320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See Meistrite Liiga on ikka suhtkoht kurb, et kui ManU võidab kedagi 3:0, siis on ikka hala üleval.
    Vaatasid mängu?
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      dr.murdocki füsioruum:
      kui paulil on klassikaline hamstringi-kaasus, siis liverpooli mänguks (14.okt) on tagasi. vahele jäävad everton, burton, soton, cska ja crystal palace.


      see kõik tähendab muidugi üht:
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Vaatasid mängu?
        Üldse ei viitsinud. Läti mängis kossu vähemalt, sellise põnevusega mänge jalkas ei tundunud eile olevat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Üldse ei viitsinud. Läti mängis kossu vähemalt, sellise põnevusega mänge jalkas ei tundunud eile olevat.
          Nu aga siis, et sa väga valesti ei mõistaks: keegi ei vingu (vähemalt ma loodan), et võit saadi nõnda veenva tulemusega, aga lihtsalt selle asemel, et tuimalt halleluuja laulda siin, tõin mina näiteks välja, mis kogu selle ilu juures tõrvaks meepotis oli.
          Selle "rünnak hambutu" jutuga ma muidugi ei nõustu, sest Basel oli faking kompaktne oma viiese liiniga ja sealt andis läbi murda, aga õnneks aitas vanakooli "hää tsenderdus suurele mehele" taktika toda murda.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            kuidaaaaaaaaaaaaaaaas aaaaaarhgblrekrshrekshrekshrek

            Mängu highlights: http://hoofoot.com/?match=Manchester...sel_2017_09_12

            Ma vist elan kuskil teises reaalsuses, sest pooled mängud on sellised kus ma lihtsalt ei mõista seda hala/kiitust.

            Terve mäng oli võimalus after võimalus, vabalt oleks seis võinud jääda 6:0 kui Miki oleks paar kohustusliku ära löönud. Läbi viie kaitse lasti ikka päris mitu korda tuimalt mingid huipuänksad söödud ja tekitati hea olukord.

            Pärast 2:0 ja järjekordsete 100% olukordade luhtamist Lukaku and co poolt jäeti kuskil 75. minutil tõesti mäng katki, sest see oli tehtud. Ja löödi isegi sellise tuima laskmisega kolmas ära.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              võtaks selle olukorra siin kokku parafraseerides kellegi bbc's refereerimst leidnud sõnumi/tviidiga: vaatamata chelski ja manu tulemustele oli just barca esitus õhtu kõige veenvam.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Ma ei hala skoori üle, aga avapoolaeg oli selline keerukas ning meenutas Stoke'i mängu - tempo madal, augud kinni, sirgjoonelisust veidi juurde. Noh, kuidagi saadi need golazod ära kangutatud, see ainult positiivne. Aga Miki ikka kuidagi kummaline oma olemisega.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Ma ei hala skoori üle, aga avapoolaeg oli selline keerukas ning meenutas Stoke'i mängu - tempo madal, augud kinni, sirgjoonelisust veidi juurde. Noh, kuidagi saadi need golazod ära kangutatud, see ainult positiivne. Aga Miki ikka kuidagi kummaline oma olemisega.
                  Täna mängib Napoli, saad oma kaifi ka kätte

                  Kommentaar


                    Ukrainas. raske värk.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      statistika pulli

                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Minutes per goal on immense.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Tundub mingi järjekordne vastavalt vajadusele uudiskünnist ületada statistika, sest see hooaeg on ainult 2 väravat sisse lastud. Lisaks kui Real Madridi mäng kaasa arvata, siis minutid ikka ei klapi.

                          Kommentaar


                            Eriti kehv 100 miljonit, läheb katki ka veel.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Miki on olnud senise hooaja üks parimaid mängumehi platsil, kes loob mängu jooksul ikka korralikult võimalusi ja üritab leida seda ruumi pidevalt, mistõttu tekib ka sisse ebaõnnestumisi. Sellise üritamise peale on mu arust andestatav tema puhul mõni praak. Natuke ülekohtune näib see materdamine. Hoopis enesekindlam tundub, kui eelmine hooaeg, on vast sisse elanud. Tootku samas vaimus edasi mu poolest.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                                Miki on olnud senise hooaja üks parimaid mängumehi platsil, kes loob mängu jooksul ikka korralikult võimalusi ja üritab leida seda ruumi pidevalt, mistõttu tekib ka sisse ebaõnnestumisi. Sellise üritamise peale on mu arust andestatav tema puhul mõni praak. Natuke ülekohtune näib see materdamine. Hoopis enesekindlam tundub, kui eelmine hooaeg, on vast sisse elanud. Tootku samas vaimus edasi mu poolest.
                                Sama.
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X