased Unitedi võrku järjekordse palli löövad, sest see tundub juba nii tavaline. Inimene vist harjub tõesti kõigega.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Mis Zidane'st siin juttu on. Oli ju kokku lepitud, et kui te peaks hakkama üldse vahetama (please don't though) siis on sissetulijaks Southgate.

        Kommentaar


          Wenger on ka saadaval.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Isegi Mata ei teinud uut korralikku blogi sissekannet, kuigi Valenciaga mäng ees mis peaks talle emotsionaalselt eriline olema.. Things are grim.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Isegi Mata ei teinud uut korralikku blogi sissekannet, kuigi Valenciaga mäng ees mis peaks talle emotsionaalselt eriline olema.. Things are grim.
              the darkest timeline

              Kommentaar


                Pogba on vist liiga palju Evraga koos hänginud
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Wenger on ka saadaval.
                  see oleks küll korralik kui AW võtaks zoze-lt asja üle ... tooks ramsey ja paneks Alexise hullama jälle.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Võib olla siis Mourinho viimane mäng, kuid ma tõesti loodan, et nii ei lähe ja ta suudab kogu selle jama ümber pöörata. Mõni siin juba enne West Hami mängu ei saanud aru, kuidas on võimalik Mourinhole kaasa tunda, aga ma tunnen ja tundsin ka van Gaalile, Moyesele ei tundnud. Kuidas on võimalik üldse Unitedi peatreener olla, kui omanikud kuskil kaugel kõikide muude äride kõrvalt hoolivad ainult numbrist, mis sisse tiksub, et see siis mujale kantida ja klubijuht ei tea jalgpallist essugi, vaid on lihtsalt turundusguru. Jaanuaris toob turundusguru treenerile uue seksika nime ning allkirjastakse ka lepingupikendus. Suvel aga öeldakse, sorry mees, me ei nõustu su soovidega ning sul ei ole meie seljatagust uuteks mängijateks. 2 keskkaitsjat juba said, aitab küll. Olgugi, et Smalling ja Jones oleks pidanud juba aastate eest ruumi tegema, aga neid hoitakse teiste sittade Youngi ja Valenciaga ühel pulgal. Oled küll enim dekoreeritud peatreener maailmas, aga me ei ole siin selle peal väljas, et võimalikult tugev tiim ehitada nagu City või Liverpool, kus samamoodi treenerid teevad vigu ja saadavad soetatud mängijad minema, vaid eesmärk on olla top4. Sponsorid tuleb soojas hoida. Kui vaja toome Zizou, kes ka pärast paari aastat aru saab, et samasugune nali nagu Realis, kus klubijuht, sealjuhul siis Perez otsustab, mis mängija tuua ja müüa, mitte peatreener. Lihtsalt Manchesteris on tal liider Ramose asemel Jones, Marcelo asemel Young ja Lukaku ei hakka iial keskmiselt 1+ väravat mängu kohta Ronaldo olema.
                      Ma ei ütle, et Mourinhol üldse süüd ei ole. Ta võiks vähem jonnida ja proovida materjaliga, millega ta eelmine hooaeg oma karjääri parima tulemuse saavutas edasi töötada, aga tundub, et sel suvel viskas tal klubipoolne suhtumine ikka nii üle, et tema ego juures ta juba ei unusta. Miks ma aga Mourinhot nii väga kaitsen? Õnneks kogu selle tsirkuse juures ei peeta teda ainuisikuliselt vastutavaks, kuid järjekordne näidispoomine on õhus ja vähemalt 75% näpunäitamist on tema suunal, kuigi isiklikult tunduks õiglasem 25%. Samas kui ta veel kolmapäeva hommikul ametis on, siis viimane hooaeg tundub nii või naa. Ja nii me edasi tõmblemegi, sest nagu ka Gary Neville ütles, siis klubi ladvikus puhub tuul ja eesmärgitus, mille iilid ulatuvad platsini välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Kui vaja toome Zizou, kes ka pärast paari aastat aru saab, et samasugune nali nagu Realis, kus klubijuht, sealjuhul siis Perez otsustab, mis mängija tuua ja müüa, mitte peatreener.
                        Kas see on mingi lambist võetud illustratsioon või lihtsalt "kunagi oli nii, järelikult on ka praegu" stiilis lahmimine?

                        Kommentaar


                          Kuulge, rahu. Zidane on ikka üsna kindlalt Juventuse pintsaklipslastega liitumas.

                          E: lol, ei viitsi n'shit
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            variant 1 on see, et moyes oli tõesti lammas, LVGl lihtsalt oli seniilsus õigel ajal diagnoosimata ja Moro on kaotanud oma touchi. variant 2 on see, et kui 3 treenerit järjest ebaõnnestuvad, peitub probleemi tuum kuskil mujal. olgu selleks näiteks DoFi puudumine, omanike mentaliteet (imelik on muidugi kuulata ranti raha väljakantimise kohta... olukorras kus investeeritud vast peale city kõige rohkem) ning Ed Woodwardi fookus traktoritele ja nuudlitele vs football side of things.

                            eks see tõde kuskil vahepeal peitub, aga nii palju küll, et kui kolm erineva strateegiaga (moyes longevity, LVG interim(?) ja moro short term results) võetud treenerit kõik ebaõnnestuvad, siis ehk on strateegia lihtsalt vale.

                            ja no kamoon, kui sa teed lepingu pikenduse treeneriga ning 6 kuud hiljem ei osta tema soovitud mängijaid, siis sa oled lihtsalt retard. võime siin morot süüdistada, et mängijaid on talle antud ja mis iganes, aga see suures plaanis küllaltki rumal tegevus, sest selliste vigade tegemisel klubi tasandil juhtub sama asi ka 4. treeneriga, siis 5. treeneriga jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mis Zidane'st siin juttu on. Oli ju kokku lepitud, et kui te peaks hakkama üldse vahetama (please don't though) siis on sissetulijaks Southgate.
                              Solskjaer ei olnud see mees?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                (imelik on muidugi kuulata ranti raha väljakantimise kohta... olukorras kus investeeritud vast peale city kõige rohkem) .
                                Pigem on need hapud viinamarjad. Esimese ligi 10 aasta jooksul kantisid omanikud ca 10 korda rohkem välja, kui üleminekutele kulutati. Nüüd need viimased aastat on pigem olnud meeleheitlik tule kustutamine vahepeal tegemata töö pärast. Ja needki üleminekud, kes neid üldse otsustanud on, peatreener või turundusosakond. Oleks siis, et omanikud oleks raha infrastruktuurile paigutanud. Old Traffordil pole üle kümne aasta suurt midagi tehtud. Okei, suvel värskendati riietusruume, aga see on piisk meres. Carringtoniga ma nii väga kursis pole, aga see on meeles, et nt. P. Neville ja Fletcher saatsid oma poisid City akadeemiasse, sest seal on riigi parimad tingimused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X