Lehekülg 1043, kokku 2058 EsimeneEsimene ... 43543943993103310391040104110421043104410451046104710531093114315432043 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 841 kuni 20 860, kokku 41142
    Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Ja sa kui siniste fänn oled lõpuni kindel, et Terry ei väärinud seda kaarti sellise käitumise eest ?
    Sest seda M6ngel ju oma postitusega mõtleski.

Professionaal Kasutaja M6ngel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Ei saa enam ise ka aru,et isegi ridade vahelt sellist asja mõista võisin anda. (ära karda, Terry ja kõik muud tegelintskid seal pildil väärisid oma punaseid)

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ei saa neist spekulatsioonidest aru. Rooney on ju alati olnud ebastabiilne mängija, superperioodidega on vaheldunud kehvemad ajad. Kevade saabudes ja suvel temast tihti mängumeest polegi. Küllap tal piisavalt mõistust sest isegi aru saada.
    ma ei annaks iialgi juhtkonnale andeks kui rooney rahaks tehakse. ma ei tea ühtki ründeliinis nii palju tööd rügavat mängijat in the world kui tema. äkki teeksite mulle mingi nimekirja?

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ei saa neist spekulatsioonidest aru. Rooney on ju alati olnud ebastabiilne mängija, superperioodidega on vaheldunud kehvemad ajad. Kevade saabudes ja suvel temast tihti mängumeest polegi. Küllap tal piisavalt mõistust sest isegi aru saada.
    Jah , vahepeal on kerge vormi langus,aga üldiselt on isegi vormist väljas Rooney võrreldes enamustega suhteliselt heas hoos.Kasvõi näiteks kui võtta enne viimast mängu Realiga oli ta viimase 10 hooaja resultatiivseim vend meistrite liigas, kui võtta arvesse ainult võõrsil löödud väravaid. Samuti on viimastel hooaegadel numbrit täitsa okeid,eelmisel hooajal 37 väravat 6 resultatiivset söötu ,enne seda 17+16 ,enne seda 40+7 , need siis post-Ronaldo hooajad. See nö äravajumine on ka meedia poolt üles keeratud mingil määral , samas vend on endale ise päris kõrged standardid seadnud. Spekulatsioonid on muidugi omaette ooper.Leping hakkab tasapisi lõpule jõudma, vanus on vastav, et teenida see nii öelda õige, kõige tulusam leping. Väidetavalt planeerib Ferguson pikalt ette, s.t on ka mingi võimalus,et Rooney teadis eelnevalt ,et on täna alustuseks pingil, seega võiks kirjutada paar artiklit teemal miks Wayne naisele ei räägi ? Kas abielu on läbi? jms värki. Ja no 20 milli , nigga pliis.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    ma ei annaks iialgi juhtkonnale andeks kui rooney rahaks tehakse. ma ei tea ühtki ründeliinis nii palju tööd rügavat mängijat in the world kui tema. äkki teeksite mulle mingi nimekirja?
    Destro. El Shaarawy

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tevez
    Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Berba nimetamine ma loodan, et oli troll...
    Rooney lõi viimane mäng enne Reali imeilusa värava ja andis kaks väravasöötu... Praegune vorm on minu arvates küll väga rahuldav... Täieliku legendiga on ikkagist tegu ja ma ei mõista isegi seda spekulatsiooni pärast kõike seda aega...

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Berba nimetamine ma loodan, et oli troll...
    Rooney lõi viimane mäng enne Reali imeilusa värava ja andis kaks väravasöötu... Praegune vorm on minu arvates küll väga rahuldav... Täieliku legendiga on ikkagist tegu ja ma ei mõista isegi seda spekulatsiooni pärast kõike seda aega...

Ärge kartke, ega ta sita klubita ei jää, PSG võtab ta ilmselt ära ja siis hakkab teavas mürtsuma. Ibra+Rooney, arghhh.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    mõnda Welbecki mängu äkki oled lähiajal vaadanud...

ja ruuni jutt on täielik pask. seda trummi taovad briti lehed alati, kui ta pingile jääb.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Amatöör Kasutaja Blackout avatar
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Jep, see Rooney teema on praegu täiesti pastakast välja imetud ajakirjanike poolt. Pole kumbki osapool sõnagi öeldnud. Spekulatsioonid.

Samas kui kõvasti fantaseerida, siis Rooney müük ei tundu ulme. Rooney kohta ründaja all saab mängida nii Kagawa, Wellbeck, kui ka van Persie. Seega kui mingi segane PSG on nõus kõvasti raha maksma (mingi 60 miljonit naela näiteks), siis miks mitte nõustuda. Võimalik oleks Borussiast tuua nt Lew asenduseks ning raha jääks veel kõvasti ülegi, et veel üks tasemel mees tuua. Vaatamata sellele, et Rooney on üks maailma parimaid mängijaid, siis temaga on kõvasti probleeme. Vorm on kõikuv ning tervet hooaega pole Rooney kunagi meeskonda vedanud. Lisaks mõni tüütu vigastus iga hooaeg. Pealegi Rooney varasemad ähvardused lahkuda ei teinud kindlasti head meelt SAFile ning teistele asjapulkadele. Taolist jura ajavad mängumehed on SAF varasemalt alati minema kupatanud. Seega põhjuseid miks Rooney võiks maha müüa on ja mitte üks.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

omalt poolt, et minu meelest jällegi üks mees ei peagi meeskonda terve hooaja jooksul vedama. ründaja, kes on viimaste hooaegade jooksul ladunud 34, 16 ja 34 väravat ning läheb ka tänavu umbes 20 suunas, teeb oma asja siiski päris hästi.

muidugi on tal oma vead ja ebastabiilsus, aga ta on meeskonnale siiski kuradi kasulik mängija ja mingite 20 miljoni juttude kirjutajad võiksid sügavale nurka häbenema minna.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Rimo Hunt.

Eesti koondislane Kasutaja NOT avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

"He understood the reasons for not playing him and that was completely tactical. And I think I was right. We don't always get it right but I think we did get it right. Danny Welbeck is the best player we have in terms of operating in a double role. We had to choke Xabi Alonso's ability to control the game, which Danny did, and that took away Alonso's control of the game and his ability to go further forward and be an attacking player. We don't always get it right but we definitely did on Tuesday.
    The manager was also clear that there is no truth in the reports linking Rooney with a big-money exit during the close season.

"Wayne will be here next year," he promised. "You have my word on that. I have no issues at all with the player and he'll be involved on Sunday."
    .....
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Nagu arvata/loota võis siis Rooney ja Hernandez alustavad.Hernel viimase 6 mänguga 5 väravat Chelsea vastu.RVP pingil.

De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Carrick, Cleverley, Nani, Kagawa, Rooney, Hernandez

pink : Amos,Vidic,Valencia,Anderson,Young,Welbeck,RVP
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Professionaal Kasutaja Keemik. avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Positiivne on see, et nii Kagawa kui ka Nani mõlemad platsil. Koosseis nagu lubab ilusat jalgpalli.

Eesti koondislane Kasutaja Scarhead avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Täitsa pael. Vähe sellest, et Rooney suvel lahkub, Persie ka veel.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

Professionaal Kasutaja Keemik. avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Dat carrick pass.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

oot, mis toimub manu.. 2-2 :S praegu

Algupärane

Tahaks gifi sellest Valencia löögist kastis, mis oleks küljeaudis lõpetanud. Schrecklich.
    Tsitaat Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

Hmm, that didn't really work.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud