320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Aga üks hetk jookseb sealt ka aur välja ju?
    Siis vahetatakse välja, easy. Niikaua kuni on lisaks kindlatele tiimidele veel hulga kohti kvalifikatsiooni kaudu sinna saamiseks, ei näe ma küll mingit probleemi. Näiteks ma arvan, et oleks ükskõik mis inglise top6 tiim Prantsusmaal, siis nad saaks iga aasta CLi, oleks mingi ühtlasem asi kuidas keegi CLi kvalifitseerub oleks ka ehk vihane. Aga praegu on minu jaoks ühed samad mõlemad.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Siis vahetatakse välja, easy. Niikaua kuni on lisaks kindlatele tiimidele veel hulga kohti kvalifikatsiooni kaudu sinna saamiseks, ei näe ma küll mingit probleemi. Näiteks ma arvan, et oleks ükskõik mis inglise top6 tiim Prantsusmaal, siis nad saaks iga aasta CLi, oleks mingi ühtlasem asi kuidas keegi CLi kvalifitseerub oleks ka ehk vihane. Aga praegu on minu jaoks ühed samad mõlemad.
      Miks peaks? Sellesse mõte ongi. Et NBA paralleele tuua siis Charlotte Hornets saaks ikka mängida liigas ilma võimaluseta midagi võita. Lisaks noori peale ei tule.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Siis vahetatakse välja, easy. Niikaua kuni on lisaks kindlatele tiimidele veel hulga kohti kvalifikatsiooni kaudu sinna saamiseks, ei näe ma küll mingit probleemi. Näiteks ma arvan, et oleks ükskõik mis inglise top6 tiim Prantsusmaal, siis nad saaks iga aasta CLi, oleks mingi ühtlasem asi kuidas keegi CLi kvalifitseerub oleks ka ehk vihane. Aga praegu on minu jaoks ühed samad mõlemad.
        Ja kui Prantsusmaa klubi tuleks Premmi, siis vōidaks nad mingi hetk ilmselt tiitli.

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Miks peaks? Sellesse mõte ongi. Et NBA paralleele tuua siis Charlotte Hornets saaks ikka mängida liigas ilma võimaluseta midagi võita. Lisaks noori peale ei tule.
          Charlotte on playoffi kohal, head noored ja MJ on omanik, mida sa veel ühelt 'väikese turu' tiimilt tahad?

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            või äkki tuli avaldus täpselt päev enne CLi bosside esitlust, et seal oleks rohkem , et endale paremad tingimused välja võidelda ja vähe parem reform.
            Manchester United, Arsenal and Tottenham 'QUIT the European Club Association with Red Devils CEO Ed Woodward resigning from his senior UEFA role' after trio of Premier League clubs joined Europe's elite in announcing shock Super League

            Kommentaar


              Arva teemast mis tahad aga:

              Uefa's Executive Committee will discuss expelling Chelsea, Manchester City, Manchester United and Arsenal from the semi-finals of Champions League and Europa League at a meeting on Friday. ExCo due to decide on Euro 2020 venues. This will also be on agenda. More on @TeleFootball

              Näitab selgelt, et pada ja katel on tülis. Ei arva, et kumbki oleks teisest parem. Kõige rohkem kahju ongi fännidest. Teame ju kõik mis korruptsioon nendes organisatsioonides on toimunud mida kõik nüüd iga hinna eest kaitsevad. Miks??
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ma ei saa aru, kuidas siin mingid Linnupojad ja asjad üritavad seda kriminaalset tegu õigustada. Mis pealiskaudses mullises peab inimene elama, kui leida hinge ja südame väljakiskumises midagi õiget.

                  Kommentaar


                    Kui selle avantüüriga peaks järgnema
                    a) Superliiga
                    b) Manku väljakukkumine erinevatest liigadest ja muud karistused

                    ...siis ma ei andestaks seda Woodwardile ja Gleizeritele kunagi ja ma ei ole mingisugune ultrafänn.

                    Ma usun, et Woodward peaks päriselt ka enda elu pärast kartma, kui ta enda nägu kunagi veel staadionil näidata kavatseb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Ma usun, et Woodward peaks päriselt ka enda elu pärast kartma, kui ta enda nägu kunagi veel staadionil näidata kavatseb.
                      Äkki hakkas tõesti elu pärast kartma?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Et siis Woodward astus tagasi.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Et siis Woodward astus tagasi.
                          Jep:


                          Ed Woodward has resigned as chairman of Manchester United. Woodward's resignation comes after Manchester United were heavily criticised by their own supporters for agreeing to join a breakaway European Super League.

                          Kommentaar


                            ManU'st saab lõpuks asja. See on algus

                            Kommentaar


                              omfg..ärge andke lootust, et tõesti võib pilve taga päike olla..
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                kui lahkuda, siis ikka pauguga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X