320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    1. Mina arvan, et ta väärtus on suurem kui 150mil. 200 minimaalselt, sest 3 aastat on ta meie.

    2. Kui uus leping teha, mul jumala savi sellest rahast, andku palju tahavad, aga siis võiks lepingu pikkus 3 pealt 6 peale kasvada.
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Eee meil pole raha vaja? Meil on vaja just tema suguseid mängijaid.
    No tore, fännid tahavad ehitada klubi savivundamendile.
    Ja siis teised räuskavad, miks "midagi ei muutu".

    Sorry, aga mees, kes ühel päeval viitsib ja teisel päeval ei viitsi mängida on väärt kaks koormat kaamli s*tta mitte 200 milkut. Ma päris ausalt ei usu, et tema ümber tiimi ehitada on tark käik.

    Keegi ei kahtle, et tegemist on ülimalt andeka mängijaga. Aga äärmiselt ebastabiilne.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      No tore, fännid tahavad ehitada klubi savivundamendile.
      Ja siis teised räuskavad, miks "midagi ei muutu".

      Sorry, aga mees, kes ühel päeval viitsib ja teisel päeval ei viitsi mängida on väärt kaks koormat kaamli s*tta mitte 200 milkut. Ma päris ausalt ei usu, et tema ümber tiimi ehitada on tark käik.

      Keegi ei kahtle, et tegemist on ülimalt andeka mängijaga. Aga äärmiselt ebastabiilne.
      +1

      Jääb mulle ka arusaamatuks - mängija ISE ütles, et ta tahab uut väljakutset. Ja see ütlus on omakorda koomiline, kuna United on praegu tõeline väljakutse igaühele, kes seal palka teenib. On point - kui mängija ise ütleb, et tahab minema siis kuidas saab olla hea mõte paluda tal jääda siia 500k per week palgal?

      No ma nii kaugele ei läheks, et teda kaamlikakaks nimetaks aga ilmselgelt ei suuda või ei taha klubi osta tema kõrvale kvaliteeti, et temas parimat välja tuua. Miks ta siis mitte raha teha..
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        kus mina tean kas ta minema tahab? Pogba võib olla järgmisele tiimile järgmine Ronaldo, 200 milli, kui ei kõlba hoiad endale, simple as that.

        Klubi on ikka korralikult kulutanud, see on nüüd küll koormatäis kaamlisitta, et klubi kulutada ei taha.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
          +1

          Jääb mulle ka arusaamatuks - mängija ISE ütles, et ta tahab uut väljakutset. Ja see ütlus on omakorda koomiline, kuna United on praegu tõeline väljakutse igaühele, kes seal palka teenib. On point - kui mängija ise ütleb, et tahab minema siis kuidas saab olla hea mõte paluda tal jääda siia 500k per week palgal?

          No ma nii kaugele ei läheks, et teda kaamlikakaks nimetaks aga ilmselgelt ei suuda või ei taha klubi osta tema kõrvale kvaliteeti, et temas parimat välja tuua. Miks ta siis mitte raha teha..
          Pogba pole esimene ega eriti originaalne sellises asjas.. Kõige parem näide on näiteks Sergio Ramos, kes on korduvalt sellist retoorikat kasutanud kui on klubiga läbirääkimise pooleli või mingi vaidlus pooleli.

          Muidugi see on ebameeldiv, aga ma ei usu et need mehed ise selle nüüd järsku välja mõtlesid ja peegli ees harjutasid enne kui meediasse tulid. Pigem on kurjajuur need agendind ja "nõustajad" kes tagatoas asjatavad.

          Kui Real Madrid oleks reaalne ostja siis sooviks kindlasti mõnda nende talendikat ent vähe hinnatud mängijat diilis. Näiteks Ceballos + raha.

          Kui Juventus oleks variant, võtaks näiteks Dybala + raha.

          Kui PSG oleks variant, siis kindlasti Marquinhos + raha.

          Ja nii me võime spekuleerima jäädagi. Igatahes ilma Pogbata oleks meil kotiga raha juures, aga üks kohutav 15 goals + 15 assists tüüpi auk keskväljal, mida oleks maru raske lappida.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Kui Juventus oleks variant, võtaks näiteks Dybala + raha.
            Ma pean lihtsalt puht huvi pärast küsima: miks Unitedil sinu arvates Dybalat oleks tarvis? Kelle asemele või mis positsioonile või mis formatsioonis või noh...miks?
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Pogba pole esimene ega eriti originaalne sellises asjas.. Kõige parem näide on näiteks Sergio Ramos, kes on korduvalt sellist retoorikat kasutanud kui on klubiga läbirääkimise pooleli või mingi vaidlus pooleli.

              Muidugi see on ebameeldiv, aga ma ei usu et need mehed ise selle nüüd järsku välja mõtlesid ja peegli ees harjutasid enne kui meediasse tulid. Pigem on kurjajuur need agendind ja "nõustajad" kes tagatoas asjatavad.

