320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Donnyga on imelik seis jah. Tundub nagu tal väga sõpru tiimis ei ole, noh treeningpiltide põhjal, aga see võib petlik näida. Eile esimese kolme minuti jooksul tegi 2 väga head jooksu ja Fred lihtsalt ei andnud söötu. Üks neist oli veel väga lihtsasti teostatav sööt, teine natuke suuremat skilli nõudev. Samas Fred oli eile ise üsna kaigas. Võib olla isegi nõrgim lüli. Noh Matic oli ka liiga all ja Tommy vahetus ses suhtes muutis mängu, et ta hakkas kõrgemal asetsema ning Fred läks alla. Samas paanikaks ei ole põhjust, küll Donny kohaneb. Ennegi Vidici ja Evra näite toonud. Vähemalt, ei ole Donnyl nii hullusti läinud nagu neil kahel. Olid mõned kuud tiimis olnud ja saadeti U23 juurde mänguminuteid koguma. Mõlemad vahetati poolajal välja ja oli vist Meulensteen tol hetkel toolil, kes neil pea täis sõimas: “Manchesteris ei söödeta turvaliselt kõrvale ja taha, vaid otsitakse alati käiku ette”. Ülejäänud on ajagu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
      Eile oli Rashford suuresti selle võidu sepistaja, aga ikka on vähe. Tea mis ta tegema peaks teisiti hakkama ,et enam vähem peale igat mängu seda ininat ta suunal vähem oleks, isegi võidetud mängude järel.
      No olgem ausad, see oli ta ainus hea puude mängu jooksul. Ärme teeskle, et Rashford on sel hooajal hea olnud või nii...

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        No olgem ausad, see oli ta ainus hea puude mängu jooksul. Ärme teeskle, et Rashford on sel hooajal hea olnud või nii...
        Teistel polnud seda ühtegi puudet.

        Siin pole teeselda midagi,numbrid räägivad oma eest ja eriti meeskonna siseselt. Mis seal ikka,kui mängija ei sümpatiseeri kuidagi, siis võib ta 30 värava ja 20 söödu peal ka praegu olla, alati leiab põhjuse norimiseks või kuidas keegi head hooaega defineerib. Ükskõik,kes seal tipuründes 20 kolli hooaja lõikes täis lööb on minu silmis igati 5 peale oma asja ära teinud. Rashford on praegu ja mitte tipuründajana 17 kokku juba löönud + söötude pärast ka silmad maas ei pea käima. Ma ütleks,et Rashford on juba praegu oma asja ära teinud ja ta pole veel lõpetanud. Teised seal ründeosakonnas peale Bruno, peaksid puid alla saama ja neid kahte toetama, kelle õlul see hooaeg suuresti on olnud ja ollakse seal,kus hetkel ollakse. Natuke kuradi austust kõigest.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Minagi arvan, et Rashford pole sel hooajal hea olnud - mingid head sähvatused meenuvad, kuid neid varjutavad ta halvad esitused. Keegi kuskil mainis õigesti, et Rashfordiga tiitleid ei võida.

          Meeletult potentsiaali, kuid vorm kõigub liiga palju üles-alla. Rohkem kui tihti tundub, et ta ei soovi väljakul ollagi. Lisaks ta nüüd stabiilsuse oma statsile juurde, oleks tegu ikka väga kõva mängumehega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
            Keegi kuskil mainis õigesti, et Rashfordiga tiitleid ei võida.
            Selle üle võib kunagi päris head nalja teha.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ma ei mõista teie negatiivsust Rashfordi suhtes? Nagu reaalselt mis teil arus on, et nii palju siin vingute?

              Kommentaar


                Ma arvan, et Rashford oleks siis ka parem kui tal oleks ründes stabiilselt Cavani või näiteks Haaland. Martial jääks Rashfordiga koha peale võitlema.

                Kommentaar


                  Ma olen suur Rashfordi fänn ja hoian talle alati pöialt. Ainuke kriitika mis minul temale on, on see, et viimane otsus ei ole alati parim. Kas jookseb pilk maas kuhugi võimatusse kohta (ja sellega möödub söödukohast) või siis kütab tuimalt silmad kinni peale.

                  Mündi teine pool on see, et ma hindan väga tema tahet võtta vastane ette ja alati üritada uuesti.
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                    Ma olen suur Rashfordi fänn ja hoian talle alati pöialt. Ainuke kriitika mis minul temale on, on see, et viimane otsus ei ole alati parim. Kas jookseb pilk maas kuhugi võimatusse kohta (ja sellega möödub söödukohast) või siis kütab tuimalt silmad kinni peale.

                    Mündi teine pool on see, et ma hindan väga tema tahet võtta vastane ette ja alati üritada uuesti.
                    Õige. Ma pole ka väitnud, et ta totaalne flop on. Tal on ilusad numbrid paberil, aga mänge vaadates on tal potentsiaali veel enamaks. Ja kui teised kutid ei toida, siis tema peale paratamatult vadatakse.

                    Kommentaar


                      Tore mängupäev vs WBA ja lasti kiirelt ära lüüa endale, et saaks tulema hakata vaikselt, nagu ikka. https://streamable.com/gvesap

                      Kommentaar


                        Kõik oli määrustepärane.

                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Ma kardan päeva, mil Bruno vigastada saab.

                          Kommentaar


                            Rashfordil on väravale löömine ära keelatud?

                            Kommentaar


                              Nukker Solskjaer hakkab jubedalt Roy Hodgsoni nägu minema.

                              Kommentaar


                                Tiitliheitlusest top4 heitlusesse.

                                Eks kohtunikku võib süüdistada aga minu meelest meeskonnas peaks olema ainest piisavalt, et alumise kolmiku vastu punktid ära tuua.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X