320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pogba Ibra ja Rojo matchdayks valmis. https://twitter.com/i/moments/931523458256789504

    Kommentaar


      fun fun fun fun

      krdi jee jne
      slimm.ee

      Kommentaar


        Ma sain just mini orgasmi!!!

        Kommentaar


          Hooaeg algab täna!

          Kommentaar


            Pange tähele, Miki pole isegi pingel mitte. Saab vist puhata, sest viimased mängud on ta ikka täitsa liimist lahti olnud.
            Aga enne kui mäng pole alanud, rohkem kommenteerida ei julge... Kindlasti on tore Pogbat tagasi näha. Loodame, et leiab oma endise vormi kiiresti.

            Kommentaar


              Pogba tuli ja nagu ma pakkusin teile, muudab mängu. 1 värav, 1 assist, näitas kuidas tuleb mängida.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kõike oli täna kordades rohkem kui muidu. Kokkuvõttes ilus tulemus, hea ründava mängupildiga ja seda kõike saatis kuradi mõnus atmosfäär.

                Lindelof oli veits rabe alguses, aga pikapeale läks paremaks. Libises ka, aga vist oli ainus kaitsja njuuka mitme mehe vastu seal. Meeldis, et ta platsile sai ja selline paras mäng enesekindluse kogumiseks.

                Matic ja Pogba on loomad. Viimaselt super comeback. Kindel mäng, assist ja värav. Matalt samuti korralik esitus.

                Lukaku üle vast kõige rohkem hea meel. Pani selle sinna võrku ikka nii südamest, kui vähegi vajutada sai. Selline käega vastu rinda löömise hetk oli ka. Fakk yee

                Martial ja Rashford peavad äärtel olema. Seal on kiirus, seal on loovus ja kogu aeg võib midagi tekkida. Kui väravat mitte arvestada, siis annaks Martialile vast ikka +1 rohkem. Oli kuidagi teravam. Rashfordil oli võimalus ta 1-1le väravavahiga ka saata, aga sööt ei õnnestunud.

                Ibra nägi selle nr 10 särgiga välja nagu Kariibidelt värske ja puhanuna tagasi tulnud Rooney. Kuradi hea meel jälle. Väga enesekindel ja tark mängija. Annab kindlasti kõvasti juurde. Nice küljekäär oli lõpus. Fännid ei hoidnud ka tagasi.

                Nüüd siis kolmapäeva ootuses.

                Kommentaar


                  Päris seks mäng oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Pogba tuli ja nagu ma pakkusin teile, muudab mängu. 1 värav, 1 assist, näitas kuidas tuleb mängida.
                    Mina arvasin, et Herrera näitab kuidas mängitakse? Või sain ma millestki valesti aru?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mina arvasin, et Herrera näitab kuidas mängitakse? Või sain ma millestki valesti aru?
                      Said jah valesti aru. Pogba näitab kuidas mängitakse, Herrera näitab kuidas su emaga ringi käiakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mina arvasin, et Herrera näitab kuidas mängitakse? Või sain ma millestki valesti aru?
                        Eelmise aasta Old Traffordi mäng on sulle ikka väga hinge läinud. Mitmes kord sa juba seda sama jama ajad?

                        Kommentaar


                          Õndsad on need, kes on vaimust vaesed.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Õndsad on need, kes on vaimust vaesed.
                            Kes on vaimust vaesed, on lollid.

                            Kommentaar


                              Kes emanalju teevad on 14 aastased põhikooli jüngrid, kes tahavad oma 17 aastasele täismeigitud crushile näidata kui ägedad vennad nad on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Õndsad on need, kes on vaimust vaesed.
                                mitte vaimust vaid vaimus. Ja selle fraasiga pole mõeldud mitte nõdrameelseid või muidu lolle, vaid inimesi, kes ei keskendu maise mammona püüdmisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X