320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Või siiski mitte
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Herr Adu on üleshaibitud piis ohv shit, kellel teda ikka vaja. Pealegi 17 ta nüüd kohe kindlasti ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
        või siiski

        Kommentaar


          Algselt postitas Yorro Vaata postitust
          Herr Adu on üleshaibitud piis ohv shit, kellel teda ikka vaja. Pealegi 17 ta nüüd kohe kindlasti ei ole.
          miks ta siis 17 pole? ja miks teda vaja pole siis?

          Kommentaar


            Ma ei tea miks ta 17 pole ja miks teda vaja peaks olema? MLS on PL'ga võrreldes ikka väga nõrk ja ei ütleks, et Adu seal nii väga särab.

            Kommentaar


              Mis puutub vanusesse, siis ma olen ka lugenud, et ta põeb võimalikku Martinsi-sündroomi. Aga vaevalt, et sa pidevalt MLS-mänge jälgid (või keegi meist siin), nii et vast ei maksa poissi maapõhja teha enne, kui ei tea, mis puust ta ka õieti on.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                MIs Adu vahepeal jõudis oma lemmiklubi kaks korda muuta, enne kui ikkagi tuli. Mingi paar aastat tagasi lällas ta, et ManU on tema lemmiks ja puha.. Siis Eelmine aasta oli selleks Chelsea. Nüüd siis uuesti tagasi teie juures. Kauaks? Niikauaks kui te tabeli tipus? Naljakas sell igatahes.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Ta on öelnud, et ta tahab liituda selle klubiga, kes kõige paremat palka pakkub. Nii, et kui keegi tema ostmisele lähedale jõuab pakub Chelsea ikka üle.

                  EDIT: Cantonas interview from last night - Kui kedagi huvitab.

                  Kommentaar


                    Krt , võimaluse korral tuleks noormees ikka ära võtta. Mina usun küll tema võimetesse.
                    Ja kui muud pole teha, siis võib ta maha lükata Abrale nagu Mikeli.
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      Breaking news...
                      Ma ei oska mingit seisukohta võtta, kui nii peaks minema. Ainsad terved ründajad satsis siis Rooney ja Saha? Mõistlik.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Breaking news...
                        Ma ei oska mingit seisukohta võtta, kui nii peaks minema. Ainsad terved ründajad satsis siis Rooney ja Saha? Mõistlik.
                        On sinu arust välistatud, et Roon ja Saha peavad vaid jaanuarini kahekesi vastu pidama?
                        MU FCUK

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                          On sinu arust välistatud, et Roon ja Saha peavad vaid jaanuarini kahekesi vastu pidama?
                          jup. ma räägin veelkord, et Robert Earnshaw tuleb OT-le

                          Kommentaar


                            Ma ei saa nii keerulisest küsimusest aru.
                            Kas ma välistan, et nad peavad vastu pidama? Või et mitte 'vaid jaanuarini', äkki kauem? Mida fakki.

                            Kui üks kahest peaks ka saama koblaka, sis ollaan tosi persuuksissa, vähemalt jaanuarini, on minu point.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Breaking news...
                              Ma ei oska mingit seisukohta võtta, kui nii peaks minema. Ainsad terved ründajad satsis siis Rooney ja Saha? Mõistlik.
                              Loogiline käik. Las mürab divars paar kuud, saab oma vormi tagasi. Seni on ta isegi reservmängudes haleda mulje jätnud. Lisaks Sahale ja Rooney'le võib Ronaldo ka ette toppida, kui väga vaja. Võib olla saab isegi Campbelli tagasi kutsuda.

                              Kommentaar


                                Seniilsus tuleb juba 65-selt kallale? Ma ka ei saa absoluutselt aru, kui asjad tõesti nii peaks minema. "Vaid jaanuarini" on ümmarguselt kaks kuud, kuhu mahub mõnusalt palju olulisi mänge. Saha ei ole teadupärast eriline raudmees ka ning jumal teab, millal OG jälle mängida saab... Ausalt, väga arusaamatu liigutus.


                                edit: loogiline käik oleks see alates uuest aastast, kui ehk Rossi tagasi saab ja vajadusel mõne uue mehe veel kuskilt. Praegu oleks ründajate osas selg konkreetselt vastu seina. Ja arvestades, et keskväljale on võimalike vigastuste (ptüiptüiptüi) puhul hetkel üks enam-vähem asjalik vahetus, ei maksaks nagu tulega mängida. Smithi minema saates jääb pink ikka kuradima hädiseks, et mitte öelda olematuks. Seni on kõige paremini toiminud 4-4-2, kui üks neist "kahest" puudu on, mis siis saab? Ronaldo ei ole puhas ründaja, Giggs ei ole puhas ründaja. Paneme O'Shea target maniks siis juba äkki, pikk poiss, küll mõne palli ikka kätte saab?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X