320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Real suudaks oma meestega ka ilma treenerita tõenäoliselt kõiki võita. Manus ei aita treenerivahetus hetkel midagi, sest meeskond pole tasakaalus. Kui Zidane peaks tulema, siis kaasneb sellega korralik kulutamine ja tuuakse hispaaniast mõned teravamad poisid kaasa, sest sellise Manu peale kindlasti see mees oma reputatsiooni ei ohverda...

    Kommentaar


      ma olen ilmselt siinkohal tohutus vähemuses aga...

      kahju, et... moul ei õnnestu. kui lugeda meeste väljaütlemisi jm... siis... Pauly P - tsau-pakaa, "i'll drive the taxi" nagu öeldakse. siinkohal ei ole mou või kellegi teise treeneri taktika vähimalgi määral oluline. küll aga on oluline klubi mentaliteet. ja mina isiklikult soovin siit perifeerias fännata klubit, kus "boss" ei ole "boss" mitte ainult klubi ametlikes twitteri ja fb feedides vaid ka päriselt.

      ma ei soovi fännata tulemusi. minu poolest olge tiitlita. ma soovin fännata mentaliteeti. mentaliteeti, mida meie klubis esindavad täna vast Herrera ( ja... mõned vist veel ?) (kogu austuse juures DDG vastu, siis ... töötava faximasina korral oleks ta meilt ammu läinud ja viimastel aastatel on takistanud ilmselt see, et... ei ole kohta, kuhu minna. see võib nii mitte ka olla, seega palun siinkohal mitte väga ülereageerida)

      eks see ole ajastu probleem. Rio n co võtsid selle kunagi inglise koondise kontekstis hästi kokku (ei viitsi videot otsida, aga ilmselt kõik teavad, millest jutt, "et... kunagi oli muru rohelisem ja mehed võitlesid üksteise vastu klubides ja.."

      nagu ütlesin, siis olen siin vähemuses, aga pigem võtan top 4 fight moroga, kes... asja resümeerides vist reaalselt isegi tundub hoolivat klubist? võrrelduna sellega, et võtan tiitli fighti selliste mercenary pederastidega, kes vahivad treenereid sellise näoga nagu ülal toodud videos ja on nõus keeruliste situatsioonide tekkimisel avalikult oma "saadavust" läbi mingi pastameistri deklareerima. tõmba nahhui aff (ilma rassistliku alatoonita). päriselt ka. kui OT ees peaksid vastu tulema, siis sülitan jala peale ja panen salaja banaanikoore sammu ette.

      aga jah, manu kontekstis olen ilmselt sellise suhtumisega vähemuses.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        (kogu austuse juures DDG vastu, siis ... töötava faximasina korral oleks ta meilt ammu läinud ja viimastel aastatel on takistanud ilmselt see, et... ei ole kohta, kuhu minna. see võib nii mitte ka olla, seega palun siinkohal mitte väga ülereageerida)
        r u fucking kidding me???????????????????????????????????????? Vabandust, aga võimatu mitte üle reageerida selle peale...
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          r u fucking kidding me???????????????????????????????????????? Vabandust, aga võimatu mitte üle reageerida selle peale...
          mu tekst polnud suunatud DDG vastu kui sa nüüd nii üldiselt vaatad. hea poiss on, aga too aasta oli too aasta (sorry, olen pika vihaga. osad arvavad, et rooney on goat. minu jaoks mitte). üldine jutu point on see, mida soovisin esile tuua. kui DDG olukord tekitab liigset stressi ja ajab pulsi kõrgele, võid panna enda jaoks DDG herrera kõrvale kui soovid ning kommenteerida siis. ma ei pahanda.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma olen ilmselt siinkohal tohutus vähemuses aga...

            kahju, et... moul ei õnnestu. kui lugeda meeste väljaütlemisi jm... siis... Pauly P - tsau-pakaa, "i'll drive the taxi" nagu öeldakse. siinkohal ei ole mou või kellegi teise treeneri taktika vähimalgi määral oluline. küll aga on oluline klubi mentaliteet. ja mina isiklikult soovin siit perifeerias fännata klubit, kus "boss" ei ole "boss" mitte ainult klubi ametlikes twitteri ja fb feedides vaid ka päriselt.

            ma ei soovi fännata tulemusi. minu poolest olge tiitlita. ma soovin fännata mentaliteeti. mentaliteeti, mida meie klubis esindavad täna vast Herrera ( ja... mõned vist veel ?) (kogu austuse juures DDG vastu, siis ... töötava faximasina korral oleks ta meilt ammu läinud ja viimastel aastatel on takistanud ilmselt see, et... ei ole kohta, kuhu minna. see võib nii mitte ka olla, seega palun siinkohal mitte väga ülereageerida)

            eks see ole ajastu probleem. Rio n co võtsid selle kunagi inglise koondise kontekstis hästi kokku (ei viitsi videot otsida, aga ilmselt kõik teavad, millest jutt, "et... kunagi oli muru rohelisem ja mehed võitlesid üksteise vastu klubides ja.."

            nagu ütlesin, siis olen siin vähemuses, aga pigem võtan top 4 fight moroga, kes... asja resümeerides vist reaalselt isegi tundub hoolivat klubist? võrrelduna sellega, et võtan tiitli fighti selliste mercenary pederastidega, kes vahivad treenereid sellise näoga nagu ülal toodud videos ja on nõus keeruliste situatsioonide tekkimisel avalikult oma "saadavust" läbi mingi pastameistri deklareerima. tõmba nahhui aff (ilma rassistliku alatoonita). päriselt ka. kui OT ees peaksid vastu tulema, siis sülitan jala peale ja panen salaja banaanikoore sammu ette.

            aga jah, manu kontekstis olen ilmselt sellise suhtumisega vähemuses.

