320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks Evansi asemel Vidic teil täna, siis Ronaldo nii segamatult küll seal ei jumpiks kasti äärest kasti äärde

    Kommentaar


      Terve kaitse on nagu hollandi juust. Ei saa sellest Jonesi mängitamisest aru. Mida SAF küll mõtles, et Rafaeli sinna üksi äärde jättis. Rooney kaitsetöö on ka muidugi fantastiline.

      Kommentaar


        Tussu on see kohtunik, kui http://i.minus.com/irrySMv3qO0Gy.gif see ei ole Penalti, siis olen mina Narva Jüri.

        Kommentaar


          Üsna kerge pennal oleks sel juhul olnud Narva jüri. Pigem tekitas küsimärke see 45+2 minutil kasti ääres olnud "olematu" viga Benzi vastu.

          Kommentaar


            käi perse kuradi schwantz, Evra vastu oli puhas punane.

            e: ramos võib ka kahekordselt ptsi rullida ennast.


            üldiselt poleks enne mängu uskunud, aga esmane emotsioon on isegi pigem pettumus. võimalusi oli palju paremaga ära tulla, aga puht skoori mõttes peab muidugi rahule jääma.

            Danny Welbeck - sõnu pole. Lihtsalt võimas.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              minu kiidusõnad lähevad David Geale tubli poiss.

              Kommentaar


                mnjaa.... kena vile kohtunikult, lõpuvile oli ka võimas

                Kommentaar


                  De gea oli meie päästja...
                  Valencia-nii palju kui väljakul sai olla oli ikka HIRMUS s*tt...
                  ja DANNY- Täiesti müst milline loom,väravaid lõõb harva aga alati kui väljakul on annab endast 400%

                  Kommentaar


                    Mission completed

                    Kui D-well tundub väljakul kui inglise messi, siis on ilmselgelt midagi valesti.

                    Kommentaar


                      Kohtunik tundus et oli tàna hispaanlane. Isegi viimasel nurgalöögil lôpetas màngu hehehe. MU on juba poole jalaga veerandfinaalis ja Real ei saa samamoodi palli oma valdusesse nagu tàna Madriidis. Isiklikult ônnitlen MU fànne juba varakult ette
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Tra Rooney on Hispaania klubide vastu nagu vaese mehe Obertan...

                        Muidu väga timm resultaat, kodus võtame oma!

                        Kommentaar


                          närvid olid küll terve mäng pingul, aga lõpus oli jah pigem pettumus hinges. oleks ju võind van persie või giggs võrku sahistada, aga mis seal ikka. tuleb unitedi fännidele de gea'd ööd soovida ja loota, et tänane hea bernabeu-tulemus viib edasi.

                          Kommentaar


                            Kuna kõik hakkavad siin Welbecki ja De Gead kiitma (millele ma jumala eest vastu ei vaidle), siis mainin ära Rio tõeliselt super mängu. Tõesti võimas noh

                            Ja noh, kordusmäng peab just minu sünnipäeval ka olema...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              käi perse kuradi schwantz.

                              e: ramos võib ka kahekordselt ptsi rullida ennast.

                              kaks sitta meeskonda + sitt kohtunik. Aga noh vähemalt polnud päris igav isegi neutraalsele vaatajale ilmselt.

                              Kommentaar


                                minu jaoks muutus mäng igavaks peale Welbecki väljavõtmist, see kutt oli loom teil täna
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X