320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martiali ja Jamesi vorm hetkel väga kehv ning sellest tingituna on meie rünnakud hambutud. Äkki kerge paus teeb asju paremaks.

    Kommentaar


      pereira ja martial olid väga väga kehvad, 10 vs 11 tehti päris hea tulemus.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
        Noh, sama s*tt ju. Bruno sai loovas rolli olla kas kõva 30 mintsa kuni ka DMiks ära tehti.

        Olel on nüüd 213 milli eest mängijaid platsil. Tasub meelde jätta ülejäänud hooajaks.
        Jah, aga meeskond tervikuna mängis pärast seda muutust grammi võrra paremini. Pole lihtne ära paigutada Mata, kes on 10 mitte parem äär, aga kedagi teist paremale lihtsalt pole aastaid olnud, James, kes on vaimselt väsinud ja tormab pilk maas ning Pereira, kelle parim postisioon on League One.
        Ega ainult see loebki, kui palju raha eest on toodud. Mis siis, et on ka müüdud ja paljudest kasututest lahti saadud. Ka palgakulu hakkab tasapisi kontrolli alla saama. Üks näide: Ashley Young sai 120k £ nädalas, Bruno saab 70k £.

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Jah, aga meeskond tervikuna mängis pärast seda muutust grammi võrra paremini. Pole lihtne ära paigutada Mata, kes on 10 mitte parem äär, aga kedagi teist paremale lihtsalt pole aastaid olnud, James, kes on vaimselt väsinud ja tormab pilk maas ning Pereira, kelle parim postisioon on League One.
          Ega ainult see loebki, kui palju raha eest on toodud. Mis siis, et on ka müüdud ja paljudest kasututest lahti saadud. Ka palgakulu hakkab tasapisi kontrolli alla saama. Üks näide: Ashley Young sai 120k £ nädalas, Bruno saab 70k £.
          Ighalo on 100k nädalas.

          Ah, eks neid "see on väsinud" ja "too on hooratud" vabandusi võibki jääda tooma tegelikult (kuigi nõustun Jamesi ja Pereira koha pealt). Alati on keegi jälle puudu ja "oleks vaid...". Ja lõpuks kui ongi kõik kohal siis on kohe tagataskust "ta vajab rohkem aega" äss võtta. Kunagi ei pruugi asi olla kehvas treeningmeeskonnas ja ebapädevas taktikas.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
            Ighalo on 100k nädalas.

            Ah, eks neid "see on väsinud" ja "too on hooratud" vabandusi võibki jääda tooma tegelikult (kuigi nõustun Jamesi ja Pereira koha pealt). Alati on keegi jälle puudu ja "oleks vaid...". Ja lõpuks kui ongi kõik kohal siis on kohe tagataskust "ta vajab rohkem aega" äss võtta. Kunagi ei pruugi asi olla kehvas treeningmeeskonnas ja ebapädevas taktikas.
            See 100k nädalas poole aastase laenu juures jaanuari üleminekuturul on köömes. Oleksime võinud ju 500k nädalas Cavani näol järgmise palgasõduri tuua ja riietusruumi paksu õhku täis lüüa. Alles see sai Alexisest tuulutatud. Pakun, et kõige muu juures läks ta ka Herrera maksma. Nüüd tõime aga kellegi, kes tõesti tahab seda punast särki selga tõmmata ja sellest tulenevalt on valmis värava ees varbaluud murdma.
            Jah, ka treenerid teevad vigu, aga palun ava silmad. Ja vaata korra ette ning lähiminevikku. Alles me proovisime van Gaali ja Mourinhoga, anna natuke aega atra seada ja proovime seekord teisiti. Ja muide "ta vajab rohkem aega" ei ole äss, vaid reaalsus. Võrdle või praegust Fredi aastatagusega, head näited on ka Vidic ja Evra. Edu võtab tavaliselt aega ja tuhandeid töötunde, jalgpallis võib olla parim näide Ronaldo. Kui aga usud kiirelt ratsa rikkaks, siis mängi lotot ja anna teada kui võidad. Iseasi, kas jõuan seda aega ära oodata.

