320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like SomeIrishFiend.


    tutututu
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Aasta 2021. Manchester United võidab Newcastlet teise poolajaga oma kodus ning Olest tehakse gife nagu ta oleks maailma parim ja kirjutanud jalgpallis uue muinasjutu. No cmon....

      Kommentaar


        kõšš oma kuuti tagasi, pleb.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          kõšš oma kuuti tagasi, pleb.
          Sa ei räägi niimoodi Champidega!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Aasta 2021. Manchester United võidab Newcastlet teise poolajaga oma kodus ning Olest tehakse gife nagu ta oleks maailma parim ja kirjutanud jalgpallis uue muinasjutu. No cmon....

            No äkki ongi praegu viimane aeg onada? Tuleb ära kasutada ju, pärast hilja.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              No äkki ongi praegu viimane aeg onada? Tuleb ära kasutada ju, pärast hilja.
              Aga salvesta ära kuskile omale, kui kardad et pärast Ole gifide peale onada ei saa enam, liigub ikka imelike mehi siin teemas. Kas pihi.net ei toimi enam??

              btw. see gif liigub juba mõnda aega ringi.

              Ronaldolt korralik sissejuhatus täna igatahes, ei kurda.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Sai ka seda Ronaldo "esimest" mängu vaadatud ja siin teemaski kajastatud seda Ronaldo pressingusse jooksmise teemat. Täna seda ka väljakul eredalt näha oli.

                Minu jaoks huvitav oli just manu kaitsemäng, kui ollakse palli all kogu satsiga või kui vastased alustavad build-upiga. Kusjuures kohe oli näha, et kaitses on printsiibid üle vaadatud ja kaitsemängu vormitud passivsemaks. Kui varasemalt lennati pressi jugelt ja suht kõrgelt, siis täna seda väga näha polnud, kui Bruno isetegevus välja arvata.

                Kusjuures minu jaoks polnudki väga suur üllatus Lingardi kaasamine täna ja ma täitsa seisukohal, et ta hakkab päris kenasti minuteid saama suurtes mängudes. Oleme ausad, et sellise ründeliiniga sul väga kaitsetööd pole, et sa pead seda kusagilt mõjalt saama. Huvitav saab olema ka see, et kas Ole hakkab kasutama 352 näiteks et mahutada ronado ja cavani korraga väljakule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Aasta 2021. Manchester United võidab Newcastlet teise poolajaga oma kodus ning Olest tehakse gife nagu ta oleks maailma parim ja kirjutanud jalgpallis uue muinasjutu. No cmon....
                  drogba oleks järgmine mäng algkooseisus ja lööks 2 väravat newcastli vastu, ei oleks happy?a muidu suht eestlaslik. muidu ma oleks ka vb veits tujutu kui meie jaoks heidik lukaku kes ei ole piisavalt hea tuuakse klubisse ulme summa eest põhi ründajaks.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ja kui see heidik veel su enese puuri täis juhtub taguma. Oh seda õnne veel siis.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      drogba oleks järgmine mäng algkooseisus ja lööks 2 väravat newcastli vastu, ei oleks happy?a muidu suht eestlaslik. muidu ma oleks ka vb veits tujutu kui meie jaoks heidik lukaku kes ei ole piisavalt hea tuuakse klubisse ulme summa eest põhi ründajaks.
                      Me tõime ründaja, kes eelmisel hooajal tassis oma klubi Itaalia meistriks. Teie tõite ründaja, kes sai vaevu neljanda koha. Võid prillid eest võtta päike ei paista enam ja näita foorumile oma ausaid silmi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Me tõime ründaja, kes eelmisel hooajal tassis oma klubi Itaalia meistriks. Teie tõite ründaja, kes sai vaevu neljanda koha. Võid prillid eest võtta päike ei paista enam ja näita foorumile oma ausaid silmi.
                        Ma pole elus veel kuulnud, et me hindame mängijaid läbi nende koduklubide soorituse.
                        Ole hea, võta need sinised prillid eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Me tõime ründaja, kes eelmisel hooajal tassis oma klubi Itaalia meistriks. Teie tõite ründaja, kes sai vaevu neljanda koha. Võid prillid eest võtta päike ei paista enam ja näita foorumile oma ausaid silmi.
                          sry ma ei kuule sind, te tabelis nii all pool meist.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            sry ma ei kuule sind, te tabelis nii all pool meist.
                            Mis tabelis? Biggest downswing last decade v?

                            Kommentaar


                              Ausalt, te olete mõlemad väga piinlikud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Ausalt, te olete mõlemad väga piinlikud.
                                Manu fännist Sasha Grey fapfan pole õige inimene piinlikusest rääkima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X