320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mulle meeldib see, et viik oleks nagu sitt tulemus olnud, sest poolil halb form. Keegi vist sellele ei mõtle, et nad kodus mingi 48 mängu kaotuseta? :'d

    Tore
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Siin paar tükki mainivad, et mäng oli igav. Kurat, ma närisin pingest sõna otses mõttes nagu koer plastikpudeli katki.
      Aga jah, oli, mis oli. Loodame, et homme suudetakse uuesti keskendunult mängida, sest Fulham on vormi leidmas.
      Treeningult tulevad põnevad uudised. Diallo küll kõigest 18, aga olevat hästi kohanenud ja tõenäoliselt saab võimaluse plaanitust varem.

      Kommentaar


        Wan-Bissaka on nii halb. Lubamatult halb. Ründemängus. Õnneks vist keegi tuuakse talle konkurentsi pakkuma.

        Midagi mängus ei toimu, aga mul pole kordagi tekkinud tunne, justkui United ei saaks siit 3p. Usun, et teine poolaeg tuleb midagi sellist: United läheb 2:1 ette, 3:1 ja täpp i-le jäetakse mingisuguste Martiali 1vs1 võimalustega panemata ja siis viimased 10min on Fulhami turmtuli, kuid me holdime võidu ära. Noh, nagu ikka.

        Kommentaar


          10/10 mäng mida vaadata, ja lõpuks ometi kannab nr 7 särki vääriline mängija.

          Kommentaar


            Mitte midagi uut
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kus Cavani ikka töötas. Väga tore vaatamine. Kuulasin mingit vana futboliidi osa, kus taheti Ole sacki ja praegu tegi Alexi rekordi üle.

              Kommentaar


                Ma ei ootanud kerget mängu aga ei arvanud ka, et nüüd nii põnevaks läheb. Aga kui ma näen tabeliseisu siis ma unustan selle ära.

                Siiski - osad pallikaotused ja valed/ebaõnnestunud söödud olid ikka lubamatud ning parema kvaliteediga vastane oleks võinud ära karistada. Peab hoolitsema palli eest paremini.

                Ootan huviga, millal Diallo mängu tuuakse. Hetkel käib elu suuresti vasakul äärel, parem äär on veidi kuival (jah, ma tean, et Pogba lõi sealt värava). Loodan, et Diallo tulekuga hakkab seal ka mingi loovus toimuma ning sellega ka rohkem võimalusi SuperCavanile.

                Next up: kodune FA Cup vs Liverpool. Nutvaid skaussereid oleks alati tore näha.
                Van Der Sar saved it, United again!

                Kommentaar


                  Pogba võiks rohkem peale vajutada. Shaw on väga hea, veel parem oleks siis kui nad Martialiga lingiksid vähe paremini.

                  Järgmised 3 mängu on kuue päeva sees. OGS peab roteerima, huvitav kas minnakse FA kappi gamblima Tuanzebe ja Co'ga või liigamängu kodus Sheffieldiga. Liiga peaks nagu A ja O olema praegu. Kolmas mäng on away Arsega.

                  Jah, Diallot ootaks ka. Ei ole võimalik, et mõni elukutseline jalgpallur oleks veel vähem pildis kui Greenwood.

                  Kommentaar


                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See on lose-lose olukord. Unitedile ei taha kaotada, aga FA Cupis edasi pääseda samuti mitte. Kõhutunne ütleb, et Klopp läheb täiega peale*.
                      No hea seegi.

                      *Ma usun, et Ole teeb sama.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Cavani teeb oma teises nooruses ülejäänud ründajatele ikka korralikult silmad ette. Link-up play, töötamine, ründajavaist. Tore on näha sellist meest Unitedi särgis müttamas. Hingestatus on ka paigas, mõnus. Tahaks ainult loota, et poisikesed õpivad temalt piisavalt või siis kui ka Cavani peaks millalgi lahkuma, siis tuuakse mingi sarnaste omadustega ründaja meeskonda. Ma tahaks teda püsivalt põhis näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                          Cavani teeb oma teises nooruses ülejäänud ründajatele ikka korralikult silmad ette. Link-up play, töötamine, ründajavaist. Tore on näha sellist meest Unitedi särgis müttamas. Hingestatus on ka paigas, mõnus. Tahaks ainult loota, et poisikesed õpivad temalt piisavalt või siis kui ka Cavani peaks millalgi lahkuma, siis tuuakse mingi sarnaste omadustega ründaja meeskonda. Ma tahaks teda püsivalt põhis näha.
                          ma usun ja loodan, et cavani mängis martiali nüüd pingile.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Cavani võib küll tööd hästi ees teha, aga ta "best before" on selgelt möödas. Jalad ei liigu piisavalt kiiresti ja väravaid ei tule sealt enam tippründajale vastavas koguses. Kes mängust aru saavad, ei hakka kohe peale ühte head esitust möönama, et Cavani peaks nüüd püsivalt põhis olema. Kannatust natuke
                            ESIMENE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sirene litseto Vaata postitust
                              Cavani võib küll tööd hästi ees teha, aga ta "best before" on selgelt möödas. Jalad ei liigu piisavalt kiiresti ja väravaid ei tule sealt enam tippründajale vastavas koguses. Kes mängust aru saavad, ei hakka kohe peale ühte head esitust möönama, et Cavani peaks nüüd püsivalt põhis olema. Kannatust natuke
                              What the fuck? 1 hea esitus???? Pigem 800 minti head esitust. Premis minutes per goal involvement meie tiimi parim. Sõida seenele ja maga kaineks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sirene litseto Vaata postitust
                                Cavani võib küll tööd hästi ees teha, aga ta "best before" on selgelt möödas. Jalad ei liigu piisavalt kiiresti ja väravaid ei tule sealt enam tippründajale vastavas koguses. Kes mängust aru saavad, ei hakka kohe peale ühte head esitust möönama, et Cavani peaks nüüd püsivalt põhis olema. Kannatust natuke
                                Ma just ütleks, et kui Cavani on mängus, siis on Unitedi rünnak palju loogilisem ja mitmetahulisem. Jah, ta best before on möödas aga kui ta suudab vaistu pealt väravaid lüüa ja muidu meeskonnale teistsuguse dimensiooni anda; siis ma ütleks, et minu jaoks on good enough.
                                Eriti arvestades seda, et tippründaja kohta ei tule ka Martialil ega Rashfordil piisavalt väravaid kokku. Lisaks kahe peale kokku suudavad ka tihti ainult liini taha jookse teha. Jällegi, seda on minu silmad seletanud. Äkki ma lihtsalt ei saagi jalgpallist piisavalt aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X