320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Normaalne olekski kui need käed ei oleks käed. Käsi oli ( st pall tabas kätt) , aga penalti oleks karm olnud. Mida see Lampard siis tegema oleks pidanud ? Käed selja taha panema, anna andeks aga siin kohal liitun Gary Neville arvamusega ,et see on rumalus. Pealegi tõusis Cleverley löök pidevalt, tõenäoliselt oleks üle läinud. Kordan veel ennast, et paluks seda ebamääraste käte vilistamise liini jätkata.
    Mis see nzm tähendab ?
    Kastis käed peakohal, selgelt takistas palli liikumist, 100% käsi. Äkki maradona käsi polnud ka käsi?
    Lampardil oli endal ka sitt püksis nägu, sest teadis mis tegi.

    Olen poolt sellekoha pealt, et enamus käemänge peaks jätma vilistamata, aga see oli lihtsalt õudne kuidas hüppad ja käed kuskil suvalistes suundades blokeerivad palli teekonda.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      VKagawat oleks ka ise tahtnud näha, aga siis tekib küsimus ,et kelle asemel.
      Ma korra mõtlesin, et vb oleks mõtet olnud proovida RVP välja, Rooney ette ja Kagawa keskvälja ja rünnet siduma.

      Minu meelest Valencia kasutegur ründefaasis oli ikkagi nõrk, oleks võinud rohkem mööda mängida ja palle kasti panna (ehkki ma pead ei anna, kas seal peale RVP oleks neid keegi veel püüdmas olnud). Selles mõttes meeldis mulle Young rohkem (võtab ette ja pall kasti).

      Muidu kahju, et väravat ei löödud kui initsiatiiv oli. Ja et lõpu poole mingi hetk ära väsiti (ei võetud rohkem riske).

      Kommentaar


        Keegi seda giffi ei leia, kuidas van Persie kaks Chelsea kaitsjat kohvile saatis?
        Pay attention to the manager!

        Kommentaar


          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
          Keegi seda giffi ei leia, kuidas van Persie kaks Chelsea kaitsjat kohvile saatis?
          ★★★★★★

          Kommentaar





            mis arvate, kas peaks Özili ära võtma kui võimalus tekib?

            Kommentaar


              no kui see jutt on tõsi, özilile ära öeldakse julmalt, siis peaks ootama huvitavaid signinguid?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Özil tippvormis oleks väga-väga kõva mees.Samas mängib ta ju ründaja all? nagu praegusel hetkel Rooney.Ning meil on veel Kagawa oma võimalust ootamas jne.Ei oskaks Özilit kuhugile mahutada, kui ta just keskpoolkaitsja rolli ei sobituks.

                Kommentaar


                  Özil vist saab ka äärt mängida päris edukalt ? Igal juhul, siis peaks Ando/Nani välja kupatama. Üldiselt juba praegu on meeskond hästi komplekteeritud (kuigi on tehtud sisuliselt üks signing Zaha) ja kokku mänginud. Eks siis näha ole, muretsemiseks põhjust pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Özil vist saab ka äärt mängida päris edukalt ? Igal juhul, siis peaks Ando/Nani välja kupatama. Üldiselt juba praegu on meeskond hästi komplekteeritud (kuigi on tehtud sisuliselt üks signing Zaha) ja kokku mänginud. Eks siis näha ole, muretsemiseks põhjust pole.
                    Premmi jaoks. CLis kipub minu melest keskväljal vähe kvaliteeti väheks jääma. Saksa-Türgi allveelaev oleks täpselt see pusletükk, mis.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      ei ole ikka arusaanud millest jahutakse, et PREMI võitmise jaoks piisab, aga CLis EI PIISA.

                      Alagrupis on mingid mõttetud satsid, keda võita mitte täiskoosseisudega. Kui knock out faasis tuleb vastu barca või bayern, siis see üks "super" täiendus, ei tooks ju midagi juurde nii erilist? Rooney keskele kellegiga ja on palju parem.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Jube imelik on see, et toodi Kagawa meeskonda, kuid talle nagu eriti ei leita rakendust.

                        Rooney ja Kagawa koos keskele möllama?
                        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          ei ole ikka arusaanud millest jahutakse, et PREMI võitmise jaoks piisab, aga CLis EI PIISA.

                          Alagrupis on mingid mõttetud satsid, keda võita mitte täiskoosseisudega. Kui knock out faasis tuleb vastu barca või bayern, siis see üks "super" täiendus, ei tooks ju midagi juurde nii erilist? Rooney keskele kellegiga ja on palju parem.
                          tjah, päris huvitav arusaam asjadest. Mängude arv ju iga ringiga suureneb, vastased on CLis erinevate stiilidega, mistõttu vajab ka meeskond vähe teistsugust lähenemist. Esimestes ringides ei tule sageli vastasek mitte Barca ja bayern, vaid nt Basel.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            ja selleks, et Baselit võita on vaja ühte kahte keskvälja meest juurde? No loomulikult paar meest, teeks asja kergemaks, aga praeguse koosseisu juures, ma ei näe, et me kaotaks Baselile vähem koos kahe täiendusega.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              see kuidas man utd on kagawat kohelnud ja teda mitte mängitanud on väga närvi ajav, laske poiss dortmundi tagasi siis või andke mänguaega - minu arust nii palju kui ta mänginud on, siis on platsil heas mõttes silma jäänud ainult


                              kirjutan selle "Borussia fännid algatasid Kagawa vabastamise kampaania" põhjal

                              Kommentaar


                                Kagawa nüüd NIIvähe ka mängida ei saanud ju? Oli vigane kaks kuud vahepeal? Või ma mäletan valesti
                                Kuigi eks ma ka arvan, et võiks rohkem mängitada teda, eriti ootasin chelsea vastu teda teisel poolajal
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X