320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ta best before möödas muidu? Mõned ongi sellises vanuses veel kuldsed.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Cavani saab selgelt hakkama külmal vihmasel õhtul Thamesi kaldal. Aga kas ta on piisavalt hea, et särada soojal maikuu õhtul Camp Noul? Saab näha.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Päris naljakas mis toimunud on pärast seda kui pooli avatarid siin hüppasid ja naersid kui ma julgesin arvata, et manu tiitlijooksus osaleb
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Päris naljakas mis toimunud on pärast seda kui pooli avatarid siin hüppasid ja naersid kui ma julgesin arvata, et manu tiitlijooksus osaleb
          Pärast Liverpooli kaotust on ju suht selge, et tiitlijooksus on ainult City?

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Cavani saab selgelt hakkama külmal vihmasel õhtul Thamesi kaldal. Aga kas ta on piisavalt hea, et särada soojal maikuu õhtul Camp Noul? Saab näha.
            Miks ta üldse soojal maikuu õhtul Camp Noul peaks mängima?

            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Miks ta best before möödas muidu? Mõned ongi sellises vanuses veel kuldsed.
            Kui minu käest küsisid, siis ütleks et täiesti irrelevantne sõnakõlks kui asja iva peitub selles, et antud hetkel on ta teistest ründajatest lihtsalt parem. Sellepärast ei pidanud ka paljuks selles punktis nõustuda, pohhui ju?

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Nagu näha oli, siis Klopp proovis osasid põhimehi pühapäevaks hoida. Ennustan eepilist lisaaja kaotust. Liverpoolile, noh.
              Ootad halvimat, siis ei pea pettuma? Sellesmõttes olen su eelneva postitusega nõus, et see hooaeg kahte rauda tules hoides on kõige tõenäolisem, et mõlemad keerad pe*se.
              Samas ma nii pessimistlik/optimistlik ka ei oleks, et te siit pähe saate. Ma usun, et Pool on palju ohtlikum kui vastasmeeskonnal peaks ka ideeliselt enda poolelt ära saamise ambitsioone olema. Häälestada ka vast lihtsam Unitedi vastu kui Burnley vastu kodus, kus poldud teabmiskaua kaotatud. Lisaks United on United, me ikka keskeltläbi laseme mõne endale ka lüüa, spordimehelikkusest võinii.

              Kommentaar


                Kas see juhtub?

                If Man Utd win the Premier League 2020/2021. Who's your favourite for the title?Music by Infraction: https://www.youtube.com/watch?v=VWzDJHC-1ZA&ab_channel=I...
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Praegu selle ennustamise kohta ütleks sama, mida kirikuhärra ütles Tootsile: "Vara veel".

                  aga samas

                  21 in 21
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    What the fuck? 1 hea esitus???? Pigem 800 minti head esitust. Premis minutes per goal involvement meie tiimi parim. Sõida seenele ja maga kaineks.
                    Natuke enam lugupidamist teiste Manu fännide suhtes paluks. 800 minutit head esitust tal kindlasti ei ole, teatud mängudes on ta toonud värsket verd, aga temaga mina kindlasti järgmiseks hooajaks ei arvestaks. Sel hooajal sobib plaan B'ks või x-Faktor vahetusmeheks hästi, aga põhikoosseisu koht on liialdatud. Tahaks ikkagi tiitlivõitu üritada
                    ESIMENE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sirene litseto Vaata postitust
                      Natuke enam lugupidamist teiste Manu fännide suhtes paluks. 800 minutit head esitust tal kindlasti ei ole, teatud mängudes on ta toonud värsket verd, aga temaga mina kindlasti järgmiseks hooajaks ei arvestaks. Sel hooajal sobib plaan B'ks või x-Faktor vahetusmeheks hästi, aga põhikoosseisu koht on liialdatud. Tahaks ikkagi tiitlivõitu üritada
                      Ta on parem kui Gabriel Jesus või Firmino näiteks. Paluks rohkem lugupidamist Cavani suhtes. Ta on ideaalne meie koosseisu, ehk kahe aasta pärast juba väsinud, aga see hooaeg on ta tõestanud ennast. Järgmisel võib ju unistada, et haalandil varumeheks.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Väga huvitav näha täna, kuidas meekond mängib (mõne suure vastu) Brunota. Olen ootanud Donny alustamist korralikus koosseisus ning täna näeb seda ka. Kahju, et Diallo isegi pingile ei saanud. Oleks tahtnud teda Greeny asemele Cavanile olukordi tekitamas.

                        Sirene Litsetole ütleks, et mida kiiremini harjud siin sellise suhtlemisega, seda parem endale.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Fred sai lavakasse sisse? Oh linnjpoja
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Fred sai lavakasse sisse? Oh linnjpoja
                            Mul jooksis küll kaks korda striim kokku, aga mis ta tegi siis? Ilmselt magasin maha. Uhekorra sai tald ees punase vääriliselt sisse, aga muud ei meenu.


                            Aga muidu mingid cuntid tambiti mutta ära. Ilus.

                            https://streamable.com/jc5f2
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Vägev mäng, väga hea tulemus.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                Kaitse oli naljakalt halb jälle, aga võit on võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X