320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See vaidlus tundub eos mõttetu. Ehk kuna FA on võtnud nulltolerantsi rassismi vastu, siis isegi kui saadakse aru, et Cavani miskit halba ei mõelnud, siis karistuse peab ta ikka saama. Ehk suluseis on suluseis. Isegi, kui ainult millimeetriga. Poisid saavad seejärel aru, et twitteris peab ettevaatlik olema (mida ka praegu ju pidevalt peale loetakse) ja elu läheb edasi.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Sa saad sellest siis aru kui sa räägid inimesega, et mis tunded tal on kui teda koguaeg negroks/negritoks kutsutakse. Ja muidugi toon ja suhtumine jms on määrav. Aga pigem ütleks, et miks on üldse oluline kellegi nahavärvi rõhutamine? Inimesel on nimi.

        Ja see kui must mees kutsub oma sõpra niggaks on veidi arusaamatu minu jaoks. Minu arust ei peaks nii käituma, kui nad tahavad, et ka teised ei käituks nii.
        Olen rääkinud nii Tšiili, Venezuela kui ka USA Inimestega sellest pikalt pikalt. Muidu miks nahavärvi mängu tood kui see ei oma vähemalt Uruguays negrito puhul tähtsust? Sõber kellele ta seda ütles ei ole muidu mustanahaline just saying. Sa räägid millestki muust hetkel, niggatsemine omavahel veits irooniline ka minu arust, sellest olen USA tüüpidega tunde rääkinud lihtsalt, et aru saada, aga siiani ei saa.

        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See vaidlus tundub eos mõttetu. Ehk kuna FA on võtnud nulltolerantsi rassismi vastu, siis isegi kui saadakse aru, et Cavani miskit halba ei mõelnud, siis karistuse peab ta ikka saama. Ehk suluseis on suluseis. Isegi, kui ainult millimeetriga. Poisid saavad seejärel aru, et twitteris peab ettevaatlik olema (mida ka praegu ju pidevalt peale loetakse) ja elu läheb edasi.
        Täpselt, karistust ei järgne, sest teemaks pole rassism vaid mingi sõna millel pole rassismiga seotust, sest mingile rassile see ei viita. Kui FA julgeb karistuse määrata, siis see on päris hea pilt cannumani poolt.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Olen rääkinud nii Tšiili, Venezuela kui ka USA Inimestega sellest pikalt pikalt. Muidu miks nahavärvi mängu tood kui see ei oma vähemalt Uruguays negrito puhul tähtsust? Sõber kellele ta seda ütles ei ole muidu mustanahaline just saying. Sa räägid millestki muust hetkel, niggatsemine omavahel veits irooniline ka minu arust, sellest olen USA tüüpidega tunde rääkinud lihtsalt, et aru saada, aga siiani ei saa.



          Täpselt, karistust ei järgne, sest teemaks pole rassism vaid mingi sõna millel pole rassismiga seotust, sest mingile rassile see ei viita. Kui FA julgeb karistuse määrata, siis see on päris hea pilt cannumani poolt.
          Väänab, rahulikult väänab. Aga mitte pahatahtlikusest, vaid selleks, et hiljem ei oleks iga suvalise sarnase juhtumi juures, et miks üks võib, aga, näe, ma mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Väänab, rahulikult väänab. Aga mitte pahatahtlikusest, vaid selleks, et hiljem ei oleks iga suvalise sarnase juhtumi juures, et miks üks võib, aga, näe, ma mitte.
            ma julgeks raha vahele panna, et ei vääna. just sellepärast, et pärast hakkab ilge ving igasuguste tweetide üle ja hakatakse karistusi nõudma. suarezi keissi händeldamisega on näha mismoodi lahendatakse ja mille puhul karistusi määratakse. koefiks annaks julgelt 2:1le kui keegi tahab.

            veel negatiivsest poolest, siis pisivigastusi korjatakse järjest liigapalju mis ei ole üldse hea märk. aga täna PSG vastu kodus viik ja oleme grupist edasi, cavani võiks alustada.

            Kurb stats mis näitab ära, et olgu cavani sinu arust hea või halb on ta täpselt sellist tüüpi mängija keda on minimaalselt pingile vaja.

            Premi peaga löödud väravad meie eest seasonitel 18/19 19/20 ja 20/21 kokku

            2. Cavani
            2. Lukaku
            2. Maguire
            2. Martial
            1. Bruno
            ja mõned 1 peal olevad veel.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kui Fredi välja ei võeta, siis punasega ta täna lahkub.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kas Fred peab kellegi ära tapma, et ta ära saadetaks? Uskumatu pull.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Kas Fred peab kellegi ära tapma, et ta ära saadetaks? Uskumatu pull.
                  See vile on ikka päris uskumatu küll.

                  Kommentaar


                    Kohtunik tassib taas Manut roppumoodi nii premmis kui CL-is. Rõve kuidas pidevalt ühte meeskonda eelistatakse ilma sarkasmita.

                    Kommentaar


                      Psg vend pani pea vastu, oleks pidanud ka punase saama.

                      Aga tore on nautida neid vanade aegade kommentaare ole aegadel. Tänxud
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Psg vend pani pea vastu, oleks pidanud ka punase saama.

                        Aga tore on nautida neid vanade aegade kommentaare ole aegadel. Tänxud
                        No las see olukord olla, minu meelest peakski selliste asjade eest hakkama kollaseid jagama(lihtsalt praeguste reeglite järgi on see puhas punane...).

                        Aga Paredese kollane ja McTominay Neymari jalal tallumise karistamata jätmine, wtf.

                        Kommentaar


                          Polnud ju punast see väärt. Paredes läks ju ka pea ees ise provotseerima. Samas vile on jah natuke vaieldav, kui teisel poolaajal samamoodi kohtunik jätkab küll siis mõni PSG mees üle keeb. Diiva näiteks kohe kindlasti, kui see Mctominay teda veel torgib
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Hea mängu tunnused. Jalgpall ruulib.

                            Psg teab et kui viiki jääb, siis utd on grupi võitja ja viimases mängus on neil suht pekkinenis, sest rb mängib manuga kes juba grupi võitnud ja graafikust tingituna mängiks b koosseisuga - psgl ELi tee ilmselt oleks ees.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Sõõm värsket õhku, et sellise debiilsuse eest Fredile punast ei antud. Jah, ega ta ilus ei ole aga mingiks ettekavatsetud mõrvaks ka ei tasu seda lugeda. McT'le stompimise eest kaart oleks ka nali ja Paredese kaart arvestades teisi olukordi veits mõru. Üldiselt on United ikka suht kehva, 1:1 on jopang. Ole võiks lasta Pogbal ka äkki platsil vähe mütata, kui teistel anyway ka seda purtsu ei ole?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kohtunik tassib taas Manut roppumoodi nii premmis kui CL-is. Rõve kuidas pidevalt ühte meeskonda eelistatakse ilma sarkasmita.
                                Eks ikka tundub, kui pimeviha on, et kedagi teist hoitakse.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X