            Kuidas keegi saab üldse kunagi milleski Moule kaasa tunda aru ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust

              Kuidas keegi saab üldse kunagi milleski Moule kaasa tunda aru ei saa.
              Moule kaasa tundmine on natukene sürr jaa, aga samas mõistan suhtumist, et mängija ükski mängija ei tohiks olla klubis niiditõmbaja ja laias laastus on ikkagi Pogba tujutsemine lapsik ja mittespordimehelik.

              Okei, täna antakse Moule tala tema pärast.
              Tuleb uus, asjad paranevad. Aastake möödub, mingis asjas pole treener nõus Pogbaga ja tuleb uus tüli.
              Mis siis ? Uuesti treener nahhi, sest "in Pogba we trust"?

              Kommentaar


                Pogba teab, et ta on liiga suur kala liiga väikses tiigis. Juventuses oli poiss "paigas" ju mentaalselt, või mäletan ma valesti? Eks ta praegu Barcasse või Juvesse tagasisaamise eesmärgil on Raiola poolt twerkima pandud.

                Mourinho on aga terve oma karjääri teise poole igal pool mängijatega tülli läinud.

                Jalgpalliliselt oleks kasulik neist mõlemast lahti saada.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  viskasin kiire pilgu juve viimasele kolmele hooajale kui pogs seal oli. mõistagi võideti kõigil kordadel scudetto, vahe teise kohaga oli kahel korral 17p (13-14 ja 14-15 hooajal), 2015-16 aastal läks asi napimalt mil edastati napolit vaid 9punktiga.

                  kui kodanik arvab, et jalgpall ongi butsad jalas pargis jalutamine, on tema jaoks la liga/serie a/psg tõesti pigem see koht, kus olla.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Tea jah mis seal kulisside taga tegelikult toimub, aga see mis klubi ümber praegu meedia vahendusel lekib igast august, head ei tee. Kus suitsu, seal tuld. Millegipärast ei suutnud või ei tahtnud SAF omal ajal ka seda poissi piisavalt ohjata.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Aga võtke siis Ramsey ja andke meile Martial?

                      David Ornstein: #AFC failed to agree new deal with Ramsey. Negotiations have now stopped, and except for an unlikely scenario, he will leave in January or summer.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Aga võtke siis Ramsey ja andke meile Martial?
                        jajah.

                        Aga Ronaldo ikkagi saab Old Traffordil mängida

                        A UEFA statement said: "The CEDB has decided to suspend the Juventus Football Club player Cristiano Ronaldo for one (1) UEFA competition match for which he would be otherwise eligible."
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          jajah.
                          Mida? Klaverimängija ei meeldi siis, et nüüd täiesti normaalse pagari ja looduskaitsja peale nina kirsutatakse?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            viskasin kiire pilgu juve viimasele kolmele hooajale kui pogs seal oli. mõistagi võideti kõigil kordadel scudetto, vahe teise kohaga oli kahel korral 17p (13-14 ja 14-15 hooajal), 2015-16 aastal läks asi napimalt mil edastati napolit vaid 9punktiga.

                            kui kodanik arvab, et jalgpall ongi butsad jalas pargis jalutamine, on tema jaoks la liga/serie a/psg tõesti pigem see koht, kus olla.
                            Rahulolematuse jagamine maailmaga on küsitav käitumine, kuid samas pole see nii väga mängija mure. Pigem ikka klubi. Ja kui nüüd mängija on rahulolematu, siis see veel ei tähenda, et ta kavatseb sirgetel põlvedel grupikas osaleda.

                            Tundub, et Jose tahab mängijad panna robotlikult läbi seina jooksma. Sein on seal - jookse neeger (kehtib kõikide inimeste ja tulnukate kohta)! Aga millepärast? Vait, neeger! Sinu asi on joosta!
                            Episoodiliselt võib nii mängule läheneda, kuid siiski asetaks rõhu sõnale "mäng".
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Mida? Klaverimängija ei meeldi siis, et nüüd täiesti normaalse pagari ja looduskaitsja peale nina kirsutatakse?
                              Pigem see ,et ei saa midagi Martiali.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Tegelikult ei ole ju saladus, et mängijad vallandavad treenereid. Nii juhtus ka Mourinhoga viimati Chelseas, kui ta Evale halvasti ütles.
                                Mhmh, seda küll. Või no pigem on nii, et kui mängijad ei usu enam treeneri visiooni, kaasneb tulemuste langus mis päädib treeneri lahkumisega.

                                Lihtsalt siin on jäänud mulje, et konkreetselt ühe mängijaga mingid issue'd. Aga the f*ck I know muidugi... mis seal suletud uste taga toimub ja jutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X