320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RVP laulis jõulupeol "Glory Glory Man Unitedit", Kagawa "Gangnam Style'i"

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      walcotti teemadel: neelab nüüd paar chill-pilli ja unustab selle nirginäoga tüdruku mõneks ajaks (31.jaanuarini?) ära. tema mängija-intelligents on pea olematu ning juba selle pärast oleks ma üksjagu üllatunud kui SAF sellise turba tiimi tooks.
      Kusjuures ma olin aastaid samal arvamusel, et temast ei saa kunagi korralikku mängumeest aga viimane ~aasta aega on mind hakanud ümber veenma tema osas. Ma ei tea palju sa teda mängimas oled näinud selle aja jooksul aga ta on kohe tõepoolest märgatavalt arenenud ning hakanud tegema päris häid otsuseid palliga. Lisaks võib veel mainida seda, et hollandlane sai temalt eelmine aasta korralikku service'it ning on kindlasti SAFile sõnakese poetanud poisi eest. Ja olen kindel, et tiitlipretendendi ridadesse suundudes kaob see tipuründajana mängimise mulli puhumine ka hetkega.

      Niiet kui tõepoolest teoks saab, et arendasime 8 aastat Unitedi jaoks noormängijat ning ta teie ridadesse tuleb siis usun küll, et juba mõne aja möödudes on see esialgne põlglik toon teie fännide suust juba kadunud.

      Samas teine jutt viib teda Chelseasse, eks ta lõbus saaga saab olema jaanuaris.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Niiet kui tõepoolest teoks saab, et arendasime 8 aastat Unitedi jaoks noormängijat ning ta teie ridadesse tuleb siis usun küll, et juba mõne aja möödudes on see esialgne põlglik toon teie fännide suust juba kadunud.
        Walcott on küll viimase aasta jooksul märgatava arengu teinud, aga ta on endiselt kaugel sellest, et olla top-notch mängija. Tema soetamine oleks ilmselge taandareng.

        Kommentaar


          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
          Walcott on küll viimase aasta jooksul märgatava arengu teinud, aga ta on endiselt kaugel sellest, et olla top-notch mängija. Tema soetamine oleks ilmselge taandareng.
          Cristiano ta pole, aga ma usun, et ta pakuks SAFile korraliku variandi paremale äärele. Valencia vist rohkem veekandja mees ja palju väravaid ei kõmmuta? Kui Walcott suudab hollandlast toita äärelt ja samas ka oma löömisjalanõusid Emiratesidele ei unusta siis pole ta taandareng miski.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            kui ütlete, et nirk on arenenud, siis hveer inaff, kui tuleks (ja nani läheks), siis ta võib selles rotatsioonitrumlis keerelda.
            kuna aga veski läheb päev-päevalt kõvemate tuuridega tööle, siis tänase (või noh, eilse) päeva lause: "I will not be bringing anybody in, in January, definitely not," Ferguson told the Mail on Sunday.

            nii et ma palun veelkord kohalikke fänne, kellel koolivaheaeg lähenemas ja käsi juba väriseb, sest jõulud ja uusaasta ja kaks vaba nädalat ja...huuh - katsume vähemalt jaanuari alguseni igast lewandovski ja walcotti ja pele ja jeesus kristuse manusse tuleku jutud hold'i peale panna. palju kisa, vähe villa.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Siin juba vaikselt neljapäeva ootuses natuke numbreid.

              404 - Misplaced passes in group stages, the fewest number of all sides
              30 - One of only three teams not to concede a goal in final half-hour of matches
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  FFS kuidas meil loosiga veab...

                  Kommentaar


                    Selle aasta kaitsega on Los Blancose vastu küll kelloks.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Mankudel jälle kerge loos!!!

                      Oh wait ...
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kahju muidugi et Real nii varajases faasis välja kukub Tegelt suht nutt tuleb peale vaikselt. :S

                        Kommentaar


                          Minu meelest väga positiivne loos Nüüd oleneb ainult sellest, kuidas ennast ise kätte võetakse. Ega eluaeg ju kaitse kotte sügada ei saa, ükskord peab mängima ka hakkama.
                          Ootan ilusat vastasseisu ja positiivset tulemust

                          Kommentaar


                            No kui Realiga mängida ,siis ma valiks just praegu.Samas veebruarini on veel natuke aega ja kindlasti saavad natuke hoogu juurde , aga kui võita tahame siis peab karistama niikuinii kõiki.Ei noh , põnev, põnev.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Mourinho vs. Ferguson
                              Ronaldo tagasi Old Traffordil.
                              Täitsa tore, paberil võiks öelda,et Manu teekond lõppeb selles voorus aga eks näis.

                              Kommentaar


                                Rafael vs Ronaldo saab olema huvitav duell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X