320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wau... ookei, kui ma olin pärast Spursi mängu Juve vastu nii pettunud, et kasutasin väljendit "hale" siis need 2 mängu peegeldasid selle sõna tõelist tähendust ikka päris hästi. Oli valus välja kukkuda Itaalia mitmekordse valitseva meistri ja CL mitmekordse finalisti vastu mängides samal ajal väga energilist jalgpalli. Aga kukkuda välja Hispaania 5 satsi vastu, kes pääseb I korda CLis 8 parema sekka olles 2 mängu peale julgelt 160 minutit täiesti ülemängitud... see on ikka midagi muud.

    Kõige rohkem hämmastas see, et mänguliselt oli ju 180 minuti peale lihtsalt klassivahega vaid umbes selline pilt nagu kehva päeva Stoke mängiks ManU vastu. Ainult et ManU oli selles näites Stoke ja Sevilla oli ManU. Oleks Murieli näol ees olnud juba avavilest mingi terav mees poleks teiseks poolajaks enam üldse midagi vaadata olnud. Tõeliselt hämmastav.

    Kommentaar


      Paras täis situtud peldik oli see. Pole sõnu. Loodan, et SAF rabandust ei saa või midagi

      Kommentaar


        1:2 seisuga välja langeda arvestades 180 minuti mängupilti on üsna viisakas!! Tublid.
        Valus, kahju, häbi!!!

        Kommentaar


          Kodus siis ennast nii täis lasta ja nii megaettevaatliku mänguga peale minna. Ed, hakka järgmist 500 milli sebima!!
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Vaadates rahasi mis on pandud Manu vs Tottenhami alla siis Manu'l peaks häbi olema rohkem, kui Tottenhamil. Manu ju kulutas see suvi ja talv päris korralikult ikkagi ju.

            Mou võiks olla täitsa Sack või mis te arvate? Sevilla vastu kukkuda pole päris see aga eks kõik on tugevad UCL.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Nostalgia pärast vaatasin 2000/01 mängu Real Madridiga tipphetked ära. Mustad särgid. Ja kas ma ei öelnud, et Sevilla on karikamansa?

              Kommentaar


                Siia vist sobiks taaskord $$$ postitus Inglise klubide maailma dominatsiooni algusest...
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                  Vaadates rahasi mis on pandud Manu vs Tottenhami alla siis Manu'l peaks häbi olema rohkem, kui Tottenhamil. Manu ju kulutas see suvi ja talv päris korralikult ikkagi ju.

                  Mou võiks olla täitsa Sack või mis te arvate? Sevilla vastu kukkuda pole päris see aga eks kõik on tugevad UCL.
                  Kui liigas TOP 4 koha ära toob, siis vaevalt. Ostavad suvel kaitsesse mõne jalgpalluri klounide asemele ja proovivad uuesti. Ja kui uuesti persse läheb, siis sack, jah.

                  Kommentaar


                    See Sevilla lõppeb veerandfinaalis. Kõik peale Roma ja Liverpooli on vähe käredamad satsid kui Euroopa liigas laamendada või tänapäevase Manuga tagaõuevutti toksida.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      See Pogba sööt paralleeluniversumi oli kosmiliselt naljakas

                      Kommentaar


                        treeneri kaotus.

                        aga võtan pigem tuntud kähmakate paaripäevase inina kui järgmisesse vooru kobistada, nt barcalt kaks korda 3-0 taha saada ja igasuguste kataloonia kantosside jutu kuidas asjad tegelt käivad.
                        tra, ma hakkan vist cocostuma.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          treeneri kaotus.

                          aga võtan pigem tuntud kähmakate paaripäevase inina kui järgmisesse vooru kobistada, nt barcalt kaks korda 3-0 taha saada ja igasuguste kataloonia kantosside jutu kuidas asjad tegelt käivad.
                          tra, ma hakkan vist cocostuma.
                          Keskpärase klubi fänni jutt.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, millepärast te kogu selle raha eest lihtsalt viina ei osta?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ma ei saa aru, millepärast te kogu selle raha eest lihtsalt viina ei osta?
                              Fännidele mõtled siis seda viina jah? Iseenesest on mõttel jumet.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."


                                WTF?????????????
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X