320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ha ha ha

    pogba ei löönudki....

    Kommentaar


      Põnev oli vaadata küll. United sobiks sinna League One täitsa hästi mängima!

      Chong - ehe näide selle kohta, et ole akadeemias/noortes nii kõva tegija kui tahes, aga see ei näita mitte midagi. Siiani esinduse eest täiesti kuiv närveeriv kakuke olnud. Greenwood on kõva vend ja Tuanzebe jättis ka hea mulje, vaatamata üleüldisele impotentsusele meeskonnas.

      Kommentaar


        Väga tublid poisid olid kõik, vastane oli ju ikkagi kõva, kui me nüüd vaatame, et nad mängivad samas liigas kus Oxford, kes võitis wetshammi lausa neljaga eksole, ja me mäletame kõik, kuidas nädalavahetusel läks sellise kõva vastasega, nii et põhimõtteliselt tuldi täna peaaegu nagu null-kuue pealt välja ja lõpuks ikka võideti, respekt. Noorte üle eriti hea meel, Phil sai terve poolaja ja Paul sai ka mitu korda peale lüüa, no seekord sisse küll ei saanud veel, aga küll ta minema hakkab, kus ta pääseb, järgmises ringis juba loositigi mingi noortemeeskond vastu ja seal võib-olla antakse juba penaltit ka proovida nelinulli pealt, et ega karta ja põdeda ei ole siin küll üldse midagi, läheb-läheb.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Oli mäng, kus enesekindlus taastada, selle asemel löödi mõrasid juurde.
          Päris kõiki ei viitsi arvustada, aga kui keegi üldse tubli oli, siis Axel, Rojo ja Mason.
          Fred, mis kuradi sööte ta vahel küljeauti annab ja seda enda kasti ees palli kaotamist on juba nähtud.
          van Bissaka, oli teada, et kaitses kõva ja ründes null, aga loota ju võis, et äkki on ründes 10st 1 vähemalt. Seni pole olnud.
          Chong. Just, meeste jalgpallis enam nii ei tööta, et jooksed peale ja võib olla tuleb pall kuidagi läbi mehe kaasa. See pole loterii.

          Kommentaar


            Liigamängude mõttes võib varsti Tuanzebele küll võimaluse anda. Astana vastu oli ka hea. Ja Nilsson on mõnes mängus vähe väristanud küll. Ühes viimases intekas, mida kodulehelt lugeda saab, mainis, et eesmärk on tal kapteniks saada. Esimene samm sinna suunas igatahes tehtud.
            Aga sai ju pendlaid harjutada, tuleb järgmistes voorudes vast kasuks. Chongi koha pealt olen ka nõus, on seni väristanud. Nendes Euroopa liiga ja League Cupi mängudes võiks ka Garnerile mõned minutid leida,aga küll jõuab.
            Mis Greenwoodi puutub siis kutt on ikka väga vinge. Kommentaator mängu ajal mainis korra, et sättis oma eelistatud vasakule jalale. Pendla lõi paremaga. Kutil vist ei ole absull vahet.
            Ma saan nüüd selle eest puid alla, aga mis Lingardi point ikkagi nüüd aasta juba olnud on ? Jookseb lihtsalt ? Statistiliselt sai vist assisti kirja, aga üleüldiselt ikkagi kusi. Kahju. Tundus, et kerge boo tuli ka tribüünidelt, mis on nõme, aga ma tõsiselt mõtleks suvel ta müümise peale, koos Joneside ja Rojodega.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Liigamängude mõttes võib varsti Tuanzebele küll võimaluse anda. Astana vastu oli ka hea. Ja Nilsson on mõnes mängus vähe väristanud küll. Ühes viimases intekas, mida kodulehelt lugeda saab, mainis, et eesmärk on tal kapteniks saada. Esimene samm sinna suunas igatahes tehtud.
              Aga sai ju pendlaid harjutada, tuleb järgmistes voorudes vast kasuks. Chongi koha pealt olen ka nõus, on seni väristanud. Nendes Euroopa liiga ja League Cupi mängudes võiks ka Garnerile mõned minutid leida,aga küll jõuab.
              Mis Greenwoodi puutub siis kutt on ikka väga vinge. Kommentaator mängu ajal mainis korra, et sättis oma eelistatud vasakule jalale. Pendla lõi paremaga. Kutil vist ei ole absull vahet.
              Ma saan nüüd selle eest puid alla, aga mis Lingardi point ikkagi nüüd aasta juba olnud on ? Jookseb lihtsalt ? Statistiliselt sai vist assisti kirja, aga üleüldiselt ikkagi kusi. Kahju. Tundus, et kerge boo tuli ka tribüünidelt, mis on nõme, aga ma tõsiselt mõtleks suvel ta müümise peale, koos Joneside ja Rojodega.
              Jah, minu mälu järgi on Ole öelnud ka, et Lingy jookseb palju ja on muidu tubli. Vist kasutab teda vastase pressimiseks lootes, et selle all siis tuleb pallikaotus? Ei tea. Mulle ei ole ta kunagi meeldinud. Kõige tavalisem tabeli keskmiku mängija, kellel vahel harva sähvatab. Aga kuna ta on kohalik siis latt on tema puhul veidi allpool. Vastupidiselt müümisele, Lingy sai 2017 alles uue lepingu ja käivad jutud, et seda tahetakse uuendada asap. lol.