              Kui Real Madrid oleks reaalne ostja siis sooviks kindlasti mõnda nende talendikat ent vähe hinnatud mängijat diilis. Näiteks Ceballos + raha.

              Kui Juventus oleks variant, võtaks näiteks Dybala + raha.

              Kui PSG oleks variant, siis kindlasti Marquinhos + raha.

              Ja nii me võime spekuleerima jäädagi. Igatahes ilma Pogbata oleks meil kotiga raha juures, aga üks kohutav 15 goals + 15 assists tüüpi auk keskväljal, mida oleks maru raske lappida.
              Üks asi on läbirääkimised ja mis keegi öelnud on. Teine asi on see mis platsil toimub ju.
              Jah, PP numbrid olid viisakad hooaja peale EPLis. 13 väravat ja 9 söötu.

              Aga samas
              - esimese 17 vooruga 3 väravat 3 assisti
              - siis 9 vooruga 8 kolli 5 assisti
              - lõppu jälle 12 vooruga 2 väravat 1 assist

              Eriti karmid olid viimased 5 vooru mis lõpetati võiduta, väravate vahega 2:10 ning mille tulemusena jäädi top4st välja.
              Pogba mängis neis kõigis 90 minutit.
              Ei, muidugi pole see KÕIK ja ainuisikuliselt tema süü. Aga minu mäletamistmööda sai nii siin kui ka igalpool mujal ka tema päris kõvasti kriitikat. Natukene naljakas oleks sellist asja mingi mega palgatõusuga premeerida ju? Ei?

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Ma pean lihtsalt puht huvi pärast küsima: miks Unitedil sinu arvates Dybalat oleks tarvis? Kelle asemele või mis positsioonile või mis formatsioonis või noh...miks?
                Kui Lukaku peaks lahkuma, siis oleks üks reaalsemaid valikuid ründesse. Mängija kes kindlasti väärib suuremat vastutusekoormat kui Juventus talle hetkel on usaldanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Üks asi on läbirääkimised ja mis keegi öelnud on. Teine asi on see mis platsil toimub ju.
                  Jah, PP numbrid olid viisakad hooaja peale EPLis. 13 väravat ja 9 söötu.

                  Aga samas
                  - esimese 17 vooruga 3 väravat 3 assisti
                  - siis 9 vooruga 8 kolli 5 assisti
                  - lõppu jälle 12 vooruga 2 väravat 1 assist

                  Eriti karmid olid viimased 5 vooru mis lõpetati võiduta, väravate vahega 2:10 ning mille tulemusena jäädi top4st välja.
                  Pogba mängis neis kõigis 90 minutit.
                  Ei, muidugi pole see KÕIK ja ainuisikuliselt tema süü. Aga minu mäletamistmööda sai nii siin kui ka igalpool mujal ka tema päris kõvasti kriitikat. Natukene naljakas oleks sellist asja mingi mega palgatõusuga premeerida ju? Ei?
                  nojamh, kõik on pogba süü, teised üritasid, aga tema vedas paati alla
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Dybala tipuründes Premieris oleks suht humoorikas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kui Lukaku peaks lahkuma, siis oleks üks reaalsemaid valikuid ründesse. Mängija kes kindlasti väärib suuremat vastutusekoormat kui Juventus talle hetkel on usaldanud.
                      Annaks nüüd vana, et sellist asja ei juhtuks, klubil on niigi rasked ajad.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Vaadake mis mängijate eest küsitakse 90 milli igalpool ja keegi julgeb öelda, et pogba pole väärt 150, no täitsa pael.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          nojamh, kõik on pogba süü, teised üritasid, aga tema vedas paati alla
                          Issand jumal, puhka nüüd jalga.
                          Sai eraldi välja toodud, et kõik ei ole tema süü.

                          Ise ilmselgelt kõiki ManU mänge ei vaadanud, aga siin teemas mäletan, et pärast iga mängu hooaja lõpus sai tema ka vastu päid ja jalgu.

                          P.S oma hooaja 17st väravast lõi 8 penaltist. Ja seejuures pendlaid lõi sisse 11st 8.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Issand jumal, puhka nüüd jalga.
                            Sai eraldi välja toodud, et kõik ei ole tema süü.

                            Ise ilmselgelt kõiki ManU mänge ei vaadanud, aga siin teemas mäletan, et pärast iga mängu hooaja lõpus sai tema ka vastu päid ja jalgu.

                            P.S oma hooaja 17st väravast lõi 8 penaltist. Ja seejuures pendlaid lõi sisse 11st 8.
                            Tahetud mängija, jalutaks iga meeskonna alg11, 200 milli kui ei küsi oled debiilik (ed woodward)
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Tahetud mängija, jalutaks iga meeskonna alg11, 200 milli kui ei küsi oled debiilik (ed woodward)
                              Citys ta vaataks de bruyne showd pingikt 95%,

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Citys ta vaataks de bruyne showd pingikt 95%,
                                11 De bruynet väljakul vä? Või vaataks pingilt kuidas de bruyne karkudel kuskil trenni teeb, et mänguvormi saada?
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X