            Kommentaar


              Bruno oli täitsa okei minu arvates lõi hästi peale ja söötu andis ka hästi. Annab aega talle inglise liigaga harjuda.
              Täna siis Martial ja Pereira kes millegi heaga silma ei jäänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Palun meenutage mulle, mis sellest Norwichi sallide kampaaniast sai? Glazeritel läks meel haledaks ja hakkasid oma võlgu maksma? Või saadeti fännid sinnasamusesse, kus klubi praegu on?
                No ikka suurel Sir Alexil oli siin suur roll mängida ,kes asjad ära lõpuks silus jälle. Tänapäeval ehk saab kaanid tõsisemalt ette võtta nüüd, aitab küll sellest jamast!


                Ausalt öeldes oli tunne juba, et lastakse end täis jälle selle Brunni toomisega, noh aega võttis aga asja sai siis lõpuks, küll pea kaks akent, asi seegi. Asi seegi võib ka uue ründaja kohta öelda vist, kes toodi, parem kui mitte midagi, eks näis.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                  Ighalo on 100k nädalas.

                  Ah, eks neid "see on väsinud" ja "too on hooratud" vabandusi võibki jääda tooma tegelikult (kuigi nõustun Jamesi ja Pereira koha pealt). Alati on keegi jälle puudu ja "oleks vaid...". Ja lõpuks kui ongi kõik kohal siis on kohe tagataskust "ta vajab rohkem aega" äss võtta. Kunagi ei pruugi asi olla kehvas treeningmeeskonnas ja ebapädevas taktikas.
                  Okei sa pole vist kõige kirkam kriit pakis, hari end veidi ja siis proovi uuesti tibuke

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Okei sa pole vist kõige kirkam kriit pakis, hari end veidi ja siis proovi uuesti tibuke
                    Väga asjakohane vastus, kukeke. Kirjuta siis vähemalt nendest asjadest, mida ma ei näe aga sina näed.

                    Minu silmis me oleme hetkel lihtsalt rikka mehe kehv Stoke. Kehv siis seetõttu, et mil Stoke suutis standarditest väravad tuua, ei suuda meie seda ka mitte.

                    Minu jaoksk suurim okas silmas on see, et siiamaani veel tundub kogu meeskond viimases kolmandikus täiesti plaanitu. Sessuhtes oleks tõesti sinna vaja konkreetselt paremaid mängijad kuna siis vähemat keegi suudaks individuaalse meisterlikkusega äkki situatsiooni lahendada. Ei ole aru saada, mis plaaniga tullakse mängu võitma. Freestyle FC.

                    Ma ei ole vastu sellele, et Olele on vaja paremaid mängijaid. Ma lihtsalt kardan, et kui need paremad mängijad tulevad siis Ole ei ole ikkagi see peatreener, kes nendega oskab edukalt opereerida. Seetõttu minu meelest Ole ei vaja aega - Manchester United vajab lihtsalt paremat kvaliteeti nii platsil kui ka platsi kõrval. Seda paremat palgarežiimi annab ajada ka parema peatreeneriga.
                    Van Der Sar saved it, United again!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                      Väga asjakohane vastus, kukeke. Kirjuta siis vähemalt nendest asjadest, mida ma ei näe aga sina näed.

                      Minu silmis me oleme hetkel lihtsalt rikka mehe kehv Stoke. Kehv siis seetõttu, et mil Stoke suutis standarditest väravad tuua, ei suuda meie seda ka mitte.

                      Minu jaoksk suurim okas silmas on see, et siiamaani veel tundub kogu meeskond viimases kolmandikus täiesti plaanitu. Sessuhtes oleks tõesti sinna vaja konkreetselt paremaid mängijad kuna siis vähemat keegi suudaks individuaalse meisterlikkusega äkki situatsiooni lahendada. Ei ole aru saada, mis plaaniga tullakse mängu võitma. Freestyle FC.

                      Ma ei ole vastu sellele, et Olele on vaja paremaid mängijaid. Ma lihtsalt kardan, et kui need paremad mängijad tulevad siis Ole ei ole ikkagi see peatreener, kes nendega oskab edukalt opereerida. Seetõttu minu meelest Ole ei vaja aega - Manchester United vajab lihtsalt paremat kvaliteeti nii platsil kui ka platsi kõrval. Seda paremat palgarežiimi annab ajada ka parema peatreeneriga.
                      Parem oma noortega mängiv United, kel asjad alati välja ei pruugi tulla, kui Sanchese sarnastega nürisünnitus, kus puudub entusiasm.

                      Mulle meeldis, kuidas Shaw Traorega tegeles.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                        Väga asjakohane vastus, kukeke. Kirjuta siis vähemalt nendest asjadest, mida ma ei näe aga sina näed.