              Kas keegi siinsetest jalgpalliarhidektidest suudab ära seletada, mis selle meekonna plaan on ründefaasis? On keegi tuvastanud mingi ühtse joone, mida üritatakse väljamängida? Väga veider mänguplaan on.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                See, et Perreira meil iga mäng peale saab on ka näide sellest, kui halb on tase. VÄGA keskpärane mängija.

                Ja nagu eelnevalt öeldud, siis noorte kuldsest triost Greenwood, Gomes, Chong paraku viimane ei pääse esimestele ligilähedalegi. Ei taha noore vastu karm olla, aga ilmselt ei peaks Chong samuti veel sellisel tasemel (League 1 jäi tugevaks prg) siiski peale saama.

                Rashford, Martial, James, Pogba peavad olema korraga ühe platsi peal, et oleks vähegi lootust mingisugusest kaitsest läbi murda. Rochdale näitas, et isegi nende tasemel meeskond suudab kaitses istudes meile probleeme valmistada.

                Greenwoodile propz, 17 on ilmselgelt liiga vara, et üht rünnakut tassida.

                Kommentaar


                  ma mingi arhitekt ei ole, aga väike stockholmi sündroom moro suhtes on ning need "top 2 with this team is one of my biggest achievements" jutud hakkavad vaikselt senssi meikima.

                  siin palju redditis ja mujal toodud välja, et "aga, aga klopil ka alguses ei läinud ja võttis 2 aastat". Kui ma nüüd õigesti mäletan ja palun parandage mind, siis liverpoolil oli klopi käekirja ja "heavy metalit" näha juba päevast 1. lihtsalt kaitse oli sitt. Ole on juba 10 kuud saanud pmst ja täitsa aus küsimus, et mis siis see tema käekiri on. Sessuhtes, et mitte miski vast ei meeldiks rohkem kui Ole success treenerina unitedi eesotsas ning ehk seetõttu on tal seda usalduskrediiti veitsa kauem kui mõnel teisel vennal, kuid vaikselt peaks hakkama juba ka mingeid ilminguid tulema.

                  Kommentaar


                    Miks üldse selline loll mõte pähe saab tulla, et võrrelda Moud Olega? Ühel oli full tiim, teisel on tiimi jäänused + noored.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Mina ka aru ei saa. Üks on treener, teine ei ole.
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        Paistab, et Martial ja Pogba on vs Arsenal väljas. Oijjah..
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                          Paistab, et Martial ja Pogba on vs Arsenal väljas. Oijjah..
                          Vahet pole ju kuni Lingard mängib

                          Kommentaar


                            Chongi puhul oli näha, et mees vajab laenule minekut kusagile Hollandisse. Väga kergelt lükatakse palli pealt ära. Õhuke koosseis seda ei võimaldanud.

                            Greenwoodi kohta, väga vinge poiss, aga see ei olnud temalt hea mäng, tohutult raisatud võimalusi. Aga isegi kehvapoolse mänguga lööb vähemalt ühe ära. See on hea.

                            Pereira - endiselt ei tea, mis on tema positsioon. Talenti nagu on aga mängu lugemine tundub tundub täitsa 0. Enesekindlusest äkki? Ei tea, aga ta on ainus mees, kes suudab 3+ hindele nurgalööke ja tsenderdusi anda. Ehk seetõttu mängib. Aga pigem Andreas kui Lingard.

                            Dan James, Axel, Romero olid okeid.

                            Brandon Williams oli ainus positiivne. 45 minutiga näitas, et on igas elemendis Youngist parem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Kõik tee on katki...
                              Super relevantne quote selle pressika järel.

                              Kommentaar


                                Top of the table!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X