320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust


    Enne mängu juba oleks pidanud teadma,et see punane tuleb Inglise klubile
    Ja sa kui siniste fänn oled lõpuni kindel, et Terry ei väärinud seda kaarti sellise käitumise eest ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Rooney ülitähtsas mängus pilgile jätmine valab spekulatsioonide kohalt muidugi
      veelgi õli tulle


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      äkki oleks veel midagi omal päästa suutnud, kui oleks kohe juurde vabandama läind
      no see peab küll pehme kohtunik olema,
      kes oma otsust konkreetse vea kohta mängija reaktsiooni järgi muutma hakkab..
      aga eks ole neidki nähtud, kes end näit. vastasmeeskonna survest mõjutada lasevad ja nii penalteid määravad jne
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        Rooney ülitähtsas mängus pilgile jätmine valab spekulatsioonide kohalt muidugi
        veelgi õli tulle
        Ei saa neist spekulatsioonidest aru. Rooney on ju alati olnud ebastabiilne mängija, superperioodidega on vaheldunud kehvemad ajad. Kevade saabudes ja suvel temast tihti mängumeest polegi. Küllap tal piisavalt mõistust sest isegi aru saada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas maanus Vaata postitust
          Ja sa kui siniste fänn oled lõpuni kindel, et Terry ei väärinud seda kaarti sellise käitumise eest ?
          Sest seda M6ngel ju oma postitusega mõtleski.

          Kommentaar


            Ei saa enam ise ka aru,et isegi ridade vahelt sellist asja mõista võisin anda. (ära karda, Terry ja kõik muud tegelintskid seal pildil väärisid oma punaseid)

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ei saa neist spekulatsioonidest aru. Rooney on ju alati olnud ebastabiilne mängija, superperioodidega on vaheldunud kehvemad ajad. Kevade saabudes ja suvel temast tihti mängumeest polegi. Küllap tal piisavalt mõistust sest isegi aru saada.
              ma ei annaks iialgi juhtkonnale andeks kui rooney rahaks tehakse. ma ei tea ühtki ründeliinis nii palju tööd rügavat mängijat in the world kui tema. äkki teeksite mulle mingi nimekirja?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ei saa neist spekulatsioonidest aru. Rooney on ju alati olnud ebastabiilne mängija, superperioodidega on vaheldunud kehvemad ajad. Kevade saabudes ja suvel temast tihti mängumeest polegi. Küllap tal piisavalt mõistust sest isegi aru saada.
                Jah , vahepeal on kerge vormi langus,aga üldiselt on isegi vormist väljas Rooney võrreldes enamustega suhteliselt heas hoos.Kasvõi näiteks kui võtta enne viimast mängu Realiga oli ta viimase 10 hooaja resultatiivseim vend meistrite liigas, kui võtta arvesse ainult võõrsil löödud väravaid. Samuti on viimastel hooaegadel numbrit täitsa okeid,eelmisel hooajal 37 väravat 6 resultatiivset söötu ,enne seda 17+16 ,enne seda 40+7 , need siis post-Ronaldo hooajad. See nö äravajumine on ka meedia poolt üles keeratud mingil määral , samas vend on endale ise päris kõrged standardid seadnud. Spekulatsioonid on muidugi omaette ooper.Leping hakkab tasapisi lõpule jõudma, vanus on vastav, et teenida see nii öelda õige, kõige tulusam leping. Väidetavalt planeerib Ferguson pikalt ette, s.t on ka mingi võimalus,et Rooney teadis eelnevalt ,et on täna alustuseks pingil, seega võiks kirjutada paar artiklit teemal miks Wayne naisele ei räägi ? Kas abielu on läbi? jms värki. Ja no 20 milli , nigga pliis.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  ma ei annaks iialgi juhtkonnale andeks kui rooney rahaks tehakse. ma ei tea ühtki ründeliinis nii palju tööd rügavat mängijat in the world kui tema. äkki teeksite mulle mingi nimekirja?
                  Destro. El Shaarawy

                  Kommentaar


                    Tevez
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Berbatov ftw!

                      Kommentaar


                        Berba nimetamine ma loodan, et oli troll...
                        Rooney lõi viimane mäng enne Reali imeilusa värava ja andis kaks väravasöötu... Praegune vorm on minu arvates küll väga rahuldav... Täieliku legendiga on ikkagist tegu ja ma ei mõista isegi seda spekulatsiooni pärast kõike seda aega...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Berba nimetamine ma loodan, et oli troll...
                          Rooney lõi viimane mäng enne Reali imeilusa värava ja andis kaks väravasöötu... Praegune vorm on minu arvates küll väga rahuldav... Täieliku legendiga on ikkagist tegu ja ma ei mõista isegi seda spekulatsiooni pärast kõike seda aega...


                          Ärge kartke, ega ta sita klubita ei jää, PSG võtab ta ilmselt ära ja siis hakkab teavas mürtsuma. Ibra+Rooney, arghhh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            ma ei annaks iialgi juhtkonnale andeks kui rooney rahaks tehakse. ma ei tea ühtki ründeliinis nii palju tööd rügavat mängijat in the world kui tema. äkki teeksite mulle mingi nimekirja?
                            mõnda Welbecki mängu äkki oled lähiajal vaadanud...

                            ja ruuni jutt on täielik pask. seda trummi taovad briti lehed alati, kui ta pingile jääb.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Jep, see Rooney teema on praegu täiesti pastakast välja imetud ajakirjanike poolt. Pole kumbki osapool sõnagi öeldnud. Spekulatsioonid.

                              Samas kui kõvasti fantaseerida, siis Rooney müük ei tundu ulme. Rooney kohta ründaja all saab mängida nii Kagawa, Wellbeck, kui ka van Persie. Seega kui mingi segane PSG on nõus kõvasti raha maksma (mingi 60 miljonit naela näiteks), siis miks mitte nõustuda. Võimalik oleks Borussiast tuua nt Lew asenduseks ning raha jääks veel kõvasti ülegi, et veel üks tasemel mees tuua. Vaatamata sellele, et Rooney on üks maailma parimaid mängijaid, siis temaga on kõvasti probleeme. Vorm on kõikuv ning tervet hooaega pole Rooney kunagi meeskonda vedanud. Lisaks mõni tüütu vigastus iga hooaeg. Pealegi Rooney varasemad ähvardused lahkuda ei teinud kindlasti head meelt SAFile ning teistele asjapulkadele. Taolist jura ajavad mängumehed on SAF varasemalt alati minema kupatanud. Seega põhjuseid miks Rooney võiks maha müüa on ja mitte üks.
                              Manchester United
                              Juventus

                              Kommentaar


                                omalt poolt, et minu meelest jällegi üks mees ei peagi meeskonda terve hooaja jooksul vedama. ründaja, kes on viimaste hooaegade jooksul ladunud 34, 16 ja 34 väravat ning läheb ka tänavu umbes 20 suunas, teeb oma asja siiski päris hästi.

                                muidugi on tal oma vead ja ebastabiilsus, aga ta on meeskonnale siiski kuradi kasulik mängija ja mingite 20 miljoni juttude kirjutajad võiksid sügavale nurka häbenema minna.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X