                        Minu silmis me oleme hetkel lihtsalt rikka mehe kehv Stoke. Kehv siis seetõttu, et mil Stoke suutis standarditest väravad tuua, ei suuda meie seda ka mitte.

                        Minu jaoksk suurim okas silmas on see, et siiamaani veel tundub kogu meeskond viimases kolmandikus täiesti plaanitu. Sessuhtes oleks tõesti sinna vaja konkreetselt paremaid mängijad kuna siis vähemat keegi suudaks individuaalse meisterlikkusega äkki situatsiooni lahendada. Ei ole aru saada, mis plaaniga tullakse mängu võitma. Freestyle FC.

                        Ma ei ole vastu sellele, et Olele on vaja paremaid mängijaid. Ma lihtsalt kardan, et kui need paremad mängijad tulevad siis Ole ei ole ikkagi see peatreener, kes nendega oskab edukalt opereerida. Seetõttu minu meelest Ole ei vaja aega - Manchester United vajab lihtsalt paremat kvaliteeti nii platsil kui ka platsi kõrval. Seda paremat palgarežiimi annab ajada ka parema peatreeneriga.
                        Ma tean, kuidas Inglise meediale meeldib rõhutada kuidas Chelsea on niiiiiiii üüüüüüber nummi tubli olnud oma noortega, et on lausa 4. kohal!!!! Aga sümboolselt unustades, et meil on tihti mängudes see keskmine vanus veelgi noorem ja võrreldes nendega, on meil enamuse hooajast alati mõni või lausa mitu alg 11 meest katki ja seetõttu mängime nõrgendatud koosseisudega.

                        Annaks nüüd vaid kannatust, et Ole Gunnar saaks reaalselt ka mingi 10 mängulise seeria, kus kõik mehed oleks terved ja vormis. Hindaks teda siis äkki? Koguaeg aina sügavamale meeskonda sukeldudes ja oma positsiooni 3. ja 4. valikuid kasutades oleks väga paljude meeskondade tulemused väga väga erinevad võrreldes nende alg 11ga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ma tean, kuidas Inglise meediale meeldib rõhutada kuidas Chelsea on niiiiiiii üüüüüüber nummi tubli olnud oma noortega, et on lausa 4. kohal!!!! Aga sümboolselt unustades, et meil on tihti mängudes see keskmine vanus veelgi noorem ja võrreldes nendega, on meil enamuse hooajast alati mõni või lausa mitu alg 11 meest katki ja seetõttu mängime nõrgendatud koosseisudega.

                          Annaks nüüd vaid kannatust, et Ole Gunnar saaks reaalselt ka mingi 10 mängulise seeria, kus kõik mehed oleks terved ja vormis. Hindaks teda siis äkki? Koguaeg aina sügavamale meeskonda sukeldudes ja oma positsiooni 3. ja 4. valikuid kasutades oleks väga paljude meeskondade tulemused väga väga erinevad võrreldes nende alg 11ga.
                          Fair play. Vaatame, mis aeg toob.
                          Van Der Sar saved it, United again!

                          Kommentaar


                            Ole Solskjaer's record since he got the job as a permanent manager:

                            - 43 points out of 102 available
                            - 11 wins in 34 games.
                            - 43 goals scored in 34 games
                            - Tactically & technically inept

                            Yet there are people out there who think he'll make Manchester United great one day.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              11 wins in 34 games.
                              Võiduprotsent enamvähem sama, kui Lampardil alates novembri algusest. Tactically & technically inept'ide lahing 17. veebruar. Loodetavasti tuleb põnevam, kui hooaja alguse 4-0.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Ole Solskjaer's record since he got the job as a permanent manager:

                                - 43 points out of 102 available
                                - 11 wins in 34 games.
                                - 43 goals scored in 34 games
                                - Tactically & technically inept

                                Yet there are people out there who think he'll make Manchester United great one day.
                                Jah, Ole vajab aega. Et nii ise õppida kui ka selleks, et vanad kaikad välja saada satsist ja uusi talente sisse tuua. Aga kui klubi ei suuda Haalandi sugust talenti sisse tuua keda oleks hädasti vaja, siis ??? Kus siin Ole süüdi on?
                                Ega vigastused on ka peamiselt neil, kes peaksid just seda meeskonda vedama. Pogba, Martial oli, Rashford, McTominay. Tuanzebe ja Bailly annaks võimaluse keskkaitses rohkem puhkust anda meestele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X