320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paul Pogba võib päris tore mees olla kui ta tahab ja viitsib mängida.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Väga tore on see, et Rashford läheb hästi kiiresse, aga arvestades nende olukordade hulka, kas ei võiks mitte loota, et lisaks persepõrkest tulnud väravatele ta ka vähe viisakama sagedusega oskaks ok ajal ok passi anda?
      Tra ei olegi alati vaja efektiivne olla!!!!! United võidab! Tra kapi Tselsi fänn!

      Kommentaar


        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
        Tra kapi Tselsi fänn!
        isiklikuks võib minna, samas kuskil siiski piir...

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Luiz pani vastu jalgu ju, või vastu reit vms mis ajas sammud sassi Pogbal.
          "Luiz"
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            "Luiz"
            Aastavahetusest nii täis, et ei näe puudet?

            Peaks mainima, et de gea tundub tagasi olevat. Siuke teistsugune aura kuidagi ja iga mäng paar väga head tõrjet.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              "Luiz"
              Ma ei ole küll jalgpalli kohtunik ning vabandage kui ma eksin, aga ta jookseb seljatagant jalgadesse mille järel lähevad Pogba jalad risti. Eriti arvestades, et Pogba ei otsi siin kontakti. Kas see ei ole piisab põhjus? Millal ennem vabandus stiilis ma kogemata on olnud põhjusels penalti ära jätmisel? Kerge või mitte, aga minu meelest on see rohkem penalti, kui 20 cm kauguselt löögile ette jäänu käe üle otsustamine.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kui ainus kontaktikoht oleks olnud jalad või siis õlast/käest rebimine, võiks veel vaielda, kuid praegu toimusid korraga mõlemad, mistõttu igasugused pehme pendla jutud võiks endale kiiremas korras sisse istuda.

                Tabeliseisu arvestades pole vist juhus, et need just Liverpooli fännid on, kes siin teemas nüüd aktiveerunud on oma pehme pendla teemalise soovmõtlemisega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Väga tore on see, et Rashford läheb hästi kiiresse, aga arvestades nende olukordade hulka, kas ei võiks mitte loota, et lisaks persepõrkest tulnud väravatele ta ka vähe viisakama sagedusega oskaks ok ajal ok passi anda?
                  Rashfordi kehaline hoiak või suhtumine on ka kuidagi jõle selliseks "suht kunn olen" muutunud. Kui palli jälle kaotab või valesöödu annab või kuhugi Elvasse oma löögi teeb, siis järgneb käte laiutamine ja lonkimine. Oleks vaja, et keegi ta pingile istutaks ja mõista annaks, et tegelikult ei ole nii kunn ikka midagi ning peab võitlema koha eest algkoosseisus.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    poisid teavad, mis teevad
                    ★★★★★★

                    Kommentaar




                      Back in business.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Arvad tõsiselt, et mane või salah poleks seal kukkunud? Õige oleks seal olnud palli peale joosta ja ilmselt oleks pennal tulnud kui ta jala ette pani. Loodan, et see pole luumurrust tingitud kartus olukorda lõpuni mängida. Shaw on minu silmis see hooaeg ennast ikka rämedalt tõestanud. Parim hooaeg tal käsil by far.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Ma ei ole küll jalgpalli kohtunik ning vabandage kui ma eksin, aga ta jookseb seljatagant jalgadesse mille järel lähevad Pogba jalad risti. Eriti arvestades, et Pogba ei otsi siin kontakti. Kas see ei ole piisab põhjus? Millal ennem vabandus stiilis ma kogemata on olnud põhjusels penalti ära jätmisel? Kerge või mitte, aga minu meelest on see rohkem penalti, kui 20 cm kauguselt löögile ette jäänu käe üle otsustamine.
                          Kõige tavalisem kahevõitluse pusklemine, kus üks mängija koperdab vastase jala otsa, mis viib ta enda kukkumiseni.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kõige tavalisem kahevõitluse pusklemine, kus üks mängija koperdab vastase jala otsa, mis viib ta enda kukkumiseni.
                            Mine räägi seda oma pimedale vanaemale. No nii loll annab olla. Sa võid majaees tõesti nii mängida, aga premis ei või enda jalgu teisele seljatagant kottide vahele vibutada ja siis pärast nutta, et ma üritasin palli mängida.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              See on ju tegelt identne olukord 2019 Porto-Roma mänguga, kus Shickile lasti tagant õrnalt jalga, nii et ta samm sassi läks. Toona ei antud pennalt, sest kohtunik ise ei näinud ja VAR leidis, et see polnud clear and obvious error. Seekord aga Oliver seisis ise sealsamas kõrval ja vilistas ära hetkegi kõhklemata. Kui muu argument ei sobi, siis nii palju saame ehk ikka kokku leppida, et VAR ei saanud seda olukorda ka kuidagi clear and obvious valepositiivseks tembeldada.

                              PS: isegi Tofoa oleks pendla andnud ilmselt.

                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Veelkord.

                                Pogs jooksis enda jala ise vastasele otsa ja nõnda ka enese kukutas.

                                Luiz ei löönud pallist mööda vms, et vastane kukuks, vaid lihtsalt pani keha ja oli olemas - selline asi ei tohiks olla mängijale karistuseks.

                                Jalgpall on hetkel veel kontaktsport. Hetkel. Veel. On. On. Hetkel. Veel